Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
28.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.07.2017. ::
Trajanje turnira
01.07.2017. :: - 07.07.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
8
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16
  • Organizator:HTS
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 015513139
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    CROPIN
  • Tel: 0914830757
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Ilić Marko (Zagi)
1
25.06.2017. 14:30:16
NE

2. Žmak Deni (Ogulin)
2
17.06.2017. 19:11:37
NE

3. Šaler Filip (Ponikve)
3
23.06.2017. 15:02:35
NE

4. MARIć FILIP (Iteam)
4
24.06.2017. 22:35:32
NE

5. Jurković Marin (Top Spin)
5
23.06.2017. 21:34:45
NE

6. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
6
25.06.2017. 12:12:34
NE

7. Šuler Jakov (Iteam)
7
22.04.2017. 21:59:16
NE

8. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
10
27.06.2017. 18:59:06
NE

9. Baković Tin (Samobor 1890)
12
28.05.2017. 12:25:20
NE

10. Divković Karlo (HTK Zagreb)
13
26.06.2017. 12:54:51
NE

11. Bonetta Dino (HTK Zagreb)
14
29.05.2017. 00:08:03
NE

12. Topić Joško (HTK Zagreb)
15
27.06.2017. 11:30:58
NE

13. Mlinar Janko (Iteam)
17
26.06.2017. 10:41:16
NE

14. Kajin Karlo (Ogulin)
18
10.06.2017. 17:14:26
NE

15. Krstanović Josip (Chromos-Savica)
19
19.06.2017. 11:23:17
NE

16. Popović Orlando (Futur)
21
25.06.2017. 12:15:17
NE

17. Katanec Antun (Top Spin)
23
26.06.2017. 11:13:53
NE

18. Omeragić Andrej (Kvarner)
25
27.06.2017. 09:41:56
NE

19. Sekošan Domagoj (Osijek)
26
15.06.2017. 20:56:12
NE

20. Suevich Lovro (Zagi)
27
02.06.2017. 18:16:57
NE

21. Savin Roko (Zagi)
30
19.06.2017. 10:07:30
NE

22. Lajoš Jan Robert (Kvarner)
34
19.06.2017. 21:34:12
NE

23. Ninčević Frane (HTK Zagreb)
38
27.06.2017. 14:53:51
NE

24. Lumpert Janko (Ponikve)
39
27.06.2017. 17:51:13
NE

25. Žeželj Nikola (Vulpes)
40
28.06.2017. 10:28:32
NE

26. Sokolić Sven (Iteam)
41
26.06.2017. 10:41:38
NE

27. Sabljak Filip (Ogulin)
42
22.06.2017. 11:04:46
NE

28. Peterlin Damjan (HTK Zagreb)
44
25.06.2017. 11:51:18
NE

29. Lovrić Ivan (Chromos-Savica)
45
21.06.2017. 08:55:37
NE

30. Antonić Tin (Futur)
47
25.06.2017. 06:21:45
NE

31. Tonejc Fran (HATK Mladost)
49
27.06.2017. 11:38:45
NE

32. Melša Morris (Hrvoje)
50
27.06.2017. 21:20:24
NE

33. Gadžić Davor (Osijek)
52
24.06.2017. 19:28:50
NE

34. Kovačić Vid (Top Spin)
53
26.06.2017. 15:12:14
NE

35. Kranjčević Andro (Opatija)
54
27.06.2017. 15:52:39
NE

36. Tonejc Vito (HATK Mladost)
55
25.06.2017. 14:31:23
NE

37. Podvinski Tomislav (Ponikve)
60
23.06.2017. 08:43:08
NE

38. Herceg Josip (Futur)
61
25.06.2017. 06:22:35
NE

39. Markušić Borna (Iteam)
66
22.06.2017. 14:05:58
NE

40. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
74
26.06.2017. 08:46:02
NE

41. Veselić Luka (HATK Mladost)
75
15.06.2017. 22:35:46
NE

42. Gašparović Robert (HATK Mladost)
84
28.06.2017. 10:21:47
NE

43. Krapec Franjo (Iteam)
86
26.06.2017. 10:39:43
NE

44. Prpić Tin (Futur)
87
25.06.2017. 06:23:03
NE

45. Rihtarić Oto (Varaždin 1181)
88
21.06.2017. 09:53:07
NE

46. Sušak Bruno (Iteam)
89
26.06.2017. 10:42:20
NE

47. Bubalo Mateo (Opatija)
90
20.06.2017. 23:00:55
NE

48. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
92
21.06.2017. 00:44:56
NE

49. FRANOV LOVRO (Futur)
95
23.06.2017. 18:12:42
NE

50. Giljanović Luka (HATK Mladost)
98
26.06.2017. 13:40:26
NE

51. Šiprak Marko (Varaždin 1181)
107
27.06.2017. 12:45:19
NE

52. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
109
26.06.2017. 21:38:14
NE

53. Martinis Nikola (HTK Zagreb)
112
28.06.2017. 11:26:30
NE

54. Ninčević Luka (Didon)
116
28.06.2017. 11:12:56
NE

55. Kos Leon (Iteam)
118
26.06.2017. 10:39:00
NE

56. Lončar Vlado (Ivan Merz)
120
27.06.2017. 08:41:00
NE

57. Zubčić Luka (Ponikve)
132
05.06.2017. 20:29:40
NE

58. Krapec Josip (Iteam)
151
26.06.2017. 10:39:24
NE

59. Stebbings Michael Robin (Ivan Merz)
152
27.06.2017. 12:09:35
NE

60. Gajdek Martin (Vulpes)
154
28.06.2017. 10:51:19
NE

61. Rezo Jure (Park)
169
27.06.2017. 19:01:53
NE

62. Šandl Tin (Koprivnica)
170
28.06.2017. 00:07:27
NE

63. Šeatović Borna (Iteam)
171
27.06.2017. 21:37:31
NE

64. Kraljević Filip (Kvarner)
191
28.06.2017. 12:00:04
NE

65. Femec Tedi (Top Spin)
207
27.06.2017. 11:37:45
NE

66. Vertuš Antonio (Iteam)
221
26.06.2017. 10:43:53
NE

67. Letica Frane (Chromos)
240
26.06.2017. 11:19:52
NE

68. Barunica Mario (Hrvoje)
256
27.06.2017. 08:37:58
NE

69. Balaž Matija (Franjo Punčec)
257
27.06.2017. 17:33:49
NE

70. Soldo Ante (Iteam)
312
26.06.2017. 10:42:00
NE

71. Divković Ivan (Futur)
323
25.06.2017. 06:22:03
NE

72. GLASNOVIĆ ROKO (HTK Zagreb)
NEMA
28.06.2017. 10:47:34
NE

73. Erceg Roko (Iteam)
NEMA
26.06.2017. 16:25:44
NE

74. ONTL ALEN (Sirela)
NEMA
14.06.2017. 00:17:27
NE

75. Aščić Sandi (HTK Zagreb)
NEMA
27.06.2017. 15:01:13
NE


1. Lukas Tena (Kaštela)
MR8
26.06.2017. 11:06:11
NE

2. Turković Domenika (Špansko)
1
17.06.2017. 21:42:57
NE

3. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
2
26.06.2017. 11:07:44
NE

4. Mašić Laura (HTK Zagreb)
3
27.06.2017. 14:55:46
NE

5. Žužul Katarina (Top Spin)
4
25.06.2017. 16:30:40
NE

6. Bagarić Leonarda (Iteam)
5
26.06.2017. 11:17:18
NE

7. Jurković Lea (Futur)
6
26.06.2017. 16:39:38
NE

8. Habeković Ita (HTK Zagreb)
8
23.06.2017. 13:54:34
NE

9. Wurth Tara (Iteam)
13
26.06.2017. 11:08:18
NE

10. Janko Leonarda (Iteam)
14
26.06.2017. 11:17:45
NE

11. Karanušić Anđa Claudia (Top Spin)
15
26.06.2017. 15:12:36
NE

12. BODERIšTANAC MATEA (Iteam)
16
26.06.2017. 11:07:16
NE

13. Hanžek Dorotea (Ponikve)
17
26.06.2017. 11:11:36
NE

14. Mamić Matea (Dalmacijacement)
18
23.06.2017. 12:06:28
NE

15. Mukić Ana (Varaždin 1181)
19
21.06.2017. 23:56:50
NE

16. Kralj Lora (HTK Zagreb)
21
21.06.2017. 20:58:42
NE

17. Brežanin Lana (Iteam)
22
26.06.2017. 11:17:31
NE

18. Faber Tea (Ponikve)
23
27.06.2017. 08:40:11
NE

19. Zalukar Sara (Zagi)
24
26.06.2017. 22:10:07
NE

20. Jurašić Mia (Ogulin)
25
26.06.2017. 11:06:31
NE

21. Hunčak Kornelia (Opatija)
26
26.06.2017. 09:15:36
NE

22. Škopac Klara (Kvarner)
31
27.06.2017. 11:26:18
NE

23. Duić Plumtree Katarina (Dalmacijacement)
32
27.06.2017. 08:27:35
NE

24. Cipetić Renata (Dalmacijacement)
34
27.06.2017. 08:29:31
NE

25. Gunjača Elena (Ponikve)
39
26.06.2017. 11:07:00
NE

26. Jandrić Tea (HTK Zagreb)
42
27.06.2017. 08:30:51
NE

27. Mohač Borna (Ponikve)
43
26.06.2017. 11:06:44
NE

28. Šunjić Margita (HTK Zagreb)
44
26.06.2017. 11:05:52
NE

29. Subotić Lea (Kvarner)
45
26.06.2017. 11:11:21
NE

30. Draušnik Marta (HTK Zagreb)
46
26.06.2017. 11:17:05
NE

31. Babić Ivana (HATK Mladost)
49
27.06.2017. 13:27:30
NE

32. Jovičić Marija (Zagi)
53
22.06.2017. 11:41:20
NE

33. Šunjić Neli (Iteam)
55
03.04.2017. 19:16:10
NE

34. BODERIšTANAC SARA (Iteam)
59
13.06.2017. 22:47:42
NE

35. Pintar Lorena (Ponikve)
66
25.06.2017. 10:34:12
NE

36. Užnik Marinela (Osijek)
NEMA
28.06.2017. 08:20:59
NE


Zelić Iva (Zagi)
9
29.06.2017. 12:37:31
NE

Šipek Lana (Zagi)
11
29.06.2017. 12:37:09
NE

Markušić Ivan (Iteam)
51
27.06.2017. 07:49:27
NE

Šiljić Miriam (Iteam)
63
28.06.2017. 14:21:20
NE

Piper Nikola (Požega)
64
26.06.2017. 19:21:06
NE

Šiljić Ema (Iteam)
82
28.06.2017. 14:21:31
NE

Puljiz Tonko (Iteam)
108
27.06.2017. 14:49:03
NE

Ćališ Katarina (Zagi)

29.06.2017. 12:37:59
NE

Pajas Melanie (Zagi)

29.06.2017. 12:37:42
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument