Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
16.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.08.2017. ::
Trajanje turnira
18.08.2017. :: - 21.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
10.08.2017. 16:53:56
NE

2. Krolo Karlo (Split 1950)
5
16.08.2017. 19:04:07
NE

3. Borse Bartol (HTK Zagreb)
10
17.08.2017. 12:47:31
NE

4. Jamnicki Marin (Zadar 08)
12
16.08.2017. 00:49:01
NE

5. Hržić Adrijan (Rukavac)
24
15.08.2017. 19:53:24
NE

6. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
25
16.08.2017. 19:04:22
NE

7. Allen A. Walker (Split 1950)
32
14.08.2017. 13:29:24
DA

8. Maroević Jakov (Split 1950)
38
17.07.2017. 10:24:11
NE

9. Plosnić Luka (Stobreč)
42
15.08.2017. 23:48:43
NE

10. Šimundža Josip (Split 1950)
47
11.08.2017. 15:06:50
NE

11. Klaić Karlo (Ragusa)
52
14.08.2017. 12:00:33
NE

12. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
62
17.08.2017. 00:13:01
NE

13. Šarić Frane (Stobreč)
65
16.08.2017. 21:16:23
NE

14. Mišura Roko (Split 1950)
73
10.08.2017. 19:48:55
NE

15. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
82
14.08.2017. 13:39:46
NE

16. Poljičak Niko (Pomak)
127
14.08.2017. 15:46:19
NE

17. ŠUNJIĆ MAXI (HTK Zagreb)
209
03.07.2017. 14:11:39
NE

18. BERGER GABRIEL (Pomak)
NEMA
17.08.2017. 09:32:24
NE

19. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
16.08.2017. 09:14:58
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
14
17.08.2017. 12:48:02
NE

2. Marčinko Petra (Top Spin)
18
17.08.2017. 12:48:30
NE

3. Mustapić Matea Mirjam (Split 1950)
21
06.08.2017. 10:56:23
NE

4. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
31
16.08.2017. 13:39:31
NE

5. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
44
15.08.2017. 11:18:47
NE

6. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
47
16.08.2017. 12:18:10
NE

7. Kožul Karla (Zadar 08)
59
16.08.2017. 13:39:11
NE

8. Gladan Dina (Dalmacijacement)
77
14.08.2017. 08:54:14
NE

9. BERGER REBEKA (Pomak)
131
17.08.2017. 09:32:50
NE

10. Lagator Roberta (Pomak)
NEMA
14.08.2017. 11:42:54
NE


Projić Ivana Marija (Split 1950)
55
14.08.2017. 09:54:41
NE

Markovina Roko (Split 1950)
57
17.08.2017. 09:32:26
NE

Marinović Matija (Zadar 08)
75
21.09.2017. 20:56:29
NE

Sindičić Franka Antonia (Ogulin)

16.08.2017. 11:04:12
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument