Turnir
MEMORIJAL IVANA PANŽIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
10.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
12.08.2017. ::
Trajanje turnira
12.08.2017. :: - 15.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
MAKARSKA
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Makarska
  • Adresa: Ivana Gorana Kovačića 35
  • Grad: MAKARSKA
  • Telefon: (098) 299 446
  • Fax: (021) 611 800
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mladen Buvinić
  • Tel: (098) 299 446
  • Fax:(021) 611 800
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
2
20.07.2017. 07:48:42
NE

2. Smolčić Nikola (Split 1950)
9
09.08.2017. 15:01:46
NE

3. Omazić David Ante (Medveščak)
12
09.08.2017. 14:47:46
NE

4. Maričić Lovro (Top Spin)
13
14.06.2017. 16:21:42
NE

5. Bogdan Stjepan (Ragusa)
16
08.08.2017. 11:34:14
NE

6. Jurišić Kuzma (Ragusa)
23
08.08.2017. 11:34:51
NE

7. BUVINIć VITO (Makarska)
32
27.07.2017. 08:55:32
NE

8. Kardum Luka (Split 1950)
38
10.08.2017. 10:57:07
NE

9. Angelini Marco (Split 1950)
39
04.08.2017. 17:32:19
NE

10. Grilec Sven (Ragusa)
40
08.08.2017. 11:34:32
NE

11. Glavaš Adi (Top Spin)
52
05.08.2017. 10:40:52
NE

12. Mrduljaš Toni (Split 1950)
67
07.08.2017. 17:17:12
NE

13. Kraljević Anton (Kaštela)
83
10.08.2017. 10:35:19
NE

14. Bojčić Olavi-Niko (Resnik)
85
19.04.2017. 20:27:58
NE

15. Karlić Matteo Luca (Ragusa)
NEMA
08.08.2017. 11:35:08
NE

16. Markovina Roko (Split 1950)
NEMA
20.07.2017. 07:46:06
NE

17. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
NEMA
26.07.2017. 22:01:14
NE

18. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
07.08.2017. 15:56:18
NE

19. JURKOVIć LUKA (Metković)
NEMA
07.08.2017. 16:39:30
NE

20. Sebenji Andrej (Osijek)
NEMA
09.08.2017. 10:33:17
NE

21. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
09.08.2017. 09:15:31
NE

22. Ruso Petar (Dubrovnik)
NEMA
08.08.2017. 11:56:44
NE

23. Bekić Antun (Ragusa)
NEMA
08.08.2017. 11:33:56
NE

24. ŠARIć IVANO (Stobreč)
NEMA
08.08.2017. 00:24:40
NE


1. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
1
02.08.2017. 07:32:33
NE

2. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
2
08.08.2017. 07:20:35
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
3
01.08.2017. 15:01:38
NE

4. Mišković Dora (Vulpes)
7
04.08.2017. 10:21:44
NE

5. STOJANOVIć SARA (Iteam)
10
09.08.2017. 12:56:55
NE

6. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
14
06.08.2017. 14:00:59
NE

7. Radošević Lea (Dalmacijacement)
18
07.08.2017. 09:14:53
NE

8. IVANKOVIć MARIA (Ploče)
23
26.07.2017. 15:46:01
NE

9. ŠKOKIĆ PETRA (Resnik)
24
07.08.2017. 08:17:03
NE

10. BUMBAK NIKA (Šubićevac)
26
10.08.2017. 12:16:39
NE

11. DOBRIć MARTA (Šubićevac)
29
02.08.2017. 08:38:12
NE

12. Ivanković Petra (Ragusa)
36
08.08.2017. 11:53:30
NE

13. Vićan Klara (Ragusa)
41
08.08.2017. 11:36:12
NE

14. Podrug Ana Maria (Dalmacijacement)
65
04.08.2017. 13:50:02
NE

15. Varga Timea (Dalmacijacement)
79
20.07.2017. 21:52:52
NE

16. TOMAS TIA (Šubićevac)
81
10.08.2017. 09:40:41
NE

17. BILIć MARIJA (Poen)
107
30.07.2017. 19:40:48
NE

18. Knez Stella (Dalmacijacement)
NEMA
01.08.2017. 23:03:30
NE

19. Katić Letizia Beti (Šubićevac)
NEMA
09.08.2017. 09:41:56
NE

20. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
NEMA
09.08.2017. 13:39:53
NE

21. Ševelj Lea (Ragusa)
NEMA
08.08.2017. 11:50:15
NE

22. Tarocco Leticia (Ragusa)
NEMA
08.08.2017. 11:35:58
NE

23. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
10.08.2017. 13:44:04
NE


Allen August Jack (Split 1950)
19
09.08.2017. 17:51:45
DA

Božić Iva (Top Spin)

04.08.2017. 13:03:43
NE

Allen A. Walker (Split 1950)

09.08.2017. 17:50:34
DA

Novaković Neo (Ragusa)

11.08.2017. 18:23:26
NE

Obrvan Miho (Ragusa)

11.08.2017. 18:22:41
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument