Turnir
OP POŽEGE
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
24.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
26.05.2017. ::
Trajanje turnira
26.05.2017. :: - 29.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
34000 Požega
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Teniski klub Požega
  • Adresa: Pavla Radića 2a
  • Grad: 34000 Požega
  • Telefon: +385914641355
  • Fax: 034
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Robert Brkljač
  • Tel: +385914641355
  • Fax:034
  • E-mail: [email protected]

1. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
2
22.05.2017. 21:55:26
NE

2. Sabolić Dominik (Didon)
10
01.05.2017. 12:37:16
NE

3. Mićić Leon (Vinkovci)
15
20.05.2017. 09:53:28
NE

4. Brkić Karlo (Vinkovci)
20
16.05.2017. 22:25:03
NE

5. Omazić David ante (Medveščak)
23
24.05.2017. 12:40:45
NE

6. Bek Filip (Osijek)
34
23.05.2017. 12:44:51
NE

7. Smoljo Mark (Osijek)
44
22.05.2017. 17:56:22
NE

8. Škrinjar Mirko (Brod)
73
21.05.2017. 12:00:00
NE

9. Jelić Fran (Brod)
81
21.05.2017. 17:59:12
NE

10. Bilić Ivan (Osijek)
92
24.05.2017. 08:52:35
NE

11. Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
100
22.05.2017. 11:35:56
NE

12. Valentić Patrick (Osijek)
108
23.05.2017. 21:29:21
NE

13. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
23.05.2017. 17:58:02
NE

14. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
23.05.2017. 19:19:02
NE

15. Zrilić Roko (Vinkovci)
NEMA
13.05.2017. 12:10:07
NE

16. Sebenji Andrej (Osijek)
NEMA
23.05.2017. 11:41:45
NE

17. Dražetić Juraj (Iteam)
NEMA
23.05.2017. 11:40:51
NE

18. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
23.05.2017. 11:40:33
NE

19. Hora Marko (Požega)
NEMA
20.05.2017. 08:30:46
NE

20. Budimir Marko (Požega)
NEMA
20.05.2017. 08:30:02
NE

21. Lukić Marko (Požega)
NEMA
23.05.2017. 08:37:55
NE

22. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
23.05.2017. 11:40:17
NE

23. Jergić Nikola (Borovo Naselje)
NEMA
22.05.2017. 15:57:18
NE


1. Držanić Doris (Iteam)
10
23.05.2017. 12:25:38
NE

2. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
12
16.05.2017. 15:26:38
NE

3. Riđan Ivona (Brod)
28
21.05.2017. 23:02:31
NE

4. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
62
22.05.2017. 20:01:33
NE

5. Marić Nina (Vinkovci)
63
24.05.2017. 09:52:48
NE

6. Završki Karla (Osijek)
79
22.05.2017. 14:16:04
NE

7. Matek Iva (Našice)
138
17.05.2017. 12:41:53
NE

8. Miljanić Lucija (Ponikve)
NEMA
23.05.2017. 22:11:08
NE

9. Drežnjak Nika (Požega)
NEMA
20.05.2017. 08:30:22
NE

10. Ivković Klara (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
18.05.2017. 17:49:31
NE

11. Taslidžić Darija (Osijek)
NEMA
21.05.2017. 23:49:51
NE

12. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
22.05.2017. 09:02:48
NE

13. Trošelj Andrea (Našice)
NEMA
17.05.2017. 20:26:27
NE


Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
2
24.05.2017. 19:38:00
NE

Kuna Fran (Osijek)

22.05.2017. 12:59:41
NE

Kopić Ilija (Vinkovci)

25.05.2017. 17:27:16
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument