Turnir
MEMORIJAL VLADE ŽIVKOVIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
03.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
05.05.2017. ::
Trajanje turnira
05.05.2017. :: - 08.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Iteam Zagreb
  • Adresa: Oranice 130
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (099) 2466 740
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Maja Jaić
  • Tel: (099) 2466 740
  • Fax:00000000
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
24.04.2017. 19:40:41
NE

2. Karačić Vilim (Terra)
6
26.04.2017. 07:28:35
NE

3. Slivar Lukas (Medveščak)
8
04.05.2017. 13:49:08
NE

4. Allen August jack (Split 1950)
12
28.04.2017. 09:37:49
DA

5. Levak Noa (Franjo Punčec)
16
02.05.2017. 23:06:05
NE

6. Cindrić Karlo (Varteks)
17
03.05.2017. 13:01:28
NE

7. Maričić Lovro (Top Spin)
18
03.05.2017. 11:23:57
NE

8. Marić Hrvoje (Ponikve)
19
02.05.2017. 21:44:46
NE

9. Cerezin Vito (Zagi)
21
22.04.2017. 19:27:25
NE

10. Pižurica Beka (Iteam)
27
03.05.2017. 13:51:39
NE

11. Benčec Benjamin (Iteam)
38
03.05.2017. 13:03:28
NE

12. Markotić Lovro (Iteam)
50
03.05.2017. 10:53:38
NE

13. Šainović Luka (Top Spin)
51
02.05.2017. 17:21:23
NE

14. Puškar Alem (Futur)
69
02.05.2017. 10:19:50
NE

15. Kovačević Niko (Iteam)
79
04.05.2017. 09:00:46
NE

16. Prgomet Jakov (Iteam)
84
03.05.2017. 10:57:10
NE

17. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
87
03.05.2017. 10:49:07
NE

18. Glavaš Adi (Top Spin)
102
01.05.2017. 21:42:25
NE

19. Križanić Teo (HATK Mladost)
128
02.05.2017. 11:51:50
NE

20. Anđelković Tom (Iteam)
140
03.05.2017. 10:48:35
NE

21. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
03.05.2017. 11:06:31
NE

22. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
03.05.2017. 11:06:14
NE

23. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
04.05.2017. 08:34:43
NE

24. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
29.04.2017. 16:19:10
NE

25. Dražetić Juraj (Iteam)
NEMA
03.05.2017. 11:06:55
NE

26. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
03.05.2017. 11:06:04
NE

27. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
20.04.2017. 19:44:04
NE

28. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
01.05.2017. 23:03:45
NE

29. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
02.05.2017. 08:26:16
NE

30. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
02.05.2017. 11:18:29
NE

31. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
03.05.2017. 08:11:37
NE

32. Bokun Marko (Iteam)
NEMA
03.05.2017. 08:25:55
NE

33. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
03.05.2017. 08:40:30
NE

34. Kržić Tin (Purger)
NEMA
03.05.2017. 09:56:29
NE

35. Franjković Sven (Iteam)
NEMA
03.05.2017. 10:48:09
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
02.05.2017. 18:43:39
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
5
03.05.2017. 08:41:03
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
8
04.05.2017. 12:51:57
NE

4. Držanić Doris (Iteam)
10
03.05.2017. 09:53:07
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
15
04.05.2017. 08:15:54
NE

6. Brnić Maja (Iteam)
16
03.05.2017. 08:40:07
NE

7. Vukić Marta (Ponikve)
29
02.05.2017. 09:14:36
NE

8. Turčić Lucija (Iteam)
30
03.05.2017. 11:07:27
NE

9. Bišćan Petra (Karlovac)
31
03.05.2017. 13:28:38
NE

10. Mažuran Lara (Futur)
41
03.05.2017. 07:54:19
NE

11. Sikirica Nika (Top Spin)
44
02.05.2017. 17:23:22
NE

12. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
51
02.05.2017. 09:31:31
NE

13. Plavljanić Lana (Vulpes)
54
04.05.2017. 12:52:08
NE

14. Bekavac Dora (Iteam)
80
03.05.2017. 11:07:38
NE

15. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
87
03.05.2017. 12:32:46
NE

16. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
04.05.2017. 10:50:25
NE

17. Rajki Tena (HTK Zagreb)
NEMA
04.05.2017. 08:16:23
NE

18. Cindrić Rebeka (Varteks)
NEMA
03.05.2017. 13:05:13
NE

19. Derniković Ria (Iteam)
NEMA
03.05.2017. 10:54:43
NE

20. Kovačić Valentina (Iteam)
NEMA
28.04.2017. 17:45:04
NE

21. Božić Lucija (Pro Junior)
NEMA
01.05.2017. 14:43:24
NE

22. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
02.05.2017. 10:09:53
NE

23. Palić Ana (HATK Mladost)
NEMA
02.05.2017. 23:02:53
NE

24. Gašparec Iva (HATK Mladost)
NEMA
03.05.2017. 00:07:59
NE

25. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
03.05.2017. 06:00:27
NE

26. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
02.05.2017. 22:51:14
NE

27. Karajic Lejla (Karlovac)
NEMA
14.04.2017. 13:53:57
NE


Šilipetar Lovro (Iteam)
53
06.05.2017. 00:45:11
NE

Tomašević Ela maria (Iteam)
136
04.05.2017. 13:22:01
NE

Turčec Vito (Iteam)

04.05.2017. 08:11:41
NE

Tabak Katarina (Victoria)

03.05.2017. 19:55:21
NE

Dujmović Dora (Zagi)

03.05.2017. 19:55:30
NE

Brnardić Stela (Zagi)

03.05.2017. 19:55:26
NE

Kvakan Damjan (Iteam)

06.05.2017. 00:45:32
NE

Bartulović Mihael (Iteam)

04.05.2017. 17:39:02
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument