Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
17.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
20.05.2017. ::
Trajanje turnira
20.05.2017. :: - 25.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
RIJEKA
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 (M)
32/32/16 (Ž)
  • Organizator:TK Kvarner
  • Adresa: Ede Jardasa 27a
  • Grad: RIJEKA
  • Telefon: 051621601
  • Fax: 05621444
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivo Padjen
  • Tel: 098259954
  • Fax:051621444
  • E-mail: [email protected]

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
16.05.2017. 13:32:27
NE

2. Prižmić Dino (Split 1950)
MR2
16.05.2017. 14:54:25
NE

3. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
MR3
01.05.2017. 14:16:06
NE

4. Mikrut Luka (Split 1950)
MR5
11.05.2017. 16:21:13
NE

5. Vukadin Noa (Iteam)
MR6
15.05.2017. 12:58:40
NE

6. Šodan Ivan (Split 1950)
MR7
10.05.2017. 12:46:16
NE

7. Borse Bartol (HTK Zagreb)
1
06.05.2017. 18:31:24
NE

8. Vasung Dorian (HATK Mladost)
2
02.05.2017. 12:24:14
NE

9. Plosnić Luka (Stobreč)
5
10.05.2017. 18:15:38
NE

10. Babić Brajko Leon (Đakovo)
6
15.05.2017. 16:55:00
NE

11. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
7
15.05.2017. 07:47:53
NE

12. Ferega Filip (Iteam)
8
15.05.2017. 12:53:31
NE

13. Majcan Lovro (Samobor 1890)
10
03.05.2017. 23:13:14
NE

14. Boban Viktor (Medveščak)
12
09.05.2017. 15:53:09
NE

15. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
14
14.05.2017. 19:05:02
NE

16. Salopek Dorian (Ogulin)
17
17.05.2017. 12:22:22
NE

17. Jančić Daniel (San Spin)
18
11.04.2017. 19:06:17
NE

18. Ivkić Emanuel (Opatija)
20
08.05.2017. 16:30:08
NE

19. Kljaić Noa (Iteam)
26
15.05.2017. 12:54:02
NE

20. Soldatić Leon (Kvarner)
28
02.05.2017. 11:40:30
NE

21. Šimundža Josip (Split 1950)
30
16.05.2017. 12:23:43
NE

22. BORčIć Leon (Zadar 08)
33
13.05.2017. 19:31:20
NE

23. Mišura Roko (Split 1950)
38
09.04.2017. 18:24:20
NE

24. Popović Mario (Kvarner)
55
07.05.2017. 19:29:58
NE

25. Marić Vid (Top Spin)
64
16.05.2017. 19:09:46
NE

26. Đerek Nikola (Medveščak)
76
15.05.2017. 18:25:18
NE

27. Priskić Ian (Opatija)
127
07.05.2017. 12:10:59
NE

28. Subotić Leon (Kvarner)
NEMA
03.05.2017. 19:57:16
NE

29. Brkić Vinko (Franjo Punčec)
NEMA
11.05.2017. 22:25:03
NE

30. Stipetić Roko (Ogulin)
NEMA
03.05.2017. 12:41:23
NE

31. Harc Lovro (Osijek)
NEMA
28.04.2017. 10:57:49
NE

32. Erceg Lovre (Split 1950)
NEMA
16.05.2017. 22:26:44
NE

33. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
03.05.2017. 23:04:47
NE

34. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
16.05.2017. 10:36:16
NE

35. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
14.05.2017. 19:43:40
NE

36. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
11.05.2017. 21:05:16
NE

37. Djokić Stefan (Bale)
NEMA
15.05.2017. 10:59:57
NE

38. Mitrović Fran (Ponikve)
NEMA
11.05.2017. 13:00:13
NE

39. Ercegović Ante Petar (Lošinj-Jadranka)
NEMA
10.05.2017. 14:24:55
NE

40. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
09.05.2017. 21:05:13
NE

41. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
09.05.2017. 08:15:21
NE

42. Bašković Roko (Kvarner)
NEMA
08.05.2017. 09:32:02
NE

43. Bill Alen (Pro 2000)
NEMA
15.05.2017. 18:22:39
NE

44. Vidović Luka (Varteks)
NEMA
03.04.2017. 11:52:29
NE


1. Ćirić-Bagarić Lucija (Iteam)
MR1
16.05.2017. 10:38:19
NE

2. Majetić Marijana (Victoria)
1
15.05.2017. 21:32:01
NE

3. Svetac Sara (Split 1950)
2
06.05.2017. 17:05:34
NE

4. Tarocco Leticia (Ragusa)
5
19.04.2017. 21:14:42
NE

5. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
6
07.05.2017. 12:27:25
NE

6. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
8
07.05.2017. 16:53:34
NE

7. Hunčak Daniela (Opatija)
9
21.04.2017. 20:55:24
NE

8. Sladaković Tara (Smrikve)
10
15.05.2017. 14:01:54
NE

9. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
11
03.05.2017. 14:27:12
NE

10. Bubalo Ema (Split 1950)
13
16.05.2017. 12:41:50
NE

11. Velnić Laura (Pećine)
14
15.05.2017. 17:38:54
NE

12. Vranić Nina (HTK Zagreb)
15
13.05.2017. 07:42:12
NE

13. Škegro Marina (Zagi)
22
05.05.2017. 09:16:15
NE

14. Vlainić Tani (Iteam)
23
15.05.2017. 12:51:08
NE

15. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
25
13.05.2017. 19:30:55
NE

16. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
27
15.05.2017. 10:45:22
NE

17. Živković Laura (Iteam)
28
15.05.2017. 12:51:42
NE

18. Persson Manuella (Pećine)
29
16.05.2017. 09:51:08
NE

19. Kožul Karla (Zadar 08)
32
13.05.2017. 19:31:56
NE

20. Hunčak Renata (Opatija)
39
21.04.2017. 20:53:11
NE

21. Volf Lara (Ogulin)
41
09.05.2017. 07:48:27
NE

22. Piškulić Nina (Rukavac)
42
17.05.2017. 09:49:19
NE

23. Marinović Matija (Zadar 08)
51
10.05.2017. 19:49:22
NE

24. Piškulić Roza (Rukavac)
59
17.05.2017. 09:48:44
NE

25. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
75
10.05.2017. 19:49:04
NE

26. Stupar Maja (Rukavac)
79
17.05.2017. 09:46:06
NE

27. Japundža Jana (Smrikve)
83
16.05.2017. 09:44:21
NE

28. Tokić Leonarda (Pomak)
84
17.05.2017. 09:47:53
NE

29. Hraščanec Lara (Varteks)
NEMA
16.05.2017. 13:17:56
NE

30. Biondić Matea (Opatija)
NEMA
02.05.2017. 00:04:01
NE

31. Vićan Mia Rae (Iteam)
NEMA
11.05.2017. 21:21:08
NE

32. Stanić Maja (Kastav)
NEMA
16.05.2017. 19:25:47
NE

33. Matković Eva (Kvarner)
NEMA
16.05.2017. 21:59:31
NE

34. Hunčak Kornelia (Opatija)
NEMA
21.04.2017. 20:50:28
NE

35. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
NEMA
20.04.2017. 12:31:01
NE

36. Vukičević Klara (Pomak)
NEMA
20.04.2017. 21:54:10
NE

37. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
17.05.2017. 13:01:31
NE

38. Žunić Mare (Dalmacija)
NEMA
05.05.2017. 15:15:54
NE

39. Sindičić Dora (Ogulin)
NEMA
11.05.2017. 20:58:35
NE

40. Čačulović Lana (Victoria)
NEMA
15.05.2017. 12:50:27
NE

41. Kos Dora (Ponikve)
NEMA
12.05.2017. 13:31:13
NE

42. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
09.05.2017. 07:35:14
NE

43. Grulović Lara (Medveščak)
NEMA
15.05.2017. 18:25:47
NE

44. Dundović Nika (Kvarner)
NEMA
17.05.2017. 13:23:58
NE


Ivanišević Vito (Zadar 08)
11
16.05.2017. 20:36:34
NE

Derniković Ria (Iteam)
20
18.05.2017. 13:34:49
NE

Kovačić Valentina (Iteam)
26
17.05.2017. 15:19:44
NE

Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
46
10.05.2017. 18:17:26
NE

Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
52
18.05.2017. 15:36:22
NE

Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)

13.05.2017. 23:27:24
NE

Pavić Nika (Zadar 08)

18.05.2017. 19:24:55
NE

Džaja Ria (Victoria)

18.05.2017. 09:38:14
NE

Baltić Ena (Zagi)

17.05.2017. 22:10:34
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument