Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
16.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.08.2017. ::
Trajanje turnira
18.08.2017. :: - 21.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator: Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi: DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com
 
REZULTATIDOWNLOAD
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.Preuzmite dokument
 

PRIJAVLJENI IGRAČI - MUŠKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1BanIvan KarloOgulinNE10.08.2017. 16:53:563
2InđićMarkoTerraNE16.08.2017. 09:14:5814
3JamnickiMarinZadar 08NE16.08.2017. 00:49:0124
4BilojelićKristijanStobrečNE16.08.2017. 19:04:2228
5KroloKarloSplit 1950NE16.08.2017. 19:04:0732
6BorseBartolHTK ZagrebNE17.08.2017. 12:47:3137
7HržićAdrijanRukavacNE15.08.2017. 19:53:2447
8AllenA. WalkerSplit 1950DA14.08.2017. 13:29:2452
9MaroevićJakovSplit 1950NE17.07.2017. 10:24:1158
10PlosnićLukaStobrečNE15.08.2017. 23:48:4365
11KlaićKarloRagusaNE14.08.2017. 12:00:3372
12PoljičakNikoPomakNE14.08.2017. 15:46:1985
13ŠimundžaJosipSplit 1950NE11.08.2017. 15:06:5086
14VladušićToniDalmacijacementNE14.08.2017. 13:39:4687
15ŠarićFraneSplit 1950NE16.08.2017. 21:16:2393
16MišuraRokoSplit 1950NE10.08.2017. 19:48:5598
17HironsEthan Lovre GeorgeSplit 1950NE17.08.2017. 00:13:01130
18BERGERGABRIELPomakNE17.08.2017. 09:32:24168
19ŠUNJIĆMAXIHTK ZagrebNE03.07.2017. 14:11:39232

PRIJAVLJENI IGRAČI - ŽENSKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1SvetacSaraSplit 1950NE17.08.2017. 12:48:0228
2MarčinkoPetraZagiNE17.08.2017. 12:48:3030
3MustapićMatea MirjamSplit 1950NE06.08.2017. 10:56:2345
4Habdija ŠumakLivHATK MladostNE16.08.2017. 13:39:3150
5KuzmanićLorenaSplit 1950NE16.08.2017. 12:18:1056
6VuletićIvana MagdalenaStobrečNE15.08.2017. 11:18:4758
7KožulKarlaZadar 08NE16.08.2017. 13:39:1191
8GladanDinaDalmacijacementNE14.08.2017. 08:54:1496
9BERGERREBEKAPomakNE17.08.2017. 09:32:50147
10LagatorRobertaPomakNE14.08.2017. 11:42:54NEMA

ODJAVLJENI IGRAČI

#PrezimeImeKlubStranacOdjavaRang
SindičićFranka AntoniaOgulinNE16.08.2017. 11:04:1223
ProjićIvana MarijaNeoNE14.08.2017. 09:54:4174
MarkovinaRokoNeoNE17.08.2017. 09:32:2676
MarinovićMatijaZadar 08NE21.09.2017. 20:56:2986