Turnir
OP RAGUSE
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
30.06.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
02.07.2017. ::
Trajanje turnira
02.07.2017. :: - 05.07.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
DUBROVNIK
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 64/32/16
  • Organizator:TK Ragusa Dubrovnik
  • Adresa: Liechensteinov put 10
  • Grad: DUBROVNIK
  • Telefon: (099) 331 0199
  • Fax: 000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Romano Kristić
  • Tel: (091) 3445554
  • Fax:000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
3
30.06.2017. 11:02:26
NE

2. Smolčić Nikola (Split 1950)
12
23.06.2017. 14:09:30
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
16
14.06.2017. 11:27:18
NE

4. Bogdan Stjepan (Ragusa)
22
27.06.2017. 16:09:21
NE

5. Jurišić Kuzma (Ragusa)
25
27.06.2017. 16:10:26
NE

6. Buvinić Vito (Makarska)
37
27.06.2017. 08:39:52
NE

7. Grilec Sven (Ragusa)
40
27.06.2017. 16:10:06
NE

8. Kačić Ante (Ragusa)
64
27.06.2017. 16:10:46
NE

9. Ruso Petar (Ragusa)
NEMA
28.06.2017. 17:57:28
NE

10. Markovina Roko (Split 1950)
NEMA
30.06.2017. 10:58:26
NE

11. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
28.06.2017. 10:22:09
NE

12. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
28.06.2017. 10:14:46
NE

13. Kačer Roko (Stobreč)
NEMA
08.06.2017. 22:12:23
NE

14. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
NEMA
20.06.2017. 21:29:08
NE

15. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
26.06.2017. 23:54:30
NE

16. Bekić Antun (Ragusa)
NEMA
27.06.2017. 16:07:16
NE

17. Marušić Jason peter (Ragusa)
NEMA
27.06.2017. 16:11:39
NE

18. Novaković Neo (Ragusa)
NEMA
27.06.2017. 16:12:08
NE

19. Obrvan Miho (Ragusa)
NEMA
27.06.2017. 16:12:59
NE

20. Raguž Luka (Ragusa)
NEMA
27.06.2017. 16:13:25
NE

21. Karlić Matteo luca (Ragusa)
NEMA
01.07.2017. 11:17:16
NE


1. Granić Nika (Makarska rivijera)
4
07.06.2017. 09:05:00
NE

2. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
6
29.06.2017. 09:03:46
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
7
30.06.2017. 16:20:38
NE

4. Ivković Luna (Iteam)
20
29.06.2017. 10:36:36
NE

5. Palikuća Petra (Iteam)
25
29.06.2017. 10:37:05
NE

6. Tomeljak Niki (Top Spin)
30
25.06.2017. 11:46:36
NE

7. Ivanković Petra (Ragusa)
32
28.06.2017. 12:42:44
NE

8. Vićan Klara (Iteam)
68
27.06.2017. 16:14:49
NE

9. Ćosić Lora (Dubrovnik)
91
30.06.2017. 11:15:30
NE

10. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
105
29.06.2017. 09:03:07
NE

11. Trajković Paulina (Ragusa)
130
27.06.2017. 16:14:23
NE

12. Roko Antonia (Dubrovnik)
NEMA
29.06.2017. 09:03:26
NE

13. Ševelj Lea (Ragusa)
NEMA
27.06.2017. 16:13:46
NE

14. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
NEMA
23.06.2017. 23:16:20
NE

15. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
27.06.2017. 15:15:58
NE

16. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
27.06.2017. 15:56:22
NE

17. Daničić Matea (Ragusa)
NEMA
27.06.2017. 16:09:40
NE

18. Kristić Marija (Ragusa)
NEMA
27.06.2017. 16:11:16
NE


Plavljanić Lana (Vulpes)
51
01.07.2017. 10:38:01
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument