Turnir
OP OGULINA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
03.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
05.05.2017. ::
Trajanje turnira
05.05.2017. :: - 08.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
TVRDA
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Ferega Filip (Iteam)
8
03.05.2017. 12:34:27
NE

2. Ivanišević Vito (Zadar 08)
11
03.05.2017. 11:49:58
NE

3. Salopek Dorian (Ogulin)
17
01.05.2017. 18:48:57
NE

4. MICHURIN EGOR (Rukavac)
39
02.05.2017. 01:14:44
DA

5. Štabek Domagoj (Terra)
47
03.05.2017. 09:38:15
NE

6. Stipetić Anton (Ogulin)
50
03.05.2017. 11:52:28
NE

7. Kolić Kristijan (Ogulin)
60
05.05.2017. 15:36:42
NE

8. Neralić Luka (Ogulin)
83
02.05.2017. 14:50:32
NE

9. Paskaš Vanja (Ogulin)
123
02.05.2017. 19:04:28
NE

10. Priskić Ian (Opatija)
127
30.04.2017. 13:04:03
NE

11. Smetiško Leon (Varaždin 1181)
134
04.05.2017. 21:08:59
NE

12. Došen Luka (Vulpes)
151
03.05.2017. 21:10:01
NE

13. Jelušić Noah (Opatija)
171
02.05.2017. 18:07:42
NE

14. Matoničkin Josip Vid (Vulpes)
NEMA
03.05.2017. 13:15:57
NE

15. Antončić Fran (Futur)
NEMA
03.05.2017. 12:46:06
NE

16. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
03.05.2017. 12:34:06
NE

17. Stipetić Roko (Ogulin)
NEMA
03.05.2017. 12:39:56
NE

18. Subotić Leon (Kvarner)
NEMA
30.04.2017. 14:27:06
NE

19. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
03.05.2017. 08:25:38
NE

20. Djokić Stefan (Bale)
NEMA
02.05.2017. 23:06:46
NE

21. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
18.04.2017. 20:29:14
NE


1. Velnić Laura (Pećine)
14
03.05.2017. 13:12:57
NE

2. Volf Lara (Ogulin)
41
02.05.2017. 07:55:57
NE

3. Magdić Tena (Ogulin)
61
03.05.2017. 11:47:03
NE

4. Jerak Kaja (Ogulin)
156
03.05.2017. 11:48:01
NE

5. Mrzljak Nika (Ogulin)
238
03.05.2017. 11:47:28
NE

6. Stanić Maja (Kastav)
NEMA
03.05.2017. 16:16:15
NE

7. Biondić Matea (Opatija)
NEMA
02.05.2017. 00:03:42
NE


Soldatić Leon (Kvarner)
28
05.05.2017. 13:38:46
NE

Đerek Nikola (Medveščak)
76
06.05.2017. 00:16:08
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument