Turnir
SAN SPIN CUP
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
28.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
30.06.2017. ::
Trajanje turnira
30.06.2017. :: - 03.07.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK SAN-SPIN
  • Adresa: Miroševečina 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 2985-363
  • Fax: (01) 2912-629
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Neven Pavić
  • Tel: 091/171-4239
  • Fax:(01) 2912-629
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
24.06.2017. 15:23:12
NE

2. Samac Tin (HTK Zagreb)
16
28.06.2017. 09:06:36
NE

3. Vasung Dorian (HATK Mladost)
27
28.06.2017. 07:47:32
NE

4. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
33
21.06.2017. 13:08:43
NE

5. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
41
27.06.2017. 19:49:46
NE

6. Jančić Daniel (San Spin)
51
27.06.2017. 23:16:28
NE

7. Blažić Filip (Iteam)
63
26.06.2017. 10:36:39
NE

8. Kljaić Noa (Iteam)
64
28.06.2017. 19:58:46
NE

9. Draušnik Eugen (Medveščak)
117
27.06.2017. 18:45:47
NE

10. Đurić Vinko (Iteam)
146
29.06.2017. 13:56:12
NE

11. Gabor Sven (HATK Daruvar)
NEMA
28.06.2017. 13:06:06
NE

12. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
27.06.2017. 15:46:46
NE

13. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
27.06.2017. 11:17:50
NE

14. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
26.06.2017. 18:12:10
NE

15. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
27.06.2017. 14:47:39
NE

16. Balinčić Jan (Iteam)
NEMA
29.06.2017. 15:28:44
NE


1. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
27.06.2017. 17:53:38
NE

2. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
17
27.06.2017. 11:56:09
NE

3. Rajki Tena (HTK Zagreb)
20
23.06.2017. 12:19:54
NE

4. Hunčak Daniela (Opatija)
24
25.06.2017. 10:32:46
NE

5. MARIć GRETA (Iteam)
26
18.06.2017. 10:40:10
NE

6. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
31
27.06.2017. 22:11:02
NE

7. Vlainić Tani (Iteam)
33
27.06.2017. 20:58:41
NE

8. Martinčić Korina (Zaprešić)
34
28.06.2017. 11:30:10
NE

9. Vranić Nina (HTK Zagreb)
37
27.06.2017. 08:16:52
NE

10. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
41
27.06.2017. 08:23:20
NE

11. Čačulović Lana (Victoria)
46
26.06.2017. 23:31:28
NE

12. Cindrić Rebeka (Varteks)
53
28.06.2017. 09:30:37
NE

13. Pintar Lorena (Ponikve)
54
25.06.2017. 10:33:29
NE

14. Živković Laura (Iteam)
57
29.06.2017. 11:34:11
NE

15. Crnolatac Nataša (Zagi)
60
26.06.2017. 21:52:35
NE

16. Hunčak Renata (Opatija)
72
25.06.2017. 10:29:59
NE

17. Ivanek Klara (Varaždin 1181)
110
27.06.2017. 19:52:45
NE


Jurina Patrik (HTK Zagreb)
37
16.06.2017. 06:42:22
NE

Šolić Martin Noa (Iteam)

29.06.2017. 15:26:44
NE

Barić Paula (Iteam)

29.06.2017. 14:00:18
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument