Turnir
OP VELIKE GORICE
Kategorija
14
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
25.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
27.06.2017. ::
Trajanje turnira
27.06.2017. :: - 30.06.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Velika Gorica
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR64/32/8
  • Organizator:Iteam Velika Gorica
  • Adresa: Kralja Stjepana Tomaševića 21
  • Grad: Velika Gorica
  • Telefon: (091) 3344 031
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miha Troha
  • Tel: (091) 3344 031
  • Fax:00000000
  • E-mail: [email protected]

1. Boban Viktor (Medveščak)
12
25.06.2017. 13:59:04
NE

2. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
27
23.06.2017. 17:34:34
NE

3. Babić Roko (Franjo Punčec)
34
26.06.2017. 09:20:13
NE

4. Nazarov Abbas (Iteam)
37
23.06.2017. 12:50:39
NE

5. Bobok Josip (Ivan Merz)
42
25.06.2017. 07:00:08
NE

6. Dubovečak Filip (Iteam)
43
25.06.2017. 17:36:11
NE

7. Jurlina Luka (Iteam)
49
23.06.2017. 13:06:09
NE

8. Marić Vid (Top Spin)
64
23.06.2017. 13:47:03
NE

9. Đerek Nikola (Medveščak)
76
25.06.2017. 13:59:21
NE

10. Šilipetar Lovro (Iteam)
124
23.06.2017. 12:54:09
NE

11. Dražetić Juraj (Iteam)
125
23.06.2017. 12:53:20
NE

12. Razmilić Roko (Split 1950)
136
23.06.2017. 13:53:35
NE

13. Mikulin Sven (Iteam)
165
23.06.2017. 12:53:46
NE

14. ŠUNJIĆ MAXI (HTK Zagreb)
222
12.06.2017. 10:04:23
NE

15. Blažević Jurica (Purger)
NEMA
25.06.2017. 20:55:40
NE

16. Mišić Noa (Purger)
NEMA
25.06.2017. 20:55:53
NE

17. Šupih-Kvaternik Vid (Top Spin)
NEMA
24.06.2017. 10:23:52
NE

18. Horvat Vito (Top Spin)
NEMA
23.06.2017. 14:00:44
NE

19. Balinčić Jan (Iteam)
NEMA
23.06.2017. 12:54:26
NE


1. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
11
26.06.2017. 09:19:42
NE

2. DRžANIć DORIS (Iteam)
34
24.06.2017. 16:01:35
NE

3. STOJANOVIć SARA (Iteam)
48
25.06.2017. 17:36:58
NE

4. Lukanić Paula (Iteam)
89
23.06.2017. 12:52:10
NE

5. Bekavac Dora (Iteam)
117
23.06.2017. 12:50:20
NE

6. Gregurić Valerija (Iteam)
129
23.06.2017. 12:49:16
NE

7. BILIć LEA (Zagi)
143
23.06.2017. 12:54:43
NE

8. Tomašević Ela Maria (Iteam)
144
23.06.2017. 12:49:49
NE

9. Sabljić Ruta (Iteam)
151
23.06.2017. 12:50:05
NE

10. Kuss Angelina (Medveščak)
NEMA
25.06.2017. 08:05:51
NE

11. Zlatkov Zoe Tia (Top Spin)
NEMA
24.06.2017. 10:23:37
NE

12. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
26.06.2017. 14:04:15
NE


Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
14
26.06.2017. 07:13:40
NE

Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
56
26.06.2017. 07:13:55
NE

Guttler Karmen (Našice)
81
26.06.2017. 13:33:18
NE

Kvakan Damjan (Iteam)
81
26.06.2017. 09:06:44
NE

Cindrić Marko (Zagi)

25.06.2017. 19:51:54
NE

Bartulović Mihael (Iteam)

26.06.2017. 09:06:06
NE

Rozmajer Ema (HTK Zagreb)

26.06.2017. 10:44:59
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument