Turnir
MEMORIJAL VLADIMIRA PREŠECKOG
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
17.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
19.05.2017. ::
Trajanje turnira
19.05.2017. :: - 22.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Chromos Zagreb
  • Adresa: Prisavlje 22
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6043 003
  • Fax: (01) 6043 003
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Davor Gavrilović
  • Tel: (01) 6043 003
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Karačić Vilim (Terra)
7
14.05.2017. 20:12:13
NE

2. Kolić Kristijan (Ogulin)
11
16.05.2017. 08:22:42
NE

3. Slivar Lukas (Medveščak)
15
18.05.2017. 14:22:30
NE

4. Marić Hrvoje (Ponikve)
18
14.05.2017. 17:33:01
NE

5. Pižurica Beka (Terra)
25
16.05.2017. 10:55:30
NE

6. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
17.05.2017. 08:37:13
NE

7. Ivanišević Emanuel (Zagi)
28
17.05.2017. 19:32:23
NE

8. Šainović Luka (Top Spin)
41
16.05.2017. 19:10:01
NE

9. Markotić Lovro (Iteam)
46
18.05.2017. 08:32:24
NE

10. Posavec Paris (Franjo Punčec)
57
04.05.2017. 07:37:46
NE

11. Grdinić Maks Zvonimir (Iteam)
70
18.05.2017. 08:31:33
NE

12. Prgomet Jakov (Iteam)
82
18.05.2017. 08:31:53
NE

13. Franjković Sven (Iteam)
115
18.05.2017. 08:32:54
NE

14. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
17.05.2017. 11:22:55
NE

15. Anđelković Tom (Iteam)
NEMA
18.05.2017. 08:31:13
NE

16. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
17.05.2017. 11:55:59
NE

17. Turčec Vito (Iteam)
NEMA
18.05.2017. 08:33:15
NE

18. Kvakan Damjan (Iteam)
NEMA
17.05.2017. 10:28:38
NE

19. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
17.05.2017. 08:39:58
NE

20. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
14.05.2017. 22:01:07
NE

21. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
15.05.2017. 12:59:49
NE

22. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
15.05.2017. 13:27:19
NE

23. Rudomino Vito (HTK Zagreb)
NEMA
15.05.2017. 16:35:48
NE

24. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
16.05.2017. 05:51:21
NE

25. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
16.05.2017. 19:18:23
NE

26. Kržić Tin (Purger)
NEMA
16.05.2017. 22:53:39
NE

27. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
17.05.2017. 08:26:21
NE

28. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
17.05.2017. 08:28:06
NE

29. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
14.05.2017. 21:17:33
NE


1. DRžANIć DORIS (Iteam)
4
10.05.2017. 11:07:39
NE

2. Rastočić Lucija (Zagi)
5
16.05.2017. 16:38:24
NE

3. Preis Lana (Zlatar)
6
16.05.2017. 07:46:45
NE

4. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
17.05.2017. 07:22:29
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
17
18.05.2017. 08:34:13
NE

6. Brnić Maja (Iteam)
20
17.05.2017. 11:41:10
NE

7. Bjelovučić Kopilović Leona (Žar)
22
17.05.2017. 12:03:02
NE

8. Vukić Marta (Ponikve)
25
15.05.2017. 09:16:38
NE

9. Turčić Lucija (Iteam)
32
14.05.2017. 14:14:54
NE

10. SIKIRICA NIKA (Top Spin)
33
16.05.2017. 19:10:12
NE

11. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
07.05.2017. 18:29:40
NE

12. Bekavac Dora (Iteam)
46
14.05.2017. 14:15:20
NE

13. Tomašević Ela Maria (Iteam)
62
14.05.2017. 14:14:40
NE

14. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
18.05.2017. 21:13:55
NE

15. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
15.05.2017. 18:20:00
NE

16. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
16.05.2017. 12:35:11
NE

17. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
16.05.2017. 17:03:38
NE

18. Tabak Katarina (Zagi)
NEMA
16.05.2017. 09:55:15
NE

19. Miljanić Lucija (Ponikve)
NEMA
16.05.2017. 22:03:27
NE


Maričić Lovro (Top Spin)
13
18.05.2017. 15:29:29
NE

Sabljić Ruta (Iteam)
66
17.05.2017. 11:23:36
NE

Mikulin Sven (Iteam)
68
17.05.2017. 10:29:13
NE

Pešut Laura (San Spin)

10.05.2017. 15:03:40
NE

Bartulović Mihael (Iteam)

17.05.2017. 10:29:23
NE

Horvatić Max Ivan (Ponikve)

18.05.2017. 12:59:45
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument