Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
17.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
20.05.2017. ::
Trajanje turnira
20.05.2017. :: - 25.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
RIJEKA
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 (M)
32/32/16 (Ž)
  • Organizator:TK Kvarner
  • Adresa: Ede Jardasa 27a
  • Grad: RIJEKA
  • Telefon: 051621601
  • Fax: 05621444
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivo Padjen
  • Tel: 098259954
  • Fax:051621444
  • E-mail: [email protected]

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
16.05.2017. 13:32:27
NE

2. Prižmić Dino (Split 1950)
MR2
16.05.2017. 14:54:25
NE

3. Mikrut Luka (Split 1950)
MR3
11.05.2017. 16:21:13
NE

4. Vukadin Noa (Iteam)
MR4
15.05.2017. 12:58:40
NE

5. Borse Bartol (HTK Zagreb)
1
06.05.2017. 18:31:24
NE

6. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
2
01.05.2017. 14:16:06
NE

7. Babić brajko Leon (Đakovo)
3
15.05.2017. 16:55:00
NE

8. Vasung Dorian (HATK Mladost)
4
02.05.2017. 12:24:14
NE

9. Šodan Ivan (Split 1950)
6
10.05.2017. 12:46:16
NE

10. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
7
15.05.2017. 07:47:53
NE

11. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
9
14.05.2017. 19:05:02
NE

12. Ferega Filip (Iteam)
10
15.05.2017. 12:53:31
NE

13. Ivkić Emanuel (Opatija)
13
08.05.2017. 16:30:08
NE

14. Plosnić Luka (Pomak)
14
10.05.2017. 18:15:38
NE

15. Salopek Dorian (Ogulin)
15
17.05.2017. 12:22:22
NE

16. Jančić Daniel (San Spin)
19
11.04.2017. 19:06:17
NE

17. Boban Viktor (Medveščak)
22
09.05.2017. 15:53:09
NE

18. Majcan Lovro (Samobor 1890)
24
03.05.2017. 23:13:14
NE

19. Kljaić Noa (Iteam)
33
15.05.2017. 12:54:02
NE

20. Mišura Roko (Split 1950)
38
09.04.2017. 18:24:20
NE

21. Soldatić Leon (Kvarner)
39
02.05.2017. 11:40:30
NE

22. Marić Vid (Top Spin)
58
16.05.2017. 19:09:46
NE

23. Popović Mario (Kvarner)
68
07.05.2017. 19:29:58
NE

24. Šimundža Josip (Split 1950)
76
16.05.2017. 12:23:43
NE

25. Đerek Nikola (Medveščak)
89
15.05.2017. 18:25:18
NE

26. Borčić Leon (Zadar 08)
103
13.05.2017. 19:31:20
NE

27. Priskić Ian (Opatija)
131
07.05.2017. 12:10:59
NE

28. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
11.05.2017. 21:05:16
NE

29. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
03.05.2017. 23:04:47
NE

30. Stipetić Roko (Ogulin)
NEMA
03.05.2017. 12:41:23
NE

31. Subotić Leon (Kvarner)
NEMA
03.05.2017. 19:57:16
NE

32. Erceg Lovre (Split 1950)
NEMA
16.05.2017. 22:26:44
NE

33. Harc Lovro (Osijek)
NEMA
28.04.2017. 10:57:49
NE

34. Brkić Vinko (Franjo Punčec)
NEMA
11.05.2017. 22:25:03
NE

35. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
16.05.2017. 10:36:16
NE

36. Djokić Stefan (Bale)
NEMA
15.05.2017. 10:59:57
NE

37. Mitrović Fran (Ponikve)
NEMA
11.05.2017. 13:00:13
NE

38. Ercegović Ante petar (Lošinj-Jadranka)
NEMA
10.05.2017. 14:24:55
NE

39. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
09.05.2017. 21:05:13
NE

40. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
09.05.2017. 08:15:21
NE

41. Bill Alen (Pro 2000)
NEMA
15.05.2017. 18:22:39
NE

42. Bašković Roko (Kvarner)
NEMA
08.05.2017. 09:32:02
NE

43. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
14.05.2017. 19:43:40
NE

44. Vidović Luka (Varteks)
NEMA
03.04.2017. 11:52:29
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
MR1
15.05.2017. 21:32:01
NE

2. Svetac Sara (Split 1950)
1
06.05.2017. 17:05:34
NE

3. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
6
07.05.2017. 12:27:25
NE

4. Tarocco Leticia (Ragusa)
7
19.04.2017. 21:14:42
NE

5. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
8
07.05.2017. 16:53:34
NE

6. Vranić Nina (HTK Zagreb)
11
13.05.2017. 07:42:12
NE

7. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
14
03.05.2017. 14:27:12
NE

8. Sladaković Tara (Smrikve)
15
15.05.2017. 14:01:54
NE

9. Bubalo Ema (Split 1950)
18
16.05.2017. 12:41:50
NE

10. Vlainić Tani (Iteam)
20
15.05.2017. 12:51:08
NE

11. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
22
13.05.2017. 19:30:55
NE

12. Hunčak Daniela (Opatija)
23
21.04.2017. 20:55:24
NE

13. Hunčak Renata (Opatija)
26
21.04.2017. 20:53:11
NE

14. Persson Manuella (Pećine)
27
16.05.2017. 09:51:08
NE

15. Živković Laura (Iteam)
28
15.05.2017. 12:51:42
NE

16. Velnić Laura (Pećine)
30
15.05.2017. 17:38:54
NE

17. Škegro Marina (Zagi)
34
05.05.2017. 09:16:15
NE

18. Kožul Karla (Zadar 08)
37
13.05.2017. 19:31:56
NE

19. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
39
15.05.2017. 10:45:22
NE

20. Piškulić Nina (Rukavac)
56
17.05.2017. 09:49:19
NE

21. Stupar Maja (Rukavac)
69
17.05.2017. 09:46:06
NE

22. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
73
17.05.2017. 09:47:53
NE

23. Ćirić-bagarić Lucija (Iteam)
77
16.05.2017. 10:38:19
NE

24. Marinović Matija (Zadar 08)
80
10.05.2017. 19:49:22
NE

25. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
87
10.05.2017. 19:49:04
NE

26. Piškulić Roza (Rukavac)
105
17.05.2017. 09:48:44
NE

27. Japundža Jana (Smrikve)
119
16.05.2017. 09:44:21
NE

28. Hraščanec Lara (Varteks)
NEMA
16.05.2017. 13:17:56
NE

29. Biondić Matea (Opatija)
NEMA
02.05.2017. 00:04:01
NE

30. Vićan Mia rae (Iteam)
NEMA
11.05.2017. 21:21:08
NE

31. Stanić Maja (Kastav)
NEMA
16.05.2017. 19:25:47
NE

32. Matković Eva (Kvarner)
NEMA
16.05.2017. 21:59:31
NE

33. Hunčak Kornelia (Opatija)
NEMA
21.04.2017. 20:50:28
NE

34. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
NEMA
20.04.2017. 12:31:01
NE

35. Vukičević Klara (Pomak)
NEMA
20.04.2017. 21:54:10
NE

36. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
17.05.2017. 13:01:31
NE

37. Žunić Mare (Dalmacija)
NEMA
05.05.2017. 15:15:54
NE

38. Sindičić Dora (Ogulin)
NEMA
11.05.2017. 20:58:35
NE

39. Čačulović Lana (Victoria)
NEMA
15.05.2017. 12:50:27
NE

40. Kos Dora (Ponikve)
NEMA
12.05.2017. 13:31:13
NE

41. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
09.05.2017. 07:48:27
NE

42. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
09.05.2017. 07:35:14
NE

43. Grulović Lara (Medveščak)
NEMA
15.05.2017. 18:25:47
NE

44. Dundović Nika (Kvarner)
NEMA
17.05.2017. 13:23:58
NE


Ivanišević Vito (Zadar 08)
18
16.05.2017. 20:36:34
NE

Derniković Ria (Iteam)
19
18.05.2017. 13:34:49
NE

Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
20
10.05.2017. 18:17:26
NE

Kovačić Valentina (Iteam)
36
17.05.2017. 15:19:44
NE

Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
58
18.05.2017. 15:36:22
NE

Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)

13.05.2017. 23:27:24
NE

Pavić Nika (Zadar 08)

18.05.2017. 19:24:55
NE

Džaja Ria (Victoria)

18.05.2017. 09:38:14
NE

Baltić Ena (Zagi)

17.05.2017. 22:10:34
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument