Turnir
SAN SPIN CUP
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
28.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
30.06.2017. ::
Trajanje turnira
30.06.2017. :: - 03.07.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK SAN-SPIN
  • Adresa: Miroševečina 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 2985-363
  • Fax: (01) 2912-629
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Neven Pavić
  • Tel: 091/171-4239
  • Fax:(01) 2912-629
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
24.06.2017. 15:23:12
NE

2. Vasung Dorian (HATK Mladost)
27
28.06.2017. 07:47:32
NE

3. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
32
27.06.2017. 19:49:46
NE

4. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
39
21.06.2017. 13:08:43
NE

5. Jančić Daniel (San Spin)
45
27.06.2017. 23:16:28
NE

6. Kljaić Noa (Iteam)
67
28.06.2017. 19:58:46
NE

7. Blažić Filip (Iteam)
70
26.06.2017. 10:36:39
NE

8. Samac Tin (HTK Zagreb)
74
28.06.2017. 09:06:36
NE

9. Draušnik Eugen (Medveščak)
197
27.06.2017. 18:45:47
NE

10. Đurić Vinko (Iteam)
NEMA
29.06.2017. 13:56:12
NE

11. Gabor Sven (HATK Daruvar)
NEMA
28.06.2017. 13:06:06
NE

12. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
27.06.2017. 15:46:46
NE

13. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
27.06.2017. 11:17:50
NE

14. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
26.06.2017. 18:12:10
NE

15. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
27.06.2017. 14:47:39
NE

16. Balinčić Jan (Iteam)
NEMA
29.06.2017. 15:28:44
NE


1. Mukić Ana (Varaždin 1181)
8
27.06.2017. 17:53:38
NE

2. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
14
27.06.2017. 11:56:09
NE

3. Marić Greta (Iteam)
17
18.06.2017. 10:40:10
NE

4. Rajki Tena (HTK Zagreb)
18
23.06.2017. 12:19:54
NE

5. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
19
27.06.2017. 08:23:20
NE

6. Vlainić Tani (Iteam)
25
27.06.2017. 20:58:41
NE

7. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
28
27.06.2017. 22:11:02
NE

8. Hunčak Daniela (Opatija)
29
25.06.2017. 10:32:46
NE

9. Martinčić Korina (Zaprešić)
31
28.06.2017. 11:30:10
NE

10. Cindrić Rebeka (Varteks)
32
28.06.2017. 09:30:37
NE

11. Hunčak Renata (Opatija)
33
25.06.2017. 10:29:59
NE

12. Vranić Nina (HTK Zagreb)
36
27.06.2017. 08:16:52
NE

13. Živković Laura (Iteam)
51
29.06.2017. 11:34:11
NE

14. Čačulović Lana (Victoria)
53
26.06.2017. 23:31:28
NE

15. Pintar Lorena (Ponikve)
65
25.06.2017. 10:33:29
NE

16. Crnolatac Nataša (Zagi)
83
26.06.2017. 21:52:35
NE

17. Ivanek Klara (Varaždin 1181)
NEMA
27.06.2017. 19:52:45
NE


Jurina Patrik (HTK Zagreb)
43
16.06.2017. 06:42:22
NE

Šolić Martin noa (Iteam)

29.06.2017. 15:26:44
NE

Barić Paula (Iteam)

29.06.2017. 14:00:18
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument