Turnir
OP RIJEKE - CHAMPIONS BOWL
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
22.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
24.06.2017. ::
Trajanje turnira
24.06.2017. :: - 27.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
RIJEKA
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR64/32/8
  • Organizator:TK Kvarner Rijeka
  • Adresa: Ede Jardasa 27a
  • Grad: RIJEKA
  • Telefon: (051) 621 601
  • Fax: (051) 621 444
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Darko Sušanj
  • Tel: (099) 2114 842
  • Fax: (051) 621 444
  • E-mail: [email protected]

1. Vukadin Noa (Iteam)
MR4
21.06.2017. 12:55:45
NE

2. Babić brajko Leon (Đakovo)
3
21.06.2017. 12:41:19
NE

3. Allen A. walker (Split 1950)
8
06.06.2017. 21:09:49
DA

4. Soldatić Leon (Kvarner)
39
07.06.2017. 21:34:16
NE

5. Michurin Egor (Rukavac)
63
20.06.2017. 18:38:26
DA

6. Bobok Josip (Ivan Merz)
67
21.06.2017. 11:57:38
NE

7. Popović Mario (Kvarner)
68
08.06.2017. 10:44:00
NE

8. Jelušić Noah (Opatija)
110
16.06.2017. 20:39:16
NE

9. Priskić Ian (Opatija)
131
20.06.2017. 12:08:18
NE

10. Desanti Leonardo (Lošinj-Jadranka)
134
18.06.2017. 08:46:52
NE

11. Fraćin Maroje (Kvarner)
161
19.06.2017. 23:18:28
NE

12. Bašković Roko (Kvarner)
NEMA
21.06.2017. 12:52:30
NE

13. Subotić Leon (Kvarner)
NEMA
19.06.2017. 18:37:05
NE

14. Djokić Stefan (Bale)
NEMA
21.06.2017. 00:29:13
NE


1. Vranić Nina (HTK Zagreb)
11
11.06.2017. 13:08:35
NE

2. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
14
21.06.2017. 10:15:33
NE

3. Sladaković Tara (Smrikve)
15
21.06.2017. 09:52:35
NE

4. Hunčak Daniela (Opatija)
23
12.06.2017. 18:08:20
NE

5. Hunčak Renata (Opatija)
26
12.06.2017. 18:03:51
NE

6. Persson Manuella (Pećine)
27
19.06.2017. 13:31:10
NE

7. Velnić Laura (Pećine)
30
19.06.2017. 13:31:24
NE

8. Biondić Dora (Opatija)
47
20.06.2017. 16:22:08
NE

9. Žuvela Nora (Split 1950)
48
07.06.2017. 10:15:19
NE

10. Piškulić Nina (Rukavac)
56
20.06.2017. 08:48:52
NE

11. Stupar Maja (Rukavac)
69
20.06.2017. 08:30:33
NE

12. Žufić Mia (Bale)
70
21.06.2017. 00:29:32
NE

13. Piškulić Roza (Rukavac)
105
20.06.2017. 08:46:51
NE

14. Japundža Jana (Smrikve)
119
20.06.2017. 11:11:47
NE

15. Miletić Lana (Kvarner)
148
09.05.2017. 20:54:23
NE

16. Babić Corina (Pećine)
165
19.06.2017. 13:30:52
NE

17. Omeragić Ivona (Opatija)
173
20.06.2017. 18:17:32
NE

18. Žiganto Ema (Opatija)
217
20.06.2017. 22:18:13
NE

19. Dundović Nika (Kvarner)
NEMA
31.05.2017. 07:39:58
NE

20. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
07.06.2017. 19:42:59
NE

21. Jovčić Nevena (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
19.06.2017. 17:57:46
NE

22. Biondić Matea (Opatija)
NEMA
20.06.2017. 16:12:32
NE

23. Matković Eva (Kvarner)
NEMA
17.06.2017. 22:33:12
NE

24. Mihelić Tara (Arenaturist)
NEMA
20.06.2017. 22:10:27
NE


Anišić Stjepan (HTK Zagreb)

23.06.2017. 13:02:02
NE

Bill Alen (Pro 2000)

23.06.2017. 17:16:19
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument