Turnir
45. MEMORIJAL MARIJANA ORŠANIĆA
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
30.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
02.06.2017. ::
Trajanje turnira
02.06.2017. :: - 05.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Karlovac
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Karlovac
  • Adresa: Vrabanićev perivoj 7
  • Grad: Karlovac
  • Telefon: 047615242
  • Fax: 047615242
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Božidar Brajković
  • Tel: 091 8808 715
  • Fax: 047 615242
  • E-mail: [email protected]

1. Salopek Dorian (Ogulin)
15
29.05.2017. 18:59:41
NE

2. Ivanišević Vito (Zadar 08)
18
29.05.2017. 19:50:50
NE

3. Nikolić Erik (Zagi)
21
30.05.2017. 12:23:15
NE

4. Soldatić Leon (Kvarner)
39
31.05.2017. 10:39:17
NE

5. Michurin Egor (Rukavac)
63
27.05.2017. 17:20:44
DA

6. Djokić Stefan (Bale)
NEMA
30.05.2017. 23:13:38
NE

7. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
29.05.2017. 22:07:26
NE

8. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
31.05.2017. 10:40:59
NE

9. Ivančić Bruno (Karlovac)
NEMA
30.05.2017. 20:06:36
NE

10. Šupih-kvaternik Vid (Top Spin)
NEMA
29.05.2017. 18:41:49
NE

11. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
29.05.2017. 22:50:17
NE

12. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
NEMA
26.05.2017. 19:23:13
NE


1. Rajki Tena (HTK Zagreb)
5
30.05.2017. 09:09:15
NE

2. Martinčić Korina (Zaprešić)
10
30.05.2017. 11:55:47
NE

3. Vranić Nina (HTK Zagreb)
11
31.05.2017. 10:36:44
NE

4. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
14
01.06.2017. 12:56:19
NE

5. Tomić Lorena (HATK Mladost)
35
29.05.2017. 21:28:54
NE

6. Mišković Iva (Iteam)
57
29.05.2017. 09:50:16
NE

7. Bišćan Petra (Karlovac)
79
30.05.2017. 13:49:57
NE

8. Dundović Nika (Kvarner)
NEMA
31.05.2017. 10:32:25
NE

9. Bartolac Paula (Karlovac)
NEMA
30.05.2017. 20:07:00
NE

10. Dančula Lea (Karlovac)
NEMA
30.05.2017. 20:06:17
NE

11. Amon Ema (Karlovac)
NEMA
30.05.2017. 20:05:38
NE

12. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
30.05.2017. 00:23:35
NE


Velnić Laura (Pećine)
30
02.06.2017. 15:41:51
NE

Babić Corina (Pećine)
165
31.05.2017. 20:59:46
NE

Vukić Lana (Top Spin)

02.06.2017. 11:44:21
NE

Šuša Ester (Šubićevac)

31.05.2017. 16:30:56
NE

Volf Lara (Ogulin)

02.06.2017. 18:54:48
NE

Amon Sven (Karlovac)

30.05.2017. 20:05:07
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument