Turnir
OP OSIJEKA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
03.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
05.05.2017. ::
Trajanje turnira
05.05.2017. :: - 08.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Osijek
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Olimpija 1984
  • Adresa: Ulica Olimpije 2
  • Grad: Osijek
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Gordan Pavlović
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
3
03.05.2017. 08:24:41
NE

2. Sabolić Dominik (Didon)
10
22.04.2017. 11:42:42
NE

3. Omazić David Ante (Medveščak)
12
03.05.2017. 11:46:16
NE

4. Mićić Leon (Vinkovci)
21
30.04.2017. 10:11:27
NE

5. Bek Filip (Osijek)
30
01.05.2017. 18:07:10
NE

6. Brkić Karlo (Vinkovci)
33
03.05.2017. 08:43:18
NE

7. Smoljo Mark (Osijek)
48
01.05.2017. 10:23:01
NE

8. PUHANIĆ EMANUEL (Našice)
62
03.05.2017. 10:29:18
NE

9. Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
66
02.05.2017. 13:30:41
NE

10. Valentić Patrick (Osijek)
76
01.05.2017. 20:13:52
NE

11. Benković Borna (Slavonija-Žito)
91
26.04.2017. 14:46:14
NE

12. Bilić Ivan (Osijek)
105
03.05.2017. 08:16:25
NE

13. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
03.05.2017. 06:46:19
NE

14. Kuna Fran (Osijek)
NEMA
03.05.2017. 08:27:35
NE

15. Lukić Marko (Požega)
NEMA
03.05.2017. 11:38:54
NE

16. ČOKOLIĆ ANDRO (Osijek)
NEMA
02.05.2017. 21:42:45
NE

17. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
02.05.2017. 21:07:34
NE

18. Jurič Jagor (Vinkovci)
NEMA
27.04.2017. 12:44:49
NE

19. Jergić Nikola (Borovo Naselje)
NEMA
30.04.2017. 11:34:39
NE

20. Sebenji Andrej (Osijek)
NEMA
02.05.2017. 12:17:53
NE

21. Dmitrić Kimi (Slavonija-Žito)
NEMA
02.05.2017. 13:30:22
NE

22. Blažević Mile (Đakovo)
NEMA
03.05.2017. 11:59:21
NE


1. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
11
26.04.2017. 22:28:44
NE

2. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
13
26.04.2017. 19:19:38
NE

3. Riđan Ivona (Brod)
31
01.05.2017. 15:41:41
NE

4. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
43
02.05.2017. 15:49:33
NE

5. Završki Karla (Osijek)
55
03.05.2017. 09:17:11
NE

6. Matijević Magdalena (Vinkovci)
84
02.05.2017. 16:17:50
NE

7. IVKOVIć KLARA (Olimpija Osijek 1984)
91
02.05.2017. 10:10:54
NE

8. Marincel Lucija (Slavonija-Žito)
115
02.05.2017. 13:31:01
NE

9. ČOKOLIĆ EMILIA (Osijek)
NEMA
02.05.2017. 21:59:37
NE

10. Taslidžić Darija (Osijek)
NEMA
18.04.2017. 18:07:10
NE

11. PERIšKIć MIA (Vinkovci)
NEMA
24.04.2017. 15:15:04
NE

12. TROšELJ ANDREA (Našice)
NEMA
27.04.2017. 09:11:46
NE

13. DREžNJAK NIKA (Požega)
NEMA
27.04.2017. 12:15:53
NE

14. Rimac Elena (Vinkovci)
NEMA
01.05.2017. 09:14:12
NE

15. ANčIć KLARA (Vinkovci)
NEMA
02.05.2017. 08:59:47
NE

16. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
02.05.2017. 13:31:13
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument