Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
07.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
09.06.2017. ::
Trajanje turnira
09.06.2017. :: - 12.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
2
07.06.2017. 11:41:23
NE

2. Bogdan Stjepan (Ragusa)
16
06.06.2017. 15:44:12
NE

3. Allen August Jack (Split 1950)
19
06.06.2017. 20:52:09
DA

4. Jurišić Kuzma (Ragusa)
23
06.06.2017. 15:44:50
NE

5. Stiblik Dorian (Šubićevac)
31
06.06.2017. 22:49:15
NE

6. Geets Antony (Dalmacijacement)
34
06.06.2017. 07:10:01
NE

7. Kardum Luka (Split 1950)
38
03.06.2017. 15:26:27
NE

8. Grilec Sven (Ragusa)
40
06.06.2017. 15:44:29
NE

9. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
55
07.06.2017. 21:26:31
NE

10. Kraljević Anton (Kaštela)
83
06.06.2017. 06:55:54
NE

11. Bojčić Olavi-Niko (Resnik)
85
19.04.2017. 20:26:52
NE

12. Knezović Marin (Split 1950)
89
22.05.2017. 13:31:00
NE

13. Zdravković-Kunac Sergej (Split 1950)
102
30.05.2017. 08:51:42
NE

14. Asanović Roko (Dalmacijacement)
NEMA
07.06.2017. 21:27:05
NE

15. Marušić Jason Peter (Ragusa)
NEMA
06.06.2017. 15:56:58
NE

16. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
22.05.2017. 13:32:03
NE

17. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
05.06.2017. 07:58:02
NE

18. Bekić Antun (Ragusa)
NEMA
06.06.2017. 15:44:01
NE

19. Raguž Luka (Ragusa)
NEMA
06.06.2017. 15:45:07
NE

20. Karlić Matteo Luca (Ragusa)
NEMA
08.06.2017. 16:44:37
NE


1. ŠKOKIĆ PETRA (Resnik)
24
06.06.2017. 21:11:18
NE

2. BUMBAK NIKA (Šubićevac)
26
07.06.2017. 13:33:42
NE

3. DOBRIć MARTA (Šubićevac)
29
06.06.2017. 13:40:21
NE

4. Ivanković Petra (Ragusa)
36
05.06.2017. 10:27:11
NE

5. Podrug Ana Maria (Dalmacijacement)
65
31.05.2017. 11:05:16
NE

6. Varga Timea (Dalmacijacement)
79
07.06.2017. 02:14:53
NE

7. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
06.06.2017. 23:25:10
NE

8. Pušić Antea (Stobreč)
NEMA
06.06.2017. 17:16:09
NE

9. Vojnović Leona (Stobreč)
NEMA
02.06.2017. 11:40:31
NE

10. Knez Stella (Dalmacijacement)
NEMA
03.06.2017. 23:34:41
NE

11. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
05.06.2017. 12:32:30
NE

12. Tokić Leonarda (Pomak)
NEMA
05.06.2017. 20:42:55
NE

13. NOVINčAK LEONORA (Dalmacijacement)
NEMA
06.06.2017. 15:37:25
NE


Granić Nika (Makarska rivijera)
3
09.06.2017. 21:55:24
NE

Novaković Neo (Ragusa)

09.06.2017. 13:32:15
NE

Kožul Karla (Zadar 08)

09.06.2017. 21:55:01
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument