Turnir
OP RAPCA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
23.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.08.2017. ::
Trajanje turnira
25.08.2017. :: - 28.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
RABAC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR32/16/8
  • Organizator:TK Rabac
  • Adresa: Ulica slobode 89
  • Grad: RABAC
  • Telefon: (099) 4400 078
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Baznik
  • Tel: (099) 4400 078
  • Fax:00000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Ivkić Emanuel (Opatija)
13
07.08.2017. 09:20:20
NE

2. Soldatić Leon (Kvarner)
39
08.08.2017. 12:13:37
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
49
20.08.2017. 15:06:26
NE

4. Michurin Egor (Rukavac)
63
21.08.2017. 17:25:10
DA

5. Bobok Josip (Ivan Merz)
67
21.08.2017. 12:32:31
NE

6. Bek Filip (Osijek)
99
18.08.2017. 13:13:18
NE

7. Priskić Ian (Opatija)
131
14.08.2017. 19:38:37
NE

8. Nothig Karlo (Top Spin)
232
16.08.2017. 15:36:25
NE

9. Bek Matej (Osijek)
NEMA
18.08.2017. 13:14:40
NE

10. Jelčić Adrian (Rabac)
NEMA
14.08.2017. 12:42:01
NE

11. Subotić Leon (Kvarner)
NEMA
12.08.2017. 13:13:33
NE

12. Milevoj Antonio (Rabac)
NEMA
14.08.2017. 12:42:30
NE

13. Vozila Petar (Rabac)
NEMA
14.08.2017. 12:42:50
NE

14. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
21.08.2017. 16:40:00
NE

15. Lozančić Leonard (Smrikve)
NEMA
15.08.2017. 23:14:55
NE

16. Antončić Fran (Futur)
NEMA
20.08.2017. 21:20:40
NE

17. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
19.08.2017. 11:02:18
NE

18. Djokić Stefan (Bale)
NEMA
19.08.2017. 11:00:29
NE


1. Sladaković Tara (Smrikve)
15
22.08.2017. 11:03:34
NE

2. Persson Manuella (Pećine)
27
23.08.2017. 15:13:21
NE

3. Rastočić Lucija (Zagi)
46
23.08.2017. 10:01:58
NE

4. Biondić Dora (Opatija)
47
16.08.2017. 14:45:53
NE

5. Piškulić Nina (Rukavac)
56
22.08.2017. 08:43:35
NE

6. Stupar Maja (Rukavac)
69
07.08.2017. 20:54:23
NE

7. Žufić Mia (Bale)
70
19.08.2017. 11:02:53
NE

8. Leko Maja eva (Bale)
90
19.08.2017. 11:01:47
NE

9. Zupičić Lucija (Rabac)
94
14.08.2017. 12:43:04
NE

10. Piškulić Roza (Rukavac)
105
22.08.2017. 08:42:44
NE

11. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
115
23.08.2017. 12:29:50
NE

12. Japundža Jana (Smrikve)
119
23.08.2017. 10:12:25
NE

13. Miletić Lana (Kvarner)
148
05.08.2017. 09:21:05
NE

14. Zuban Nicole (Bale)
232
22.08.2017. 19:40:40
NE

15. Vratović Agata (Bale)
241
19.08.2017. 11:02:32
NE

16. Fable Marijana (Rabac)
NEMA
23.08.2017. 08:10:36
NE

17. Glavičić Gloria (Rabac)
NEMA
14.08.2017. 12:40:50
NE

18. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
09.08.2017. 22:33:06
NE

19. Milevoj Nicoletta (Rabac)
NEMA
14.08.2017. 12:42:15
NE

20. Biondić Matea (Opatija)
NEMA
16.08.2017. 14:57:46
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument