Turnir
DECATHLON KUP
Kategorija
18
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
17.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
19.05.2017. ::
Trajanje turnira
19.05.2017. :: - 22.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator: TK ZADAR 08
  • Adresa: Sutomiška 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi: DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax: (023) 334 859
  • E-mail: tkzadar08@gmail.com
 
REZULTATIDOWNLOAD
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.Preuzmite dokument
 

PRIJAVLJENI IGRAČI - MUŠKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1BanIvan KarloOgulinNE02.05.2017. 17:08:548
2MartinovićMateoKvarnerNE15.05.2017. 16:13:3018
3MlinarJankoIteamNE16.05.2017. 19:07:5820
4SokolićSvenIteamNE14.05.2017. 10:35:3829
5KranjčevićAndroOpatijaNE02.05.2017. 15:01:5932
6ZoricaDavidKastavNE18.05.2017. 11:38:2535
7JamnickiMarinZadar 08NE14.05.2017. 13:17:5637
8PiperNikolaPožegaNE15.05.2017. 07:13:0639
9BilojelićKristijanStobrečNE16.05.2017. 13:41:2940
10KroloKarloSplit 1950NE09.05.2017. 20:05:4744
11DujmovićIvanZadar 08NE15.05.2017. 17:55:2648
12MarkušićIvanIteamNE15.05.2017. 21:36:3449
13SabljakFilipOgulinNE17.05.2017. 07:20:1159
14JukićLukaStobrečNE03.05.2017. 06:03:2160
15ŠiprakaKarloPro 2000NE15.05.2017. 18:23:2786
16BilosnićMateZadar 08NE15.05.2017. 17:54:51102
17MimicaIvanDalmacijacementNE17.05.2017. 09:13:57115
18KalmetaIvanDalmacijaNE18.05.2017. 15:53:33128
19MešovićDinoRagusaNE15.05.2017. 11:59:45134
20RagužIvanMetkovićNE16.05.2017. 15:20:42150
21MedinAnteZadar 08NE15.05.2017. 19:22:49161
22GrabovacAndrejDalmacijacementNE17.05.2017. 09:23:28NEMA
23ObradovićRomanoMetkovićNE18.05.2017. 11:38:44NEMA

PRIJAVLJENI IGRAČI - ŽENSKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1TurkovićDomenikaŠpanskoNE07.05.2017. 21:49:491
2HanžekDoroteaPonikveNE10.05.2017. 15:44:157
3GolacMirnaPonikveNE10.05.2017. 16:59:0617
4DeranjaPetraRagusaNE15.05.2017. 11:59:1019
5ŽužulKatarinaIteamNE16.05.2017. 20:53:3021
6MandićAnteaRagusaNE15.05.2017. 11:59:2750
7SolešaAniPro 2000NE15.05.2017. 18:23:1086
8SolešaAdelaPro 2000NE15.05.2017. 18:23:0092

ODJAVLJENI IGRAČI

#PrezimeImeKlubStranacOdjavaRang
MaroevićJakovSplit 1950NE18.05.2017. 13:29:25113