Turnir
LINO KUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
17.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
19.08.2017. ::
Trajanje turnira
19.08.2017. :: - 22.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
KOPRIVNICA
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR32/32/8
  • Organizator:TK Koprivnica
  • Adresa: M. P. Miškine 12
  • Grad: KOPRIVNICA
  • Telefon: (048) 622 262
  • Fax: (048) 623 756
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Krešimir Šifkorn
  • Tel: (048) 622 262
  • Fax:(048) 623 756
  • E-mail: [email protected]

1. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
7
14.08.2017. 12:47:21
NE

2. Ferega Filip (Iteam)
8
10.08.2017. 13:07:41
NE

3. Markovina Duje (Split 1950)
9
17.08.2017. 09:34:53
NE

4. Majcan Lovro (Samobor 1890)
10
10.08.2017. 11:34:12
NE

5. Boban Viktor (Medveščak)
12
16.08.2017. 08:41:18
NE

6. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
14
16.08.2017. 09:41:21
NE

7. Markovina Roko (Split 1950)
15
17.08.2017. 09:31:14
NE

8. Kuna Fran (Osijek)
25
16.08.2017. 21:49:41
NE

9. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
32
14.08.2017. 12:47:32
NE

10. Babić Roko (Franjo Punčec)
34
16.08.2017. 14:32:43
NE

11. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
54
14.08.2017. 12:46:42
NE

12. Sabolić Dominik (Didon)
58
13.08.2017. 14:29:32
NE

13. Smetiško Leon (Varaždin 1181)
134
14.08.2017. 12:47:56
NE

14. Posavec Paris (Franjo Punčec)
143
09.08.2017. 22:52:44
NE

15. Stunja Tin (Koprivnica)
184
14.08.2017. 11:44:00
NE

16. Petrović Viktor (Koprivnica)
221
14.08.2017. 11:43:35
NE

17. Jaki Borna (Križevci)
NEMA
16.08.2017. 12:43:03
NE

18. DRVENKAR IVAN (Koprivnica)
NEMA
17.08.2017. 11:54:40
NE

19. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
10.08.2017. 11:37:39
NE

20. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
14.08.2017. 09:04:05
NE

21. Burec Oliver (Vrbovec)
NEMA
14.08.2017. 16:24:03
NE

22. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
15.08.2017. 16:54:59
NE

23. Fridrih Martin (Feniks)
NEMA
15.08.2017. 22:39:12
NE

24. Perošić Fabian (Koprivnica)
NEMA
17.08.2017. 11:55:02
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
25
16.08.2017. 14:02:55
NE

2. Živković Laura (Iteam)
28
16.08.2017. 21:07:24
NE

3. Roso Korina (Slavonija-Žito)
31
14.08.2017. 19:50:55
NE

4. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
47
16.08.2017. 09:44:03
NE

5. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
56
16.08.2017. 09:43:02
NE

6. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
62
16.08.2017. 18:54:54
NE

7. Ivković Luna (Iteam)
69
13.08.2017. 12:04:07
NE

8. Poljan Ena (Varteks)
102
15.08.2017. 14:10:07
NE

9. Fuček Korina (Đurđevac)
168
16.08.2017. 11:09:08
NE

10. Šijak Rea (Koprivnica)
220
14.08.2017. 11:44:50
NE

11. Mihoci Leonarda (Koprivnica)
229
16.08.2017. 10:59:19
NE

12. Tonklin Iva (Koprivnica)
231
14.08.2017. 11:45:05
NE

13. Vrabec Iva (Feniks)
NEMA
15.08.2017. 22:39:52
NE

14. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
13.08.2017. 19:23:54
NE

15. MIšAK LUCIJA (Varaždin 1181)
NEMA
14.08.2017. 12:47:45
NE

16. Toufar Iva (Feniks)
NEMA
15.08.2017. 22:39:37
NE


Midžić Ema (Osijek)
16
18.08.2017. 11:40:54
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument