Turnir
OP ĐAKOVA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
01.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.06.2017. ::
Trajanje turnira
03.06.2017. :: - 06.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ĐAKOVO
Broj terena
10
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR64/32/8
  • Organizator:TK Đakovo
  • Adresa: Lj. Gaja b.b.
  • Grad: ĐAKOVO
  • Telefon: (031) 812 342
  • Fax: (031) 822 417
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Igor Blažević
  • Tel: (091) 5087 835
  • Fax:(031) 822 417
  • E-mail: [email protected]

1. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
3
30.05.2017. 16:37:04
NE

2. Omazić David Ante (Medveščak)
12
31.05.2017. 19:15:19
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
13
29.05.2017. 22:18:47
NE

4. Mićić Leon (Vinkovci)
21
30.05.2017. 16:43:40
NE

5. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
01.06.2017. 08:05:24
NE

6. Bek Filip (Osijek)
30
23.05.2017. 12:46:39
NE

7. Šainović Luka (Top Spin)
41
29.05.2017. 18:36:26
NE

8. Smoljo Mark (Osijek)
48
29.05.2017. 08:07:43
NE

9. KLARIčIć NIKO (Top Spin)
54
29.05.2017. 18:36:09
NE

10. PUHANIĆ EMANUEL (Našice)
62
31.05.2017. 12:49:51
NE

11. Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
66
29.05.2017. 12:45:50
NE

12. DUMANIć ROKO (Top Spin)
80
29.05.2017. 18:35:53
NE

13. Kraljević Anton (Kaštela)
83
31.05.2017. 15:34:40
NE

14. Benković Borna (Slavonija-Žito)
91
29.05.2017. 13:40:40
NE

15. Bilić Ivan (Osijek)
105
31.05.2017. 13:36:18
NE

16. TOMIć JAKOV (Đakovo)
111
30.05.2017. 16:56:44
NE

17. JURAS LOVRO (Đakovo)
112
29.05.2017. 14:45:20
NE

18. Škrinjar Mirko (Brod)
117
29.05.2017. 20:59:08
NE

19. BUDIMIR MARKO (Požega)
118
31.05.2017. 09:11:29
NE

20. Blažević Mile (Đakovo)
NEMA
31.05.2017. 12:10:50
NE

21. Zrilić Roko (Vinkovci)
NEMA
25.05.2017. 09:12:33
NE

22. STOJAKOVIć BRANIMIR (Đakovo)
NEMA
31.05.2017. 13:52:37
NE

23. Kačer Roko (Stobreč)
NEMA
22.05.2017. 19:16:34
NE

24. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
22.05.2017. 13:15:16
NE

25. Sebenji Andrej (Osijek)
NEMA
31.05.2017. 16:07:37
NE

26. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
31.05.2017. 21:26:57
NE

27. Lukić Marko (Požega)
NEMA
31.05.2017. 09:47:00
NE

28. GILMAN MIHAEL (Đakovo)
NEMA
27.05.2017. 17:26:08
NE

29. Jelić Fran (Brod)
NEMA
30.05.2017. 08:14:41
NE

30. Petričević Tin (Vinkovci)
NEMA
30.05.2017. 09:48:45
NE

31. Dmitrić Kimi (Slavonija-Žito)
NEMA
30.05.2017. 11:24:28
NE

32. Jurič Jagor (Vinkovci)
NEMA
29.05.2017. 14:45:04
NE

33. Jergić Nikola (Borovo Naselje)
NEMA
29.05.2017. 11:33:18
NE

34. CRNOV LUKA (Đakovo)
NEMA
29.05.2017. 11:27:08
NE


1. Granić Nika (Makarska rivijera)
3
24.05.2017. 11:59:43
NE

2. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
11
26.05.2017. 12:02:29
NE

3. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
13
16.05.2017. 21:04:52
NE

4. Riđan Ivona (Brod)
31
30.05.2017. 18:18:25
NE

5. SIKIRICA NIKA (Top Spin)
33
29.05.2017. 18:38:45
NE

6. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
43
29.05.2017. 17:06:40
NE

7. Tomeljak Niki (Top Spin)
45
23.05.2017. 12:40:52
NE

8. Završki Karla (Osijek)
55
22.05.2017. 14:16:54
NE

9. BELVANOVIć ANJA (Đakovo)
63
31.05.2017. 13:56:23
NE

10. Jančiković Ika (Top Spin)
78
29.05.2017. 18:38:29
NE

11. Tomić Jana (Đakovo)
111
29.05.2017. 14:21:41
NE

12. Marincel Lucija (Slavonija-Žito)
115
29.05.2017. 21:13:41
NE

13. TROšELJ ANDREA (Našice)
NEMA
29.05.2017. 20:54:48
NE

14. Rimac Elena (Vinkovci)
NEMA
22.05.2017. 18:11:36
NE

15. Premužić Eva (Đakovo)
NEMA
22.05.2017. 09:50:56
NE

16. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
02.05.2017. 22:22:09
NE

17. Božić Iva (Top Spin)
NEMA
29.05.2017. 18:38:04
NE

18. Jančiković Jana (Top Spin)
NEMA
29.05.2017. 18:38:19
NE

19. Olij Petra (Vinkovci)
NEMA
30.05.2017. 09:57:54
NE

20. Taslidžić Darija (Osijek)
NEMA
29.05.2017. 18:25:43
NE

21. Ivaković Lana (Đakovo)
NEMA
01.06.2017. 15:14:53
NE


Kuna Fran (Osijek)

31.05.2017. 13:01:59
NE

Jurlina Luka (Iteam)

02.06.2017. 09:44:58
NE

MAVRIć KARLO (Top Spin)

02.06.2017. 11:44:51
NE

DREžNJAK NIKA (Požega)

02.06.2017. 21:33:05
NE

Kopić Ilija (Vinkovci)

01.06.2017. 15:05:32
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument