Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
14.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
16.06.2017. ::
Trajanje turnira
16.06.2017. :: - 19.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: Sutomiška 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: [email protected]

1. Ivanišević Vito (Zadar 08)
18
13.06.2017. 18:59:58
NE

2. Mišura Roko (Split 1950)
38
01.06.2017. 22:10:21
NE

3. Šarić Frane (Stobreč)
41
25.05.2017. 07:45:15
NE

4. Knezović Niko (Dalmacijacement)
44
14.06.2017. 13:38:41
NE

5. Mađor Roko (Stobreč)
45
12.06.2017. 15:59:25
NE

6. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
71
13.06.2017. 12:22:54
NE

7. Borčić Leon (Zadar 08)
103
13.06.2017. 20:01:52
NE

8. Begović Dino (Zadar 08)
104
08.06.2017. 19:30:53
NE

9. Krstić Karlo (Zadar 08)
151
08.06.2017. 19:32:27
NE

10. Ćupić Marin (Zadar 08)
152
08.06.2017. 19:31:36
NE

11. Razmilić Roko (Split 1950)
246
14.06.2017. 10:23:29
NE

12. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
06.06.2017. 12:21:12
NE

13. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
12.06.2017. 18:02:44
NE

14. Ćupić Mauro (Zadar 08)
NEMA
08.06.2017. 19:31:56
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
1
13.06.2017. 14:47:01
NE

2. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
4
13.06.2017. 20:11:30
NE

3. Knez Stella (Dalmacijacement)
13
04.06.2017. 00:11:06
NE

4. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
22
13.06.2017. 20:03:10
NE

5. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
29
14.06.2017. 07:34:57
NE

6. Kožul Karla (Zadar 08)
37
13.06.2017. 20:03:44
NE

7. Projić Ivana marija (Split 1950)
50
14.06.2017. 18:40:51
NE

8. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
87
13.06.2017. 12:33:19
NE

9. Vrankić Zara (Zadar 08)
136
08.06.2017. 19:32:51
NE

10. Pavić Nika (Zadar 08)
NEMA
08.06.2017. 19:28:37
NE

11. Barić Ema (Zadar 08)
NEMA
13.06.2017. 12:33:47
NE

12. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
13.06.2017. 13:37:50
NE


Markovina Duje (Split 1950)
16
14.06.2017. 09:59:27
NE

Markovina Roko (Split 1950)
23
14.06.2017. 10:01:21
NE

Marinović Matija (Zadar 08)
80
15.06.2017. 14:11:28
NE

Ćupić Bruno (Zadar 08)
117
14.06.2017. 18:42:25
NE

Jaki Borna (Križevci)

12.06.2017. 14:53:35
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument