Turnir
DECATHLON KUP
Kategorija
18
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
17.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
19.05.2017. ::
Trajanje turnira
19.05.2017. :: - 22.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: Sutomiška 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
4
02.05.2017. 17:08:54
NE

2. Martinović Mateo (Kvarner)
14
15.05.2017. 16:13:30
NE

3. Mlinar Janko (Iteam)
15
16.05.2017. 19:07:58
NE

4. Sabljak Filip (Ogulin)
22
17.05.2017. 07:20:11
NE

5. Krolo Karlo (Split 1950)
23
09.05.2017. 20:05:47
NE

6. Kranjčević Andro (Opatija)
24
02.05.2017. 15:01:59
NE

7. Jamnicki Marin (Zadar 08)
25
14.05.2017. 13:17:56
NE

8. Sokolić Sven (Iteam)
33
14.05.2017. 10:35:38
NE

9. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
44
16.05.2017. 13:41:29
NE

10. Zorica David (Kastav)
46
18.05.2017. 11:38:25
NE

11. Piper Nikola (Požega)
47
15.05.2017. 07:13:06
NE

12. Markušić Ivan (Iteam)
54
15.05.2017. 21:36:34
NE

13. Jukić Luka (Stobreč)
55
03.05.2017. 06:03:21
NE

14. Dujmović Ivan (Zadar 08)
75
15.05.2017. 17:55:26
NE

15. Kalmeta Ivan (Dalmacija)
100
18.05.2017. 15:53:33
NE

16. Bilosnić Mate (Zadar 08)
117
15.05.2017. 17:54:51
NE

17. Raguž Ivan (Metković)
121
16.05.2017. 15:20:42
NE

18. Šipraka Karlo (Pro 2000)
137
15.05.2017. 18:23:27
NE

19. Obradović Romano (Metković)
NEMA
18.05.2017. 11:38:44
NE

20. Grabovac Andrej (Dalmacijacement)
NEMA
17.05.2017. 09:23:28
NE

21. Mimica Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
17.05.2017. 09:13:57
NE

22. Mešović Dino (Ragusa)
NEMA
15.05.2017. 11:59:45
NE

23. Medin Ante (Zadar 08)
NEMA
15.05.2017. 19:22:49
NE


1. Turković Domenika (Špansko)
1
07.05.2017. 21:49:49
NE

2. Žužul Katarina (Top Spin)
8
16.05.2017. 20:53:30
NE

3. Deranja Petra (Ragusa)
47
15.05.2017. 11:59:10
NE

4. Soleša Ani (Pro 2000)
109
15.05.2017. 18:23:10
NE

5. Mandić Antea (Ragusa)
112
15.05.2017. 11:59:27
NE

6. Hanžek Dorotea (Ponikve)
NEMA
10.05.2017. 15:44:15
NE

7. Golac Mirna (Ponikve)
NEMA
10.05.2017. 16:59:06
NE

8. Soleša Adela (Pro 2000)
NEMA
15.05.2017. 18:23:00
NE


Maroević Jakov (Split 1950)
90
18.05.2017. 13:29:25
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument