Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
12
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
10.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
13.05.2017. ::
Trajanje turnira
13.05.2017. :: - 18.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ČAKOVEC
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 (M)
64/32/16 (Ž)
  • Organizator:TK Franjo Punčec
  • Adresa: Teniski Park 1
  • Grad: ČAKOVEC
  • Telefon: 040312186
  • Fax: 040314176
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Ružić
  • Tel: 098706157
  • Fax:040314176
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
24.04.2017. 19:50:17
NE

2. Markovina Duje (Split 1950)
2
11.05.2017. 08:38:09
NE

3. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
3
03.05.2017. 08:25:11
NE

4. Salopek Dorian (Ogulin)
4
07.05.2017. 10:56:08
NE

5. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
26.04.2017. 20:48:42
NE

6. Vertuš Tomo (Varteks)
6
03.05.2017. 13:35:07
NE

7. Karačić Vilim (Terra)
7
20.04.2017. 14:21:02
NE

8. Stipetić Anton (Ogulin)
8
08.05.2017. 20:18:11
NE

9. Smolčić Nikola (Split 1950)
9
02.05.2017. 11:44:32
NE

10. Sabolić Dominik (Didon)
10
01.05.2017. 12:13:58
NE

11. Maričić Lovro (Top Spin)
13
06.05.2017. 19:25:18
NE

12. Cindrić Karlo (Varteks)
14
03.05.2017. 08:02:40
NE

13. Slivar Lukas (Medveščak)
15
09.05.2017. 09:40:58
NE

14. Viduka Noa (Hrvoje)
17
24.04.2017. 16:59:58
NE

15. Marić Hrvoje (Ponikve)
18
09.05.2017. 22:55:54
NE

16. Levak Noa (Franjo Punčec)
20
08.05.2017. 19:18:43
NE

17. ZUBERBUHLER RYAN (Medveščak)
22
09.05.2017. 09:43:06
NE

18. Neralić Luka (Ogulin)
24
07.05.2017. 20:20:05
NE

19. Cerezin Vito (Zagi)
26
24.04.2017. 07:02:53
NE

20. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
08.05.2017. 12:16:41
NE

21. Ivanišević Emanuel (Zagi)
28
09.05.2017. 14:14:44
NE

22. Benčec Benjamin (Iteam)
29
06.05.2017. 18:54:53
NE

23. Bek Filip (Osijek)
30
04.05.2017. 14:31:32
NE

24. Šagovac Erik (Ponikve)
35
09.05.2017. 22:18:51
NE

25. Skenderović Vid (Varteks)
37
03.05.2017. 21:24:19
NE

26. Markotić Lovro (Iteam)
46
08.05.2017. 20:00:36
NE

27. Glavaš Adi (Top Spin)
52
06.05.2017. 18:55:37
NE

28. Posavec Paris (Franjo Punčec)
57
04.05.2017. 07:37:07
NE

29. MAHMET JAN (Medveščak)
75
10.05.2017. 09:15:11
NE

30. Novaković Roko (HTK Zagreb)
108
08.05.2017. 14:53:10
NE

31. Brica Fabijan (Franjo Punčec)
NEMA
10.05.2017. 12:37:49
NE

32. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
08.05.2017. 19:50:08
NE

33. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
08.05.2017. 14:57:42
NE

34. Markovina Roko (Split 1950)
NEMA
11.05.2017. 08:37:54
NE

35. Babić Roko (Franjo Punčec)
NEMA
09.05.2017. 13:02:43
NE

36. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
08.05.2017. 17:01:31
NE

37. Lukić Marko (Požega)
NEMA
09.05.2017. 18:36:34
NE

38. Paskaš Vanja (Ogulin)
NEMA
10.05.2017. 09:08:35
NE

39. Prižmić Dino (Split 1950)
NEMA
08.05.2017. 17:40:12
NE

40. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
08.05.2017. 17:28:18
NE

41. Kurti Jan (Franjo Punčec)
NEMA
10.05.2017. 12:38:31
NE

42. Kačer Roko (Stobreč)
NEMA
19.03.2017. 11:53:13
NE

43. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
NEMA
01.05.2017. 13:13:44
NE

44. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
01.05.2017. 14:14:35
NE

45. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
01.05.2017. 23:16:59
NE

46. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
02.05.2017. 00:42:49
NE

47. Plosnić Luka (Stobreč)
NEMA
26.04.2017. 21:02:43
NE

48. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
26.04.2017. 12:06:24
NE

49. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
04.04.2017. 17:47:35
NE

50. Kuna Fran (Osijek)
NEMA
04.04.2017. 22:12:28
NE

51. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
NEMA
05.04.2017. 18:03:45
NE

52. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
23.04.2017. 22:28:53
NE

53. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
02.05.2017. 21:09:11
NE

54. Krstanović Luka (Movens)
NEMA
26.04.2017. 12:02:47
NE

55. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
06.05.2017. 18:56:44
NE

56. BORčIć Leon (Zadar 08)
NEMA
08.05.2017. 08:03:01
NE

57. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
NEMA
05.05.2017. 21:34:15
NE

58. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
05.05.2017. 13:33:52
NE

59. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
NEMA
03.05.2017. 20:59:12
NE

60. Kržić Tin (Purger)
NEMA
04.05.2017. 17:56:25
NE

61. Jelavić Ratko (Split 1950)
NEMA
08.05.2017. 12:37:23
NE


1. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
1
28.04.2017. 05:25:31
NE

2. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
2
08.05.2017. 08:02:01
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
3
25.04.2017. 08:22:48
NE

4. DRžANIć DORIS (Iteam)
4
09.05.2017. 09:25:55
NE

5. Rastočić Lucija (Zagi)
5
26.04.2017. 12:02:09
NE

6. Preis Lana (Zlatar)
6
08.05.2017. 14:41:28
NE

7. Mišković Dora (Vulpes)
7
05.05.2017. 13:46:52
NE

8. Biondić Dora (Opatija)
8
01.05.2017. 23:34:39
NE

9. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
02.05.2017. 21:05:06
NE

10. STOJANOVIć SARA (Iteam)
10
08.05.2017. 20:50:49
NE

11. Magdić Tena (Ogulin)
12
07.05.2017. 18:59:47
NE

12. Sokanović Klara (Stobreč)
16
01.05.2017. 09:09:58
NE

13. Ivković Luna (Iteam)
17
08.05.2017. 19:50:56
NE

14. Brnić Maja (Iteam)
20
08.05.2017. 20:50:11
NE

15. Bišćan Petra (Karlovac)
21
09.05.2017. 11:04:35
NE

16. ĆORIć SOFIJA (Vulpes)
28
05.05.2017. 13:46:34
NE

17. Lacković Sarah (Varteks)
30
03.05.2017. 13:43:40
NE

18. Turčić Lucija (Iteam)
32
08.05.2017. 13:53:21
NE

19. Poljan Ena (Varteks)
34
03.05.2017. 13:38:05
NE

20. Mažuran Lara (Futur)
40
02.05.2017. 19:52:16
NE

21. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
07.05.2017. 18:29:29
NE

22. Bekavac Dora (Iteam)
46
08.05.2017. 13:54:02
NE

23. Plavljanić Lana (Vulpes)
49
05.05.2017. 13:47:19
NE

24. BALENT TAMARA (Prelog)
53
02.05.2017. 10:17:49
NE

25. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
58
09.05.2017. 14:02:19
NE

26. Sabljić Ruta (Iteam)
66
08.05.2017. 13:53:41
NE

27. VUKOJA REBEKA (Medveščak)
77
09.05.2017. 09:44:15
NE

28. Rajčević Lora (Varteks)
99
03.05.2017. 13:46:50
NE

29. Vojnović Nera (Stobreč)
NEMA
09.05.2017. 14:05:25
NE

30. Kontent Chiara (Hrvoje)
NEMA
09.05.2017. 14:04:26
NE

31. Miletić Lana (Kvarner)
NEMA
09.05.2017. 20:43:08
NE

32. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
08.05.2017. 20:25:31
NE

33. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
09.05.2017. 20:44:22
NE

34. Piškulić Roza (Rukavac)
NEMA
09.05.2017. 17:06:39
NE

35. Piškulić Nina (Rukavac)
NEMA
09.05.2017. 17:05:46
NE

36. Persson Manuella (Pećine)
NEMA
08.05.2017. 21:08:20
NE

37. Derniković Ria (Iteam)
NEMA
08.05.2017. 19:49:29
NE

38. Sladaković Tara (Smrikve)
NEMA
08.05.2017. 18:39:36
NE

39. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
26.04.2017. 21:08:50
NE

40. Pušić Antea (Stobreč)
NEMA
28.04.2017. 12:34:23
NE

41. Kovačić Valentina (Iteam)
NEMA
28.04.2017. 17:47:32
NE

42. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
05.05.2017. 13:47:31
NE

43. Tarocco Leticia (Ragusa)
NEMA
05.04.2017. 08:45:08
NE

44. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
NEMA
05.04.2017. 12:55:57
NE

45. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
25.04.2017. 16:50:55
NE

46. Knez Stella (Dalmacijacement)
NEMA
25.04.2017. 21:49:15
NE

47. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
02.05.2017. 08:00:15
NE

48. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
02.05.2017. 22:21:37
NE

49. Dujmović Dora (Zagi)
NEMA
06.05.2017. 18:55:24
NE

50. Marčinko Petra (Top Spin)
NEMA
06.05.2017. 18:56:28
NE

51. Bedeković Ines (Zagi)
NEMA
06.05.2017. 18:57:26
NE

52. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
07.05.2017. 19:40:33
NE

53. Kožul Karla (Zadar 08)
NEMA
08.05.2017. 08:02:28
NE

54. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
06.05.2017. 10:54:25
NE

55. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
02.05.2017. 22:52:00
NE

56. Cindrić Rebeka (Varteks)
NEMA
03.05.2017. 08:01:41
NE

57. Hiršzon Lea (Varteks)
NEMA
03.05.2017. 13:33:15
NE

58. Midžić Ema (Osijek)
NEMA
04.05.2017. 07:16:05
NE

59. Rajki Tena (HTK Zagreb)
NEMA
04.05.2017. 22:39:01
NE


Omazić David Ante (Medveščak)
12
11.05.2017. 09:47:12
NE

Babić Corina (Pećine)
37
13.05.2017. 12:12:13
NE

Tomašević Ela Maria (Iteam)
62
12.05.2017. 12:31:17
NE

Matijević Magdalena (Vinkovci)
84
09.05.2017. 18:02:30
NE

KONTENT GEA (Hrvoje)

11.05.2017. 17:24:15
NE

Jakšić Duje (Iteam)

10.05.2017. 19:55:12
NE

Jurlina Luka (Iteam)

10.05.2017. 16:22:59
NE

Kvakan Damjan (Iteam)

10.05.2017. 14:05:50
NE

Nazarov Abbas (Iteam)

11.05.2017. 09:27:02
NE

Maračić Matea (Zagi)

11.05.2017. 11:54:53
NE

Brnardić Stela (Zagi)

11.05.2017. 11:54:40
NE

Tabak Katarina (Zagi)

11.05.2017. 11:55:08
NE

Hanzl Karlo (Varaždin 1181)

10.05.2017. 19:54:57
NE

Rimac Elena (Vinkovci)

11.05.2017. 12:01:26
NE

Mušović Denis (Vulpes)

11.05.2017. 20:38:58
NE

Zrilić Roko (Vinkovci)

09.05.2017. 09:40:34
NE

Tokić Leonarda (Pomak)

09.05.2017. 19:40:16
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument