Turnir
KUP LAVIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
16.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.08.2017. ::
Trajanje turnira
18.08.2017. :: - 21.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: [email protected]

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
9
15.08.2017. 14:51:41
NE

2. Allen August Jack (Split 1950)
19
14.08.2017. 13:27:37
DA

3. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
16.08.2017. 08:27:21
NE

4. Stiblik Dorian (Šubićevac)
31
11.08.2017. 12:04:55
NE

5. BUVINIć VITO (Makarska)
32
15.08.2017. 17:19:25
NE

6. Geets Antony (Dalmacijacement)
34
13.08.2017. 16:59:38
NE

7. ŠPRUNG JURAJ (Dalmacijacement)
36
15.08.2017. 10:04:16
NE

8. Kardum Luka (Split 1950)
38
12.08.2017. 14:26:43
NE

9. Angelini Marco (Split 1950)
39
15.08.2017. 17:09:52
NE

10. Makjanić Darko (Split 1950)
42
05.08.2017. 14:53:44
NE

11. Begović Dino (Zadar 08)
43
16.08.2017. 01:10:45
NE

12. Ćupić Bruno (Zadar 08)
45
16.08.2017. 18:22:49
NE

13. Šuste Patrick (Stobreč)
59
14.08.2017. 14:27:13
NE

14. Ćupić Marin (Zadar 08)
64
16.08.2017. 01:11:12
NE

15. Mrduljaš Toni (Split 1950)
67
16.08.2017. 10:43:21
NE

16. Kraljević Anton (Kaštela)
83
10.08.2017. 10:38:35
NE

17. Bojčić Olavi-Niko (Resnik)
85
25.05.2017. 08:25:32
NE

18. Knezović Marin (Split 1950)
89
16.08.2017. 18:03:35
NE

19. ŠUšA ANDREJ (Zaprešić)
NEMA
17.08.2017. 07:53:13
NE

20. ŠARIć IVANO (Stobreč)
NEMA
14.08.2017. 07:30:13
NE

21. Smolić Carlo (Zadar 08)
NEMA
16.08.2017. 01:12:14
NE

22. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
16.08.2017. 18:03:47
NE

23. Asanović Roko (Dalmacijacement)
NEMA
16.08.2017. 09:51:25
NE

24. DUKA IVAN (Dalmacijacement)
NEMA
16.08.2017. 13:57:56
NE

25. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
16.08.2017. 11:13:28
NE


1. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
14
15.08.2017. 13:08:50
NE

2. Radošević Lea (Dalmacijacement)
18
08.08.2017. 08:48:15
NE

3. ŠKOKIĆ PETRA (Resnik)
24
13.08.2017. 16:15:54
NE

4. BUMBAK NIKA (Šubićevac)
26
16.08.2017. 12:57:31
NE

5. DOBRIć MARTA (Šubićevac)
29
15.08.2017. 11:26:26
NE

6. SIVRIć IVA (Ploče)
38
31.07.2017. 10:27:37
NE

7. Lebo Lea (Zaprešić)
39
17.08.2017. 07:52:57
NE

8. HENJAK NIKA (Zadar 08)
44
14.08.2017. 14:43:45
NE

9. Tomeljak Niki (Top Spin)
45
16.08.2017. 19:14:55
NE

10. Giergia Ela (Zadar 08)
47
16.08.2017. 01:11:33
NE

11. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
50
16.08.2017. 01:11:54
NE

12. Serdarević Ema (Zadar 08)
54
15.08.2017. 12:09:51
NE

13. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
60
16.08.2017. 21:02:00
DA

14. Lončar Antonija (Stobreč)
64
16.08.2017. 21:02:35
NE

15. Podrug Ana Maria (Dalmacijacement)
65
08.08.2017. 12:07:23
NE

16. BULIĆ IZABELA (HATK Mladost)
73
11.08.2017. 21:54:17
NE

17. Asanović Lena (Dalmacijacement)
74
16.08.2017. 07:42:27
NE

18. Varga Timea (Dalmacijacement)
79
20.07.2017. 21:57:56
NE

19. Šušnjar Tara (Split 1950)
80
16.08.2017. 13:12:34
NE

20. VUKIć KLARA (Zadar 08)
86
15.08.2017. 12:10:14
NE

21. Bilota Manuela (Resnik)
92
14.08.2017. 21:18:00
NE

22. ĆUKUšIć ANNA (Dalmacijacement)
98
14.08.2017. 16:39:19
NE

23. Hrvačić Lana (Resnik)
103
17.08.2017. 17:19:27
NE

24. BILIć LEA (Zagi)
NEMA
16.08.2017. 12:34:32
NE

25. Kraljević Mariana (Kaštela)
NEMA
15.08.2017. 17:16:19
NE

26. GUDIć ANA (Dalmacijacement)
NEMA
16.08.2017. 21:08:09
NE

27. MUNIVRANA MIA (Dalmacijacement)
NEMA
16.08.2017. 21:03:01
NE

28. Tabak Katarina (Zagi)
NEMA
14.08.2017. 20:42:39
NE

29. Vrankić Zara (Zadar 08)
NEMA
16.08.2017. 18:23:16
NE

30. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
15.08.2017. 18:41:21
NE

31. Projić Arijana Slavica (Split 1950)
NEMA
16.08.2017. 10:21:23
NE

32. Tokić Leonarda (Pomak)
NEMA
16.08.2017. 12:28:02
NE


Markovina Duje (Split 1950)
2
17.08.2017. 09:33:57
NE

Glavaš Adi (Top Spin)
52
16.08.2017. 18:49:05
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument