Turnir
METEOR KUP
Kategorija
14
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
03.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
05.05.2017. ::
Trajanje turnira
05.05.2017. :: - 08.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
MAKARSKA
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Makarska
  • Adresa: Ivana Gorana Kovačića 35
  • Grad: MAKARSKA
  • Telefon: (098) 299 446
  • Fax: (021) 611 800
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mladen Buvinić
  • Tel: (098) 299 446
  • Fax:(021) 611 800
  • E-mail: [email protected]

1. Šodan Ivan (Split 1950)
6
02.05.2017. 18:39:17
NE

2. Markovina Duje (Split 1950)
16
03.05.2017. 07:19:58
NE

3. Klaić Karlo (Ragusa)
17
03.05.2017. 09:26:36
NE

4. Mišura Roko (Split 1950)
38
28.04.2017. 11:37:03
NE

5. Asanović Roko (Dalmacijacement)
43
03.05.2017. 07:55:03
NE

6. Knezović Niko (Dalmacijacement)
44
03.05.2017. 13:36:34
NE

7. Mađor Roko (Stobreč)
45
02.05.2017. 08:10:39
NE

8. Smolčić Nikola (Split 1950)
52
03.05.2017. 09:41:24
NE

9. Majić Ivan (Poen)
69
02.05.2017. 20:26:00
NE

10. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
71
01.05.2017. 20:13:18
NE

11. Šimundža Josip (Split 1950)
76
04.05.2017. 15:24:00
NE

12. Makjanić Darko (Split 1950)
88
30.04.2017. 14:51:09
NE

13. Buvinić Vito (Makarska)
113
27.04.2017. 10:29:28
NE

14. Angelini Marco (Split 1950)
123
02.05.2017. 19:51:46
NE

15. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
NEMA
01.05.2017. 16:45:30
NE

16. Jerković Marin (Pomak)
NEMA
04.05.2017. 15:41:22
NE

17. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
20.04.2017. 08:11:25
NE


1. Pušić Antea (Stobreč)
21
28.04.2017. 12:35:01
NE

2. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
25
03.05.2017. 11:43:35
NE

3. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
29
03.05.2017. 12:57:59
NE

4. Granić Nika (Makarska rivijera)
32
01.05.2017. 16:39:09
NE

5. Kožul Karla (Zadar 08)
37
04.05.2017. 16:05:07
NE

6. Projić Ivana marija (Split 1950)
50
04.05.2017. 15:32:23
NE

7. Mikulić Iva (Split 1950)
59
26.04.2017. 20:54:45
NE

8. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
61
03.05.2017. 13:11:43
NE

9. Sokanović Klara (Stobreč)
64
01.05.2017. 09:13:03
NE

10. Ivanković Petra (Ragusa)
71
03.05.2017. 07:34:36
NE

11. Vojnović Nera (Stobreč)
72
03.05.2017. 13:32:33
NE

12. Radošević Lea (Dalmacijacement)
85
01.05.2017. 15:22:25
NE

13. Bokšić Laura (Makarska)
102
01.05.2017. 13:54:16
NE

14. Vojnović Leona (Stobreč)
132
03.05.2017. 10:18:50
NE

15. Kuzman Ivana (Ponikve)
189
04.05.2017. 14:54:32
NE

16. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
02.05.2017. 08:19:29
NE


Gladan Dina (Dalmacijacement)
52
04.05.2017. 10:40:40
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument