Turnir
JUICY CUP 2017
Kategorija
12
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
17.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
19.08.2017. ::
Trajanje turnira
19.08.2017. :: - 22.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 64/32/8 (M)
RR 48/24/8 (Ž)
  • Organizator:TK Concordia Zagreb
  • Adresa: Klanječka 37a
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 3667 548
  • Fax: (01) 3667 549
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zvonimir Kujundžić
  • Tel: (01) 3667 548
  • Fax:(01) 3667 549
  • E-mail: [email protected]

1. Karačić Vilim (Terra)
7
16.08.2017. 15:02:38
NE

2. Maričić Lovro (Top Spin)
13
19.06.2017. 10:54:55
NE

3. Bogdan Stjepan (Ragusa)
16
16.08.2017. 12:43:51
NE

4. Viduka Noa (Hrvoje)
17
11.08.2017. 21:41:03
NE

5. Levak Noa (Franjo Punčec)
20
15.08.2017. 18:17:07
NE

6. ZUBERBUHLER RYAN (Medveščak)
22
15.08.2017. 13:50:01
NE

7. KUKRIKA MATEJ (Futur)
47
15.08.2017. 15:13:12
NE

8. Šilipetar Lovro (Iteam)
49
10.08.2017. 09:56:10
NE

9. Puškar Alem (Futur)
53
15.08.2017. 15:13:33
NE

10. KLINGOR NOAH (VIŽI)
65
30.05.2017. 17:59:45
NE

11. KLINGOR LEON (VIŽI)
96
26.07.2017. 19:03:08
NE

12. KOVAčEVIć MARKO (HATK Mladost)
NEMA
17.08.2017. 11:32:48
NE

13. Lukić Marko (Požega)
NEMA
17.08.2017. 09:56:39
NE

14. ŠUšA ANDREJ (Zaprešić)
NEMA
17.08.2017. 07:55:16
NE

15. Obrvan Miho (Ragusa)
NEMA
16.08.2017. 12:44:50
NE

16. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
08.08.2017. 13:13:19
NE

17. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
10.08.2017. 14:41:21
NE

18. Lučić Vito (Zaprešić)
NEMA
12.08.2017. 20:48:52
NE

19. Martinović Fran (Hrvoje)
NEMA
15.08.2017. 11:21:17
NE

20. ŠUTALO LUKA (Futur)
NEMA
15.08.2017. 15:13:48
NE

21. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
16.08.2017. 10:00:57
NE

22. Bekić Antun (Ragusa)
NEMA
16.08.2017. 12:43:36
NE


1. Bjelovučić Kopilović Leona (Žar)
22
17.08.2017. 08:24:51
NE

2. Vukić Marta (Ponikve)
25
16.08.2017. 16:13:25
NE

3. Turčić Lucija (Iteam)
32
16.08.2017. 10:24:29
NE

4. SIKIRICA NIKA (Top Spin)
33
16.08.2017. 19:14:40
NE

5. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
35
16.08.2017. 11:12:47
NE

6. Ivanković Petra (Ragusa)
36
16.08.2017. 12:46:53
NE

7. Lebo Lea (Zaprešić)
39
17.08.2017. 07:54:44
NE

8. BALENT TAMARA (Prelog)
53
10.08.2017. 20:59:38
NE

9. Marčinko Ana (Top Spin)
56
17.08.2017. 12:29:55
NE

10. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
58
15.08.2017. 10:58:54
NE

11. Ševelj Lea (Ragusa)
NEMA
16.08.2017. 12:45:11
NE

12. KARDUM ANDREA (Iteam)
NEMA
14.08.2017. 15:21:48
NE

13. Kontent Chiara (Hrvoje)
NEMA
15.08.2017. 11:21:43
NE


Karlić Matteo Luca (Ragusa)

17.08.2017. 20:49:55
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument