Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
24.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
27.05.2017. ::
Trajanje turnira
27.05.2017. :: - 01.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 (M)
32/32/16 (Ž)
  • Organizator:TK Samobor
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: 0911890100
  • Fax: 0000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: 0911890100
  • Fax:000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
08.05.2017. 17:33:15
NE

2. Devald Borna (HTK Zagreb)
2
15.05.2017. 08:23:55
NE

3. Škreb Dorian (Vulpes)
3
21.05.2017. 19:43:43
NE

4. Stipetić Roko (Ogulin)
4
03.05.2017. 12:41:39
NE

5. Suevich Lovro (Zagi)
7
17.04.2017. 09:49:41
NE

6. Borse Bartol (HTK Zagreb)
10
23.05.2017. 12:22:38
NE

7. Jamnicki Marin (Zadar 08)
12
15.05.2017. 09:06:25
NE

8. Vukadin Noa (Iteam)
13
23.05.2017. 11:54:19
NE

9. Samac Tin (HTK Zagreb)
16
10.05.2017. 14:19:48
NE

10. Bill Alen (Pro 2000)
17
21.05.2017. 13:44:09
NE

11. Šimunović Dominik (Zagi)
18
20.05.2017. 21:10:08
NE

12. Ivičić Đani (Ponikve)
19
24.05.2017. 10:09:43
NE

13. Sabljak Filip (Ogulin)
21
04.05.2017. 22:07:16
NE

14. Bašković Roko (Kvarner)
22
08.05.2017. 09:33:23
NE

15. Hržić Adrijan (Rukavac)
24
20.05.2017. 18:06:42
NE

16. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
25
21.05.2017. 19:31:30
NE

17. Vasung Dorian (HATK Mladost)
27
23.05.2017. 21:02:29
NE

18. Ilić Jovan (Olimpija Osijek 1984)
31
06.05.2017. 13:54:49
NE

19. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
33
16.05.2017. 18:49:21
NE

20. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
34
03.05.2017. 23:20:30
NE

21. Tipura Dorian (Kvarner)
39
20.05.2017. 16:41:15
NE

22. Zorović Dominic (Kvarner)
43
14.05.2017. 18:59:24
NE

23. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
44
17.05.2017. 08:04:14
NE

24. Majcan Lovro (Samobor 1890)
45
07.05.2017. 19:28:37
NE

25. Boban Viktor (Medveščak)
49
21.05.2017. 18:49:59
NE

26. Blažić Filip (Iteam)
63
22.05.2017. 12:06:45
NE

27. Antoljak Marko (HTK Zagreb)
68
19.05.2017. 12:09:42
NE

28. Vidović Luka (Varteks)
72
03.04.2017. 11:57:37
NE

29. Draušnik Eugen (Medveščak)
117
22.05.2017. 19:49:30
NE

30. Žiković Ian (Uljanik)
125
22.05.2017. 07:25:51
NE

31. Horvat Roko (Top Spin)
NEMA
22.05.2017. 13:59:24
NE

32. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
23.05.2017. 11:54:47
NE

33. Zorica David (Kastav)
NEMA
22.05.2017. 15:21:53
NE

34. Erceg Roko (Iteam)
NEMA
23.05.2017. 11:56:17
NE

35. Ajduković Duje (Iteam)
NEMA
23.05.2017. 06:32:12
NE

36. Vukadin Damjan (Medveščak)
NEMA
22.05.2017. 23:29:19
NE

37. Žeželj Nikola (Vulpes)
NEMA
22.05.2017. 16:34:17
NE

38. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
NEMA
22.05.2017. 13:36:09
NE

39. Dobrović Lovro (Iteam)
NEMA
22.05.2017. 12:09:11
NE

40. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
15.05.2017. 17:08:27
NE

41. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
15.05.2017. 16:12:14
NE

42. Košćec Juraj (Varteks)
NEMA
14.05.2017. 14:57:55
NE

43. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
11.05.2017. 15:17:00
NE

44. Baković Fran (Samobor 1890)
NEMA
09.05.2017. 16:28:38
NE

45. Piper Nikola (Požega)
NEMA
03.05.2017. 12:00:46
NE

46. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
02.05.2017. 15:03:14
NE

47. Volarević Matija (Pro 2000)
NEMA
21.04.2017. 10:45:56
NE

48. Bašić Nikola (Samobor 1890)
NEMA
16.05.2017. 19:04:17
NE

49. Matić Mile (HTK Zagreb)
NEMA
17.05.2017. 14:02:22
NE

50. Kajić Gabrijel (Iteam)
NEMA
22.05.2017. 12:07:25
NE

51. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
22.05.2017. 11:48:25
NE

52. Schmidt Jan (Vulpes)
NEMA
21.05.2017. 19:43:59
NE

53. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
21.05.2017. 18:59:04
NE

54. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
21.05.2017. 13:39:38
NE

55. Sokolić Sven (Iteam)
NEMA
18.05.2017. 22:26:36
NE

56. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
NEMA
18.05.2017. 07:48:29
NE

57. Gadžić Davor (Osijek)
NEMA
20.04.2017. 18:12:53
NE


1. Habeković Ita (HTK Zagreb)
1
19.05.2017. 11:24:07
NE

2. Wurth Tara (Iteam)
2
16.05.2017. 08:00:23
NE

3. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
4
20.05.2017. 10:19:19
NE

4. Hunčak Kornelia (Opatija)
5
21.04.2017. 21:02:27
NE

5. Majetić Marijana (Victoria)
6
22.05.2017. 19:21:26
NE

6. BODERIšTANAC MATEA (Iteam)
9
22.05.2017. 13:45:13
NE

7. Žužul Katarina (Top Spin)
11
23.05.2017. 11:56:47
NE

8. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
02.05.2017. 09:19:51
NE

9. Kralj Lora (HTK Zagreb)
15
22.05.2017. 19:34:25
NE

10. Gunjača Elena (Ponikve)
19
19.05.2017. 19:13:33
NE

11. Dundović Nika (Kvarner)
25
17.05.2017. 13:30:28
NE

12. MARIć GRETA (Iteam)
26
09.05.2017. 19:45:18
NE

13. Kos Dora (Ponikve)
29
23.05.2017. 06:32:41
NE

14. Grulović Lara (Medveščak)
30
24.05.2017. 11:17:01
NE

15. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
31
03.05.2017. 17:45:37
NE

16. Vlainić Tani (Iteam)
33
23.05.2017. 11:55:32
NE

17. Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)
36
08.05.2017. 18:58:00
NE

18. Vranić Nina (HTK Zagreb)
37
20.05.2017. 14:47:09
NE

19. Čačulović Lana (Victoria)
46
23.05.2017. 11:54:00
NE

20. Ćirić-Bagarić Lucija (Iteam)
49
23.05.2017. 14:20:39
NE

21. Pintar Lorena (Ponikve)
54
10.05.2017. 22:53:30
NE

22. Crnolatac Nataša (Zagi)
60
20.05.2017. 22:43:50
NE

23. Džaja Ria (Victoria)
87
22.05.2017. 19:20:51
NE

24. Duplančić Marieta (Split 1950)
96
21.05.2017. 23:13:10
NE

25. Mogulić Tea (Samobor 1890)
105
16.05.2017. 19:05:03
NE

26. Soleša Ani (Pro 2000)
NEMA
22.05.2017. 18:20:21
NE

27. Barić Paula (Iteam)
NEMA
24.05.2017. 12:33:48
NE

28. BOJIć MILICA (Top Spin)
NEMA
22.05.2017. 13:59:56
NE

29. Mraz Josipa (Brod)
NEMA
23.05.2017. 19:50:40
NE

30. Bulić Iva (Prečko)
NEMA
23.05.2017. 19:27:37
NE

31. Pajas Melanie (Zagi)
NEMA
22.05.2017. 19:22:49
NE

32. Svetec Nika (Varteks)
NEMA
15.05.2017. 12:31:07
NE

33. Škegro Korina (Chromos)
NEMA
17.05.2017. 20:06:49
NE

34. Deranja Petra (Ragusa)
NEMA
10.05.2017. 15:59:02
NE

35. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
NEMA
06.05.2017. 22:17:17
NE

36. Bagarić Leonarda (Iteam)
NEMA
22.05.2017. 12:08:49
NE

37. Šiljić Ema (Iteam)
NEMA
22.05.2017. 12:08:23
NE

38. Brežanin Lana (Iteam)
NEMA
22.05.2017. 12:06:12
NE

39. Pavković Marina (Split 1950)
NEMA
22.05.2017. 11:05:53
NE

40. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
05.05.2017. 18:19:03
NE


Krolo Karlo (Split 1950)
5
24.05.2017. 17:28:11
NE

Mitrović Fran (Ponikve)
11
25.05.2017. 18:07:58
NE

Matković Eva (Kvarner)
12
23.05.2017. 21:18:59
NE

Jakić Marino (Split 1950)
14
25.05.2017. 15:27:46
NE

Ercegović Ante Petar (Lošinj-Jadranka)
36
25.05.2017. 17:24:19
NE

Jurina Patrik (HTK Zagreb)
37
23.05.2017. 11:40:27
NE

Živković Laura (Iteam)
57
25.05.2017. 19:02:05
NE

Sindičić Dora (Ogulin)
64
24.05.2017. 08:44:41
NE

Baltić Ena (Zagi)
128
25.05.2017. 17:21:25
NE

Franković Andro (Vulpes)

23.05.2017. 13:54:46
NE

Ćališ Katarina (Zagi)

25.05.2017. 13:10:41
NE

Mandić Antea (Ragusa)

27.05.2017. 09:31:22
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument