Turnir
OP RIJEKE
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
01.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.06.2017. ::
Trajanje turnira
03.06.2017. :: - 06.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
RIJEKA
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR64/32/8
  • Organizator:TK Kvarner Rijeka
  • Adresa: Ede Jardasa 27a
  • Grad: RIJEKA
  • Telefon: (051) 621 601
  • Fax: (051) 621 444
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Darko Sušanj
  • Tel: (099) 2114 842
  • Fax: (051) 621 444
  • E-mail: [email protected]

1. Salopek Dorian (Ogulin)
3
01.06.2017. 11:08:55
NE

2. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
27.05.2017. 22:24:27
NE

3. Kolić Kristijan (Ogulin)
14
30.05.2017. 07:01:02
NE

4. Neralić Luka (Ogulin)
58
30.05.2017. 09:21:39
NE

5. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
31.05.2017. 09:56:36
NE

6. Čalić Borna (Kastav)
NEMA
31.05.2017. 21:53:32
NE

7. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
11.04.2017. 11:07:14
NE

8. Fraćin Maroje (Kvarner)
NEMA
24.05.2017. 20:39:20
NE

9. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
30.05.2017. 23:01:26
NE


1. Mišković Dora (Vulpes)
8
31.05.2017. 12:19:30
NE

2. Rastočić Lucija (Zagi)
9
30.05.2017. 09:48:41
NE

3. Biondić Dora (Opatija)
11
25.05.2017. 13:14:56
NE

4. Ivković Luna (Iteam)
15
30.05.2017. 15:40:55
NE

5. Magdić Tena (Ogulin)
17
30.05.2017. 15:50:25
NE

6. Palikuća Petra (Iteam)
19
30.05.2017. 15:41:31
NE

7. Žufić Mia (Bale)
21
30.05.2017. 23:02:00
NE

8. Plavljanić Lana (Vulpes)
54
31.05.2017. 12:19:06
NE

9. Čarapović Viky (Pro 2000)
75
28.05.2017. 22:01:54
NE

10. Babić Corina (Pećine)
85
30.05.2017. 22:47:59
NE

11. Omeragić Ivona (Opatija)
90
31.05.2017. 07:52:00
NE

12. Japundža Jana (Smrikve)
NEMA
31.05.2017. 08:18:23
NE

13. Japundža Anja (Smrikve)
NEMA
31.05.2017. 08:19:57
NE

14. Sladaković Tara (Smrikve)
NEMA
31.05.2017. 22:11:04
NE

15. Mandić Karla (Rukavac)
NEMA
31.05.2017. 10:38:39
NE

16. Zuban Nicole (Bale)
NEMA
31.05.2017. 11:00:07
NE

17. Mihelić Tara (Arenaturist)
NEMA
31.05.2017. 21:21:21
NE

18. Vratović Agata (Bale)
NEMA
30.05.2017. 23:01:41
NE

19. Miletić Lana (Kvarner)
NEMA
09.05.2017. 20:53:55
NE

20. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
23.05.2017. 09:20:11
NE

21. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
29.05.2017. 12:53:01
NE

22. Žiganto Ema (Opatija)
NEMA
30.05.2017. 11:44:28
NE

23. Piškulić Nina (Rukavac)
NEMA
30.05.2017. 11:47:50
NE

24. Piškulić Roza (Rukavac)
NEMA
30.05.2017. 11:52:47
NE

25. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
NEMA
30.05.2017. 14:14:33
NE

26. Persson Manuella (Pećine)
NEMA
30.05.2017. 22:19:53
NE

27. Leko Maja eva (Bale)
NEMA
30.05.2017. 23:01:11
NE

28. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
NEMA
01.06.2017. 11:17:45
NE


Cerezin Vito (Zagi)
21
30.05.2017. 07:54:54
NE

Ivanišević Emanuel (Zagi)
32
02.06.2017. 11:36:39
NE

Šelendić Magdalena (Vulpes)

01.06.2017. 21:12:55
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument