Turnir
OP PREČKOG
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
05.07.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.07.2017. ::
Trajanje turnira
07.07.2017. :: - 11.07.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Prečko Zagreb
  • Adresa: Dekanići bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 3885 495
  • Fax: (01) 3885 495
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Davor Marojević
  • Tel: (091) 5015 457
  • Fax:(01) 3885 495
  • E-mail: [email protected]

1. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
11
05.07.2017. 22:26:13
NE

2. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
05.07.2017. 09:09:47
NE

3. Pižurica Beka (Iteam)
27
04.07.2017. 08:24:46
NE

4. Kukrika Matej (Futur)
30
30.06.2017. 08:04:42
NE

5. Kreković Filip (Movens)
48
03.07.2017. 10:54:35
NE

6. Markotić Lovro (Iteam)
50
06.07.2017. 10:44:26
NE

7. Šainović Luka (Top Spin)
51
05.07.2017. 17:13:57
NE

8. Hulaj Edon (San Spin)
65
04.07.2017. 11:36:36
NE

9. Mikulin Sven (Iteam)
90
06.07.2017. 10:50:27
NE

10. Lacković Luka (Zaprešić)
118
04.07.2017. 21:51:46
NE

11. Šuša Andrej (Zaprešić)
NEMA
04.07.2017. 21:52:32
NE

12. Mustapić Luka (Špansko)
NEMA
04.07.2017. 10:12:04
NE

13. Kontrec Nikola (Špansko)
NEMA
03.07.2017. 17:39:51
NE

14. Kovačević Marko (HATK Mladost)
NEMA
03.07.2017. 16:55:04
NE

15. Bokun Marko (Iteam)
NEMA
06.07.2017. 09:51:16
NE

16. Šutalo Luka (Futur)
NEMA
30.06.2017. 08:05:19
NE

17. Lukić Marko (Požega)
NEMA
05.07.2017. 09:04:53
NE

18. Gvozdanović Jan (Špansko)
NEMA
04.07.2017. 15:30:35
NE

19. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
05.07.2017. 10:59:27
NE

20. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
05.07.2017. 11:08:22
NE

21. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
05.07.2017. 11:08:23
NE

22. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
05.07.2017. 12:12:25
NE

23. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
05.07.2017. 12:26:05
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
5
04.07.2017. 08:05:26
NE

2. Tomić Lorena (HATK Mladost)
6
05.07.2017. 08:38:27
NE

3. Rastočić Lucija (Zagi)
9
02.07.2017. 21:16:07
NE

4. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
14
04.07.2017. 22:33:14
NE

5. Brnić Maja (Iteam)
16
04.07.2017. 22:20:41
NE

6. Lebo Lea (Zaprešić)
24
04.07.2017. 21:52:02
NE

7. Tomeljak Niki (Top Spin)
26
05.07.2017. 14:43:58
NE

8. Vukić Marta (Ponikve)
29
04.07.2017. 12:31:31
NE

9. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
33
03.07.2017. 17:22:42
NE

10. Ćorić Sofija (Vulpes)
36
04.07.2017. 10:46:30
NE

11. Stipčević Zara (Zaprešić)
47
04.07.2017. 21:52:20
NE

12. Pavlović Ana karla (Ponikve)
48
03.07.2017. 09:22:47
NE

13. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
51
02.07.2017. 21:43:33
NE

14. Ćorković Iva (Ponikve)
58
04.07.2017. 18:03:49
NE

15. Jančiković Ika (Top Spin)
77
06.07.2017. 09:26:08
NE

16. Šoda Tea (Futur)
109
06.07.2017. 12:31:32
NE

17. Ratkušić Franka (Prečko)
125
29.06.2017. 14:39:00
NE

18. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
04.07.2017. 12:52:04
NE

19. Jančiković Jana (Top Spin)
NEMA
06.07.2017. 09:26:20
NE

20. Kreković Petra (Movens)
NEMA
03.07.2017. 10:57:14
NE

21. Ferenc Dora (Top Spin)
NEMA
05.07.2017. 13:47:27
NE

22. Miljanić Lucija (Ponikve)
NEMA
04.07.2017. 11:29:03
NE

23. Bilić Lea (Zagi)
NEMA
05.07.2017. 13:12:37
NE

24. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
05.07.2017. 13:33:45
NE


Držanić Doris (Iteam)
10
07.07.2017. 11:54:25
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument