Turnir
KUP MALOG MEDVJEDA
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
28.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
30.06.2017. ::
Trajanje turnira
30.06.2017. :: - 03.07.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zaprešić
Broj terena
0
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TENIS KLUB ZAPREŠIĆ
  • Adresa: Mirka Bogovića 53a, 10290 Zaprešić
  • Grad: Zaprešić
  • Telefon: 01/3310 573
  • Fax: 00385/3310573
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Petar Lacković, Ivica Grizelj
  • Tel: 091 2008 619
  • Fax:00385/3310573
  • E-mail: [email protected]

1. Karačić Vilim (Terra)
6
27.06.2017. 13:54:21
NE

2. Vertuš Tomo (Varteks)
9
28.06.2017. 12:14:58
NE

3. Cindrić Karlo (Varteks)
17
28.06.2017. 09:24:18
NE

4. Marić Hrvoje (Ponikve)
19
26.06.2017. 20:16:26
NE

5. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
27.06.2017. 12:51:35
NE

6. Benčec Benjamin (Iteam)
38
26.06.2017. 21:01:15
NE

7. Šagovac Erik (Ponikve)
39
27.06.2017. 18:52:51
NE

8. Skenderović Vid (Varteks)
46
27.06.2017. 19:57:39
NE

9. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
61
27.06.2017. 09:28:47
NE

10. Hulaj Edon (San Spin)
65
27.06.2017. 23:48:41
NE

11. Novaković Roko (HTK Zagreb)
82
27.06.2017. 09:24:08
NE

12. Prgomet Jakov (Iteam)
84
29.06.2017. 08:47:38
NE

13. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
87
29.06.2017. 08:45:52
NE

14. Lacković Luka (Zaprešić)
118
26.06.2017. 10:03:12
NE

15. Anđelković Tom (Iteam)
140
29.06.2017. 08:47:04
NE

16. Šuša Andrej (Zaprešić)
NEMA
26.06.2017. 10:03:56
NE

17. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
28.06.2017. 10:29:20
NE

18. Kovačević Marko (HATK Mladost)
NEMA
28.06.2017. 10:14:07
NE

19. Hanzl Karlo (Varaždin 1181)
NEMA
26.06.2017. 08:23:10
NE

20. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
27.06.2017. 10:37:36
NE

21. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
29.06.2017. 20:35:23
NE

22. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
27.06.2017. 18:22:45
NE


1. Brnić Maja (Iteam)
16
27.06.2017. 10:54:32
NE

2. Žufić Mia (Bale)
21
27.06.2017. 10:38:02
NE

3. Lebo Lea (Zaprešić)
24
26.06.2017. 10:03:31
NE

4. Vukić Marta (Ponikve)
29
26.06.2017. 22:03:33
NE

5. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
33
27.06.2017. 18:06:01
NE

6. Poljan Ena (Varteks)
39
29.06.2017. 20:35:55
NE

7. Sikirica Nika (Top Spin)
44
28.06.2017. 16:53:24
NE

8. Stipčević Zara (Zaprešić)
47
26.06.2017. 10:03:44
NE

9. Pavlović Ana karla (Ponikve)
48
26.06.2017. 12:40:03
NE

10. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
51
27.06.2017. 23:26:49
NE

11. Ćorković Iva (Ponikve)
58
29.06.2017. 20:36:14
NE

12. Mišić Mia (Purger)
64
26.06.2017. 16:52:00
NE

13. Jančiković Ika (Top Spin)
77
28.06.2017. 12:39:21
NE

14. SejdinoviĆ Tania (Bale)
107
27.06.2017. 10:37:18
NE

15. Ratkušić Franka (Prečko)
125
28.06.2017. 10:53:35
NE

16. Gojmerac Lea (Futur)
132
28.06.2017. 08:48:12
NE

17. Jančiković Jana (Top Spin)
NEMA
28.06.2017. 12:39:32
NE

18. Leko Maja eva (Bale)
NEMA
27.06.2017. 10:37:04
NE

19. Vratović Agata (Bale)
NEMA
27.06.2017. 10:37:48
NE

20. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
27.06.2017. 10:54:02
NE

21. Drandić Nika (Bale)
NEMA
27.06.2017. 10:38:19
NE

22. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
27.06.2017. 22:47:13
NE

23. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
26.06.2017. 10:01:46
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument