Turnir
ŠALATA OPEN
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
05.07.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.07.2017. ::
Trajanje turnira
07.07.2017. :: - 10.07.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK TOP SPIN
  • Adresa: ŠRC Šalata, Schlosserove stube 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (0)1 369 3690
  • Fax: (0)1 363 4733
  • WiFi:DA

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
28.06.2017. 08:07:40
NE

2. Škreb Dorian (Vulpes)
3
02.07.2017. 14:54:19
NE

3. Stipetić Roko (Ogulin)
6
04.07.2017. 22:33:41
NE

4. Jamnicki Marin (Zadar 08)
11
02.07.2017. 12:02:27
NE

5. Borse Bartol (HTK Zagreb)
12
08.06.2017. 20:40:50
NE

6. Hržić Adrijan (Rukavac)
14
04.07.2017. 11:40:12
NE

7. Sabljak Filip (Ogulin)
15
02.07.2017. 22:03:44
NE

8. Sain Francesco (Ogulin)
19
04.07.2017. 13:51:11
NE

9. Šimunović Dominik (Zagi)
24
05.07.2017. 12:14:47
NE

10. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
39
21.06.2017. 13:09:10
NE

11. Biondić Dorijan (Opatija)
41
03.07.2017. 21:40:53
NE

12. Samac Tin (HTK Zagreb)
74
05.07.2017. 09:32:45
NE

13. Tipura Dorian (Kvarner)
81
04.07.2017. 10:41:14
NE

14. Brkić Vinko (Franjo Punčec)
98
03.07.2017. 16:52:22
NE

15. Antoljak Marko (HTK Zagreb)
105
03.07.2017. 18:21:03
NE

16. Horvat Vito (Top Spin)
130
04.07.2017. 09:21:30
NE

17. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
05.07.2017. 12:27:06
NE

18. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
26.06.2017. 18:20:04
NE

19. Đurić Vinko (Iteam)
NEMA
05.07.2017. 16:35:59
NE

20. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
27.06.2017. 15:54:40
NE

21. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
28.06.2017. 20:39:47
NE

22. Vukadin Damjan (Medveščak)
NEMA
29.06.2017. 23:29:28
NE

23. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
04.07.2017. 20:27:46
NE

24. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
NEMA
03.07.2017. 10:39:53
NE

25. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
04.07.2017. 12:50:57
NE

26. Jozić Mark (Top Spin)
NEMA
04.07.2017. 09:21:46
NE

27. Balinčić Jan (Iteam)
NEMA
05.07.2017. 16:36:17
NE


1. Hraščanec Lara (Varteks)
3
05.07.2017. 10:57:50
NE

2. Mukić Ana (Varaždin 1181)
8
21.06.2017. 23:57:28
NE

3. Boderištanac Matea (Iteam)
10
03.07.2017. 08:07:16
NE

4. Žužul Katarina (Top Spin)
11
05.07.2017. 11:56:19
NE

5. Marić Greta (Iteam)
17
18.06.2017. 10:42:09
NE

6. Rajki Tena (HTK Zagreb)
18
30.06.2017. 17:12:47
NE

7. Kralj Lora (HTK Zagreb)
20
05.07.2017. 08:18:58
NE

8. Vranić Nina (HTK Zagreb)
36
27.06.2017. 08:16:14
NE

9. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
38
04.07.2017. 22:46:17
NE

10. Gunjača Elena (Ponikve)
44
03.07.2017. 13:32:57
NE

11. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
63
05.07.2017. 00:13:00
NE

12. Pintar Lorena (Ponikve)
65
05.07.2017. 09:34:30
NE

13. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
NEMA
16.06.2017. 16:56:47
NE

14. Vukić Lana (Top Spin)
NEMA
03.07.2017. 14:58:01
NE


Habeković Ita (HTK Zagreb)
2
06.07.2017. 09:20:06
NE

Kajkić Leonarda (Vinkovci)
19
29.06.2017. 12:04:22
NE

Stanić Maja (Kastav)
39
06.07.2017. 16:10:57
NE

Jurina Patrik (HTK Zagreb)
43
01.07.2017. 14:28:58
NE

Kovačić Valentina (Iteam)
57
05.07.2017. 18:58:22
NE

Šuša Ester (Šubićevac)
150
06.07.2017. 13:48:31
NE

Barić Paula (Iteam)

06.07.2017. 18:16:33
NE

Šolić Martin noa (Iteam)

06.07.2017. 18:16:44
NE

Bagarić Leonarda (Iteam)

07.07.2017. 14:53:15
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument