Turnir
MLADOST OPEN
Kategorija
18
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
14.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
16.06.2017. ::
Trajanje turnira
16.06.2017. :: - 19.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
14
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Hrvatski akademski teniski klub Mladost
  • Adresa: Jarunska cesta 5
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 095/5867-222
  • Fax: 01/3647-596
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ante Filipi
  • Tel: 099/2355-255
  • Fax:01/3647-596
  • E-mail: [email protected]

1. Inđić Marko (Ogulin)
17
12.06.2017. 12:47:49
NE

2. Stekolshchikov Aleksandr (HATK Mladost)
25
13.06.2017. 15:03:00
DA

3. Šimunović Dominik (Zagi)
36
13.06.2017. 22:17:27
NE

4. Mrvac Mateo (Iteam)
52
13.06.2017. 22:05:41
NE

5. Puljiz Tonko (Iteam)
55
13.06.2017. 11:22:53
NE

6. Vasung Dorian (HATK Mladost)
65
13.06.2017. 15:03:19
NE

7. Subotić Leon (Kvarner)
96
12.06.2017. 19:26:26
NE

8. Kurtagić Alen (HATK Mladost)
135
13.06.2017. 15:01:33
NE

9. Gaura Dominik (Iteam)
148
13.06.2017. 15:00:48
NE

10. Kurtagić Teo (HATK Mladost)
150
13.06.2017. 15:01:42
NE

11. Gotić Leon (Varaždin 1181)
NEMA
14.06.2017. 00:18:28
NE

12. Baković Tin (Samobor 1890)
NEMA
28.05.2017. 12:25:56
NE

13. Vuković Anton Michael (Zagi)
NEMA
13.06.2017. 19:18:26
NE

14. Gašparović Robert (HATK Mladost)
NEMA
13.06.2017. 15:00:38
NE

15. KOVAčEVIć MARKO (HATK Mladost)
NEMA
07.06.2017. 10:14:20
NE


1. BODERIšTANAC MATEA (Iteam)
12
13.06.2017. 22:40:08
NE

2. Mukić Ana (Varaždin 1181)
16
13.06.2017. 17:29:09
NE

3. Gunjača Elena (Ponikve)
33
12.06.2017. 22:09:10
NE

4. Subotić Lea (Kvarner)
49
12.06.2017. 11:47:48
NE

5. Pintar Lorena (Ponikve)
51
11.06.2017. 09:47:41
NE

6. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
55
11.06.2017. 12:02:39
NE

7. Crnolatac Nataša (Zagi)
59
12.06.2017. 22:52:03
NE

8. BODERIšTANAC SARA (Iteam)
61
13.06.2017. 22:47:16
NE

9. FALKNER ŽIVA (HATK Mladost)
122
13.06.2017. 15:00:23
NE

10. Nemec Ivona (Koprivnica)
NEMA
13.06.2017. 15:55:52
NE

11. Kartelo Anja (HATK Mladost)
NEMA
13.06.2017. 15:01:05
NE

12. Gašparec Iva (HATK Mladost)
NEMA
14.06.2017. 09:51:02
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument