Turnir
SALONA KUP
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
23.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.08.2017. ::
Trajanje turnira
25.08.2017. :: - 28.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
9
17.08.2017. 09:38:38
NE

2. Ivanišević Vito (Zadar 08)
11
22.08.2017. 22:03:05
NE

3. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
16
21.08.2017. 21:58:12
NE

4. Klaić Karlo (Ragusa)
19
22.08.2017. 11:17:14
NE

5. Šarić Frane (Stobreč)
31
16.08.2017. 21:16:41
NE

6. Mišura Roko (Split 1950)
38
10.08.2017. 16:36:27
NE

7. Asanović Roko (Dalmacijacement)
41
23.08.2017. 10:28:14
NE

8. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
51
16.08.2017. 10:42:37
NE

9. Knezović Niko (Dalmacijacement)
57
20.08.2017. 18:57:27
NE

10. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
67
16.08.2017. 11:15:21
NE

11. Glavaš Adi (Top Spin)
132
22.08.2017. 16:01:50
NE

12. ŠUNJIĆ MAXI (HTK Zagreb)
222
03.07.2017. 14:11:55
NE

13. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
23.08.2017. 12:49:02
NE

14. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
17.07.2017. 10:28:25
NE

15. Glavaš Dino (Top Spin)
NEMA
22.08.2017. 16:00:20
NE

16. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
NEMA
21.08.2017. 22:08:14
NE


1. Pušić Antea (Stobreč)
17
16.08.2017. 13:02:06
NE

2. Granić Nika (Makarska rivijera)
30
22.08.2017. 21:51:15
NE

3. Projić Ivana Marija (Split 1950)
36
04.08.2017. 20:54:23
NE

4. Gladan Dina (Dalmacijacement)
46
23.08.2017. 08:34:32
NE

5. Mišković Iva (Iteam)
53
22.08.2017. 09:51:41
NE

6. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
54
23.08.2017. 12:43:08
NE

7. Žuvela Nora (Split 1950)
57
23.08.2017. 18:19:35
NE

8. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
65
24.08.2017. 13:20:41
NE

9. Radošević Lea (Dalmacijacement)
71
08.08.2017. 08:49:01
NE

10. Tokić Leonarda (Pomak)
84
20.08.2017. 19:11:56
NE

11. Bokšić Laura (Makarska)
92
23.08.2017. 12:42:13
NE

12. Katić Letizia Beti (Šubićevac)
124
17.08.2017. 11:26:49
NE

13. Komadina Morana (Dalmacija)
126
23.08.2017. 09:50:27
NE

14. Varga Timea (Dalmacijacement)
170
20.07.2017. 21:58:37
NE

15. Jurić Andrijana (Kaštela)
NEMA
24.08.2017. 08:58:13
NE

16. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
17.08.2017. 12:14:22
NE

17. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
NEMA
22.08.2017. 14:15:50
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument