Turnir
OP RAGUSE
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
03.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
05.08.2017. ::
Trajanje turnira
05.08.2017. :: - 08.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
DUBROVNIK
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 48/24/8
  • Organizator:TK Ragusa Dubrovnik
  • Adresa: Liechensteinov put 10
  • Grad: DUBROVNIK
  • Telefon: (099) 331 0199
  • Fax: 000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Romano Kristić
  • Tel: (091) 3445554
  • Fax:000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Klaić Karlo (Ragusa)
17
31.07.2017. 08:35:32
NE

2. Baničević Marko (Dubrovnik)
26
01.08.2017. 10:34:10
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
49
14.06.2017. 15:58:24
NE

4. Jamić Jurica (Movens)
59
07.07.2017. 15:02:33
NE

5. Bekić Antun (Ragusa)
61
31.07.2017. 08:28:46
NE

6. Bogdan Stjepan (Ragusa)
77
31.07.2017. 08:29:08
NE

7. Đerek Nikola (Medveščak)
89
23.06.2017. 16:42:05
NE

8. Karlić Matteo luca (Ragusa)
102
31.07.2017. 08:30:52
NE

9. Grilec Sven (Ragusa)
108
31.07.2017. 08:29:53
NE

10. Kačić Ante (Ragusa)
126
31.07.2017. 08:30:35
NE

11. Ruso Petar (Ragusa)
141
01.08.2017. 08:47:31
NE

12. Novaković Neo (Ragusa)
142
31.07.2017. 08:36:41
NE

13. Obrvan Miho (Ragusa)
165
31.07.2017. 08:37:06
NE

14. Raguž Luka (Ragusa)
203
31.07.2017. 08:37:23
NE

15. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
17.07.2017. 10:18:13
NE


1. Tarocco Leticia (Ragusa)
7
31.07.2017. 08:37:58
NE

2. Žuvela Nora (Split 1950)
48
27.06.2017. 15:16:24
NE

3. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
58
04.08.2017. 07:04:10
NE

4. Ivanković Petra (Ragusa)
71
01.08.2017. 08:32:05
NE

5. Ševelj Lea (Ragusa)
91
31.07.2017. 08:37:43
NE

6. Grilec Leticija (Ragusa)
178
31.07.2017. 08:29:32
NE

7. Kuzman Ivana (Ponikve)
189
01.08.2017. 21:49:03
NE


Markovina Duje (Split 1950)
16
04.08.2017. 09:05:57
NE

Boban Viktor (Medveščak)
22
02.08.2017. 13:25:41
NE

Markovina Roko (Split 1950)
23
16.08.2017. 07:04:37
NE

Kačer Roko (Stobreč)
64
22.06.2017. 17:21:31
NE

Jurišić Kuzma (Ragusa)
75
04.08.2017. 09:05:40
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument