Turnir
OP ZADRA
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
30.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
02.06.2017. ::
Trajanje turnira
02.06.2017. :: - 05.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: Sutomiška 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: [email protected]

1. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
30.05.2017. 12:56:14
NE

2. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
28
31.05.2017. 14:21:00
NE

3. Geets Antony (Dalmacijacement)
31
29.05.2017. 22:00:44
NE

4. Begović Dino (Zadar 08)
36
29.05.2017. 20:59:06
NE

5. Ćupić Bruno (Zadar 08)
47
29.05.2017. 20:59:33
NE

6. Stiblik Dorian (Šubićevac)
49
30.05.2017. 15:34:39
NE

7. Ćupić Marin (Zadar 08)
68
27.05.2017. 16:35:48
NE

8. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
77
31.05.2017. 13:51:33
NE

9. Baldoni Kristian (Zadar 08)
144
31.05.2017. 18:48:21
NE

10. Borčić Leon (Zadar 08)
NEMA
31.05.2017. 18:49:09
NE

11. Roško Vid (Šubićevac)
NEMA
31.05.2017. 13:06:54
NE

12. Oakley klem Matthew (Zadar 08)
NEMA
01.06.2017. 14:53:45
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
30.05.2017. 13:50:49
NE

2. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
7
29.05.2017. 20:52:31
NE

3. Dobrić Marta (Šubićevac)
25
31.05.2017. 13:06:00
NE

4. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
27
30.05.2017. 11:08:15
NE

5. Radošević Lea (Dalmacijacement)
32
31.05.2017. 08:51:00
NE

6. Bumbak Nika (Dalmacija)
40
30.05.2017. 13:06:35
NE

7. Henjak Nika (Zadar 08)
45
30.05.2017. 16:53:51
NE

8. Giergia Ela (Zadar 08)
52
29.05.2017. 20:56:22
NE

9. Joha-bilić Astrid (Zadar 08)
53
29.05.2017. 20:53:06
NE

10. Vukić Klara (Zadar 08)
76
31.05.2017. 13:05:21
NE

11. Justić Ema (Zadar 08)
78
29.05.2017. 18:44:11
NE

12. Serdarević Ema (Zadar 08)
82
29.05.2017. 18:44:33
NE

13. Kožul Karla (Zadar 08)
NEMA
30.05.2017. 13:51:06
NE

14. Dijan Francesca (Zadar 08)
NEMA
31.05.2017. 13:00:27
NE

15. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
30.05.2017. 09:26:24
NE

16. Barišić Klea (Zadar 08)
NEMA
30.05.2017. 12:25:49
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument