Turnir
PURGER KUP
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
24.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
26.05.2017. ::
Trajanje turnira
26.05.2017. :: - 31.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Purger Zagreb
  • Adresa: Remetinečka cesta 64a
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 6528 847100
  • Fax: 000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mate Novak
  • Tel: (095) 8968 158
  • Fax:00000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
11
24.05.2017. 11:18:52
NE

2. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
24.05.2017. 12:25:59
NE

3. Pižurica Beka (Iteam)
27
24.05.2017. 13:48:51
NE

4. Kukrika Matej (Futur)
30
24.05.2017. 18:37:38
NE

5. Pasarić Noa (Vulpes)
35
23.05.2017. 14:00:58
NE

6. Hulaj Edon (San Spin)
65
23.05.2017. 11:00:26
NE

7. Puškar Alem (Futur)
69
23.05.2017. 11:24:24
NE

8. Mahmet Jan (Medveščak)
72
24.05.2017. 11:20:30
NE

9. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
87
23.05.2017. 18:16:24
NE

10. Nadali Niko (Medveščak)
125
24.05.2017. 11:19:59
NE

11. Križanić Teo (HATK Mladost)
128
24.05.2017. 08:28:29
NE

12. Bokun Marko (Iteam)
NEMA
23.05.2017. 14:54:54
NE

13. Šutalo Luka (Futur)
NEMA
24.05.2017. 18:36:48
NE

14. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
24.05.2017. 13:44:24
NE

15. Severović Patrik (Samobor 1890)
NEMA
24.05.2017. 07:31:59
NE

16. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
24.05.2017. 12:33:11
NE

17. Bašić Luka (Rally)
NEMA
25.05.2017. 10:23:21
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
5
24.05.2017. 08:12:59
NE

2. Brnić Maja (Iteam)
16
23.05.2017. 16:33:10
NE

3. Vukić Marta (Ponikve)
29
24.05.2017. 13:31:31
NE

4. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
33
25.05.2017. 09:48:13
NE

5. Ćorić Sofija (Vulpes)
36
23.05.2017. 14:00:31
NE

6. Sikirica Nika (Top Spin)
44
24.05.2017. 23:13:27
NE

7. Vukoja Rebeka (Medveščak)
59
24.05.2017. 11:19:24
NE

8. Mišić Mia (Purger)
64
23.05.2017. 11:16:19
NE

9. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
23.05.2017. 14:02:01
NE

10. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
24.05.2017. 13:46:23
NE


Ivković Luna (Iteam)
15
26.05.2017. 11:34:37
NE

Maričić Lovro (Top Spin)
18
25.05.2017. 17:39:09
NE

Šainović Luka (Top Spin)
51
27.05.2017. 08:03:25
NE

Plavljanić Lana (Vulpes)
54
25.05.2017. 13:37:48
NE

Burić Karlo (Vrbovec)

25.05.2017. 16:29:38
NE

Seleš Nikola (VIŽI)

25.05.2017. 07:50:34
NE

Franjković Sven (Iteam)

26.05.2017. 11:26:19
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument