Turnir
ŠALATA OPEN
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
07.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
09.06.2017. ::
Trajanje turnira
09.06.2017. :: - 12.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK TOP SPIN
  • Adresa: ŠRC Šalata, Schlosserove stube 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (0)1 369 3690
  • Fax: (0)1 363 4733
  • WiFi:DA

1. Borse Bartol (HTK Zagreb)
1
30.05.2017. 14:26:44
NE

2. Vasung Dorian (HATK Mladost)
2
30.05.2017. 23:08:54
NE

3. Ferega Filip (Iteam)
8
06.06.2017. 11:06:40
NE

4. Majcan Lovro (Samobor 1890)
10
05.06.2017. 22:19:56
NE

5. Ivanišević Vito (Zadar 08)
11
06.06.2017. 16:40:31
NE

6. Boban Viktor (Medveščak)
12
06.06.2017. 18:03:56
NE

7. Jančić Daniel (San Spin)
18
23.05.2017. 19:05:12
NE

8. Oliynykov Nazar (Ponikve)
22
25.05.2017. 09:54:29
NE

9. Rihtar Filip (Vinkovci)
23
25.05.2017. 14:34:24
NE

10. BORčIć Leon (Zadar 08)
33
05.06.2017. 14:19:29
NE

11. MICHURIN EGOR (Rukavac)
39
27.05.2017. 17:22:03
DA

12. Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
46
01.06.2017. 20:44:53
NE

13. Štabek Domagoj (Terra)
47
06.06.2017. 18:16:29
NE

14. Marić Vid (Top Spin)
64
07.06.2017. 07:53:30
NE

15. Đerek Nikola (Medveščak)
76
06.06.2017. 18:03:34
NE

16. Lukač Patrik (Pećine)
91
07.06.2017. 11:44:27
NE

17. Beko Noel (Medveščak)
152
07.06.2017. 13:36:17
NE

18. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
NEMA
27.05.2017. 11:23:07
NE

19. Šupih-Kvaternik Vid (Top Spin)
NEMA
07.06.2017. 08:33:02
NE

20. Horvat Vito (Top Spin)
NEMA
07.06.2017. 12:38:16
NE

21. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
04.06.2017. 22:42:04
NE

22. Vulama Dominik (Medveščak)
NEMA
07.06.2017. 13:35:53
NE

23. Gvozdanović Tin (Špansko)
NEMA
06.06.2017. 16:26:56
NE

24. Antončić Fran (Futur)
NEMA
06.06.2017. 07:48:21
NE

25. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
05.06.2017. 22:17:31
NE

26. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
06.06.2017. 18:27:10
NE

27. PETROVIć JAKOV (Top Spin)
NEMA
07.06.2017. 07:53:00
NE

28. Boršić Borna (VIŽI)
NEMA
08.06.2017. 08:37:03
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
1
07.06.2017. 08:19:34
NE

2. Rajki Tena (HTK Zagreb)
4
30.05.2017. 09:12:05
NE

3. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
6
07.06.2017. 08:11:38
NE

4. Mustapić Matea Mirjam (Split 1950)
7
07.06.2017. 13:50:38
NE

5. Vranić Nina (HTK Zagreb)
15
31.05.2017. 09:28:31
NE

6. Derniković Ria (Iteam)
20
06.06.2017. 11:05:41
NE

7. Vlainić Tani (Iteam)
23
06.06.2017. 11:05:25
NE

8. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
27
15.05.2017. 11:04:09
NE

9. Knežević Nora (Medveščak)
38
07.06.2017. 13:35:13
NE

10. Vukić Lana (Top Spin)
165
05.06.2017. 20:58:55
NE

11. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
05.06.2017. 10:42:32
NE

12. Lui Marta (Medveščak)
NEMA
07.06.2017. 17:15:19
NE

13. Medić Kata (Terra)
NEMA
07.06.2017. 22:38:45
NE

14. Zlatkov Zoe Tia (Top Spin)
NEMA
07.06.2017. 07:53:48
NE

15. Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
05.06.2017. 21:02:05
NE

16. Čačulović Lana (Victoria)
NEMA
06.06.2017. 11:06:19
NE

17. Grulović Lara (Medveščak)
NEMA
06.06.2017. 18:01:29
NE

18. Kuss Angelina (Medveščak)
NEMA
06.06.2017. 18:03:03
NE

19. Dundović Nika (Kvarner)
NEMA
31.05.2017. 07:39:13
NE

20. MIšAK LUCIJA (Varaždin 1181)
NEMA
06.06.2017. 23:00:53
NE


Jurina Patrik (HTK Zagreb)
MR4
08.06.2017. 08:18:54
NE

Vukadin Noa (Iteam)
MR6
06.06.2017. 18:33:26
NE

Kljaić Noa (Iteam)
26
23.06.2017. 17:15:57
NE

Horvatić Max Ivan (Ponikve)
27
06.06.2017. 07:12:22
NE

Živković Laura (Iteam)
28
09.06.2017. 16:32:52
NE

Šuša Ester (Šubićevac)

08.06.2017. 09:05:34
NE

Capari Ivana (Top Spin)

07.06.2017. 14:13:59
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument