Turnir
OP VRBOVCA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
07.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
09.06.2017. ::
Trajanje turnira
09.06.2017. :: - 12.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Vrbovec
  • Adresa: Celine bb
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivor Koretić
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: [email protected]

1. Vertuš Tomo (Varteks)
6
07.06.2017. 11:01:51
NE

2. Karačić Vilim (Terra)
7
07.06.2017. 13:28:19
NE

3. Sabolić Dominik (Didon)
10
28.05.2017. 16:00:48
NE

4. Pižurica Beka (Terra)
25
05.06.2017. 09:34:21
NE

5. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
07.06.2017. 11:20:26
NE

6. Benčec Benjamin (Iteam)
29
08.06.2017. 01:40:20
NE

7. Skenderović Vid (Varteks)
37
03.06.2017. 20:31:37
NE

8. Šainović Luka (Top Spin)
41
05.06.2017. 20:55:08
NE

9. Posavec Paris (Franjo Punčec)
57
05.06.2017. 15:18:17
NE

10. KLINGOR NOAH (VIŽI)
65
08.06.2017. 17:16:52
NE

11. Stunja Tin (Koprivnica)
79
06.06.2017. 13:32:39
NE

12. KLINGOR LEON (VIŽI)
96
08.06.2017. 17:17:00
NE

13. Bašić Luka (Rally)
NEMA
07.06.2017. 13:22:16
NE

14. Kržić Tin (Purger)
NEMA
07.06.2017. 13:26:35
NE

15. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
04.06.2017. 18:05:25
NE

16. Kvakan Damjan (Iteam)
NEMA
07.06.2017. 13:34:34
NE

17. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
07.06.2017. 13:36:02
NE

18. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
31.05.2017. 18:57:33
NE

19. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
07.06.2017. 11:02:45
NE

20. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
07.06.2017. 10:27:19
NE

21. JURAN KARLO (Vrbovec)
NEMA
06.06.2017. 11:31:44
NE

22. KLEPEC LUKA (Vrbovec)
NEMA
06.06.2017. 11:27:36
NE

23. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
06.06.2017. 12:12:11
NE

24. VRBNJAK MISLAV (Vrbovec)
NEMA
06.06.2017. 11:27:08
NE

25. Severović Patrik (Samobor 1890)
NEMA
06.06.2017. 17:40:51
NE

26. Lončarić Lovro (Vrbovec)
NEMA
06.06.2017. 11:26:53
NE

27. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
07.06.2017. 06:24:23
NE

28. Jeričević Marin (Chromos)
NEMA
07.06.2017. 11:29:06
NE


1. DRžANIć DORIS (Iteam)
4
07.06.2017. 08:04:32
NE

2. Preis Lana (Zlatar)
6
06.06.2017. 18:31:28
NE

3. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
07.06.2017. 11:53:12
NE

4. Ivković Luna (Iteam)
17
06.06.2017. 11:04:30
NE

5. Palikuća Petra (Iteam)
19
06.06.2017. 11:04:51
NE

6. Bišćan Petra (Karlovac)
21
06.06.2017. 18:05:28
NE

7. PAVLOVIć ANA KARLA (Ponikve)
27
06.06.2017. 12:03:37
NE

8. Lacković Sarah (Varteks)
30
08.06.2017. 09:19:59
NE

9. SIKIRICA NIKA (Top Spin)
33
05.06.2017. 20:57:11
NE

10. Poljan Ena (Varteks)
34
06.06.2017. 09:13:33
NE

11. Mažuran Lara (Futur)
40
06.06.2017. 13:48:02
NE

12. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
06.06.2017. 12:34:12
NE

13. Jančiković Ika (Top Spin)
78
05.06.2017. 20:55:35
NE

14. Jančiković Jana (Top Spin)
NEMA
05.06.2017. 20:55:24
NE

15. BARILAR IVA (Vrbovec)
NEMA
06.06.2017. 11:28:45
NE

16. Rogina Mia (Varteks)
NEMA
06.06.2017. 16:10:31
NE

17. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
07.06.2017. 08:51:23
NE

18. Hiršzon Lea (Varteks)
NEMA
07.06.2017. 10:03:20
NE


Maričić Lovro (Top Spin)
13
08.06.2017. 13:51:49
NE

Levak Noa (Franjo Punčec)
20
08.06.2017. 10:47:11
NE

Markotić Lovro (Iteam)
46
09.06.2017. 13:45:41
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument