Turnir
ŠALATA OPEN
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
31.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
02.06.2017. ::
Trajanje turnira
02.06.2017. :: - 05.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK TOP SPIN
  • Adresa: ŠRC Šalata, Schlosserove stube 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (0)1 369 3690
  • Fax: (0)1 363 4733
  • WiFi:DA

1. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
1
28.05.2017. 08:09:46
NE

2. Bašić Nikola (Samobor 1890)
2
30.05.2017. 16:26:08
NE

3. Šaler Filip (Ponikve)
3
24.05.2017. 20:40:29
NE

4. Suevich Lovro (Zagi)
5
14.05.2017. 14:11:19
NE

5. Horvat Roko (Top Spin)
7
30.05.2017. 10:36:59
NE

6. Škreb Dorian (Vulpes)
9
31.05.2017. 12:19:44
NE

7. Žeželj Nikola (Vulpes)
10
30.05.2017. 20:41:25
NE

8. Inđić Marko (Ogulin)
13
29.05.2017. 19:28:40
NE

9. Katanec Antun (Top Spin)
21
30.05.2017. 10:37:22
NE

10. Sabljak Filip (Ogulin)
22
04.05.2017. 22:21:48
NE

11. Kranjčević Andro (Opatija)
24
29.05.2017. 19:11:22
NE

12. Kovačić Vid (Top Spin)
31
30.05.2017. 10:37:41
NE

13. Sokolić Sven (Iteam)
33
30.05.2017. 15:37:24
NE

14. Volarević Matija (Pro 2000)
39
21.04.2017. 10:45:20
NE

15. Tkalec Robert (Medveščak)
51
31.05.2017. 11:22:42
NE

16. Markušić Ivan (Iteam)
54
31.05.2017. 06:01:19
NE

17. Vukadin Noa (Iteam)
56
30.05.2017. 12:49:08
NE

18. Vukadin Damjan (Medveščak)
71
31.05.2017. 11:22:59
NE

19. Blažić Filip (Iteam)
76
01.06.2017. 12:42:14
NE

20. Đerek Luka (Medveščak)
83
31.05.2017. 11:21:24
NE

21. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
109
29.05.2017. 10:04:55
NE

22. Erceg Roko (Iteam)
110
24.05.2017. 10:59:36
NE

23. Znamenaček Marko (Medveščak)
138
31.05.2017. 11:23:18
NE

24. Horvat Vito (Top Spin)
168
31.05.2017. 13:58:01
NE

25. Draušnik Eugen (Medveščak)
175
31.05.2017. 11:21:07
NE

26. Baković Tin (Samobor 1890)
NEMA
28.05.2017. 12:22:41
NE

27. Grulović Filip (Medveščak)
NEMA
31.05.2017. 11:21:55
NE

28. Jozić Mark (Top Spin)
NEMA
31.05.2017. 13:57:41
NE

29. Čičin Šain Ante (Medveščak)
NEMA
31.05.2017. 11:20:51
NE

30. Glamuzina Pavle (Medveščak)
NEMA
31.05.2017. 11:23:47
NE

31. Zubak Mario (Top Spin)
NEMA
31.05.2017. 13:59:03
NE


1. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
2
17.05.2017. 07:49:42
NE

2. Jurković Lea (Futur)
5
29.05.2017. 10:50:23
NE

3. Bagarić Leonarda (Iteam)
6
31.05.2017. 14:00:01
NE

4. Žužul Katarina (Top Spin)
8
30.05.2017. 12:47:49
NE

5. Boderištanac Matea (Iteam)
12
28.05.2017. 19:04:37
NE

6. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
02.05.2017. 09:23:10
NE

7. Kralj Lora (HTK Zagreb)
23
23.05.2017. 06:49:37
NE

8. Marić Greta (Iteam)
27
25.05.2017. 19:19:32
NE

9. Brežanin Lana (Iteam)
29
01.06.2017. 12:44:27
NE

10. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
36
07.06.2017. 13:53:57
NE

11. Vlainić Tani (Iteam)
42
30.05.2017. 12:48:46
NE

12. Gunjača Elena (Ponikve)
48
30.05.2017. 06:37:46
NE

13. Grulović Lara (Medveščak)
49
31.05.2017. 11:22:13
NE

14. Pintar Lorena (Ponikve)
62
29.05.2017. 07:32:56
NE

15. Golac Mirna (Ponikve)
NEMA
10.05.2017. 17:43:46
NE

16. Zlatkov Zoe tia (Top Spin)
NEMA
31.05.2017. 14:04:12
NE

17. Capari Ivana (Top Spin)
NEMA
31.05.2017. 14:02:41
NE

18. Senčar Veronika (Medveščak)
NEMA
31.05.2017. 11:24:13
NE

19. Hanžek Dorotea (Ponikve)
NEMA
30.05.2017. 10:34:07
NE


Ban Ivan karlo (Ogulin)
4
23.05.2017. 19:58:05
NE

Čačulović Lana (Victoria)
60
01.06.2017. 13:02:38
NE

Puljiz Tonko (Iteam)
63
01.06.2017. 13:02:46
NE

Subotić Lea (Kvarner)
72
31.05.2017. 21:05:15
NE

Boderištanac Sara (Victoria)
77
01.06.2017. 17:30:00
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument