Turnir
ŠALATA OPEN
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
05.07.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.07.2017. ::
Trajanje turnira
07.07.2017. :: - 10.07.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK TOP SPIN
  • Adresa: ŠRC Šalata, Schlosserove stube 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (0)1 369 3690
  • Fax: (0)1 363 4733
  • WiFi:DA

1. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
28.06.2017. 08:07:40
NE

2. Škreb Dorian (Vulpes)
3
02.07.2017. 14:54:19
NE

3. Stipetić Roko (Ogulin)
4
04.07.2017. 22:33:41
NE

4. Borse Bartol (HTK Zagreb)
10
08.06.2017. 20:40:50
NE

5. Jamnicki Marin (Zadar 08)
12
02.07.2017. 12:02:27
NE

6. Samac Tin (HTK Zagreb)
16
05.07.2017. 09:32:45
NE

7. Šimunović Dominik (Zagi)
18
05.07.2017. 12:14:47
NE

8. Sabljak Filip (Ogulin)
21
02.07.2017. 22:03:44
NE

9. Sain Francesco (Ogulin)
23
04.07.2017. 13:51:11
NE

10. Hržić Adrijan (Rukavac)
24
04.07.2017. 11:40:12
NE

11. Biondić Dorijan (Opatija)
30
03.07.2017. 21:40:53
NE

12. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
33
21.06.2017. 13:09:10
NE

13. Tipura Dorian (Kvarner)
39
04.07.2017. 10:41:14
NE

14. Antoljak Marko (HTK Zagreb)
68
03.07.2017. 18:21:03
NE

15. Brkić Vinko (Franjo Punčec)
105
03.07.2017. 16:52:22
NE

16. Horvat Vito (Top Spin)
115
04.07.2017. 09:21:30
NE

17. Đurić Vinko (Iteam)
146
05.07.2017. 16:35:59
NE

18. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
04.07.2017. 20:27:46
NE

19. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
05.07.2017. 12:27:06
NE

20. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
27.06.2017. 15:54:40
NE

21. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
26.06.2017. 18:20:04
NE

22. Jozić Mark (Top Spin)
NEMA
04.07.2017. 09:21:46
NE

23. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
28.06.2017. 20:39:47
NE

24. Vukadin Damjan (Medveščak)
NEMA
29.06.2017. 23:29:28
NE

25. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
04.07.2017. 12:50:57
NE

26. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
NEMA
03.07.2017. 10:39:53
NE

27. Balinčić Jan (Iteam)
NEMA
05.07.2017. 16:36:17
NE


1. Hraščanec Lara (Varteks)
3
05.07.2017. 10:57:50
NE

2. BODERIšTANAC MATEA (Iteam)
9
03.07.2017. 08:07:16
NE

3. Žužul Katarina (Top Spin)
11
05.07.2017. 11:56:19
NE

4. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
21.06.2017. 23:57:28
NE

5. Kralj Lora (HTK Zagreb)
15
05.07.2017. 08:18:58
NE

6. Gunjača Elena (Ponikve)
19
03.07.2017. 13:32:57
NE

7. Rajki Tena (HTK Zagreb)
20
30.06.2017. 17:12:47
NE

8. MARIć GRETA (Iteam)
26
18.06.2017. 10:42:09
NE

9. Vranić Nina (HTK Zagreb)
37
27.06.2017. 08:16:14
NE

10. MIšAK LUCIJA (Varaždin 1181)
51
04.07.2017. 22:46:17
NE

11. Pintar Lorena (Ponikve)
54
05.07.2017. 09:34:30
NE

12. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
58
05.07.2017. 00:13:00
NE

13. Vukić Lana (Top Spin)
152
03.07.2017. 14:58:01
NE

14. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
NEMA
16.06.2017. 16:56:47
NE


Habeković Ita (HTK Zagreb)
1
06.07.2017. 09:20:06
NE

Jurina Patrik (HTK Zagreb)
37
01.07.2017. 14:28:58
NE

Kajkić Leonarda (Vinkovci)
41
29.06.2017. 12:04:22
NE

Šuša Ester (Šubićevac)
42
06.07.2017. 13:48:31
NE

Stanić Maja (Kastav)
56
06.07.2017. 16:10:57
NE

Kovačić Valentina (Iteam)
69
05.07.2017. 18:58:22
NE

Barić Paula (Iteam)

06.07.2017. 18:16:33
NE

Šolić Martin Noa (Iteam)

06.07.2017. 18:16:44
NE

Bagarić Leonarda (Iteam)

07.07.2017. 14:53:15
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument