Turnir
SALONA KUP
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
23.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.08.2017. ::
Trajanje turnira
25.08.2017. :: - 28.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: [email protected]

1. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
12
21.08.2017. 21:58:12
NE

2. Markovina Duje (Split 1950)
16
17.08.2017. 09:38:38
NE

3. Klaić Karlo (Ragusa)
17
22.08.2017. 11:17:14
NE

4. Ivanišević Vito (Zadar 08)
18
22.08.2017. 22:03:05
NE

5. Mišura Roko (Split 1950)
38
10.08.2017. 16:36:27
NE

6. Šarić Frane (Stobreč)
41
16.08.2017. 21:16:41
NE

7. Asanović Roko (Dalmacijacement)
43
23.08.2017. 10:28:14
NE

8. Knezović Niko (Dalmacijacement)
44
20.08.2017. 18:57:27
NE

9. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
71
16.08.2017. 10:42:37
NE

10. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
78
16.08.2017. 11:15:21
NE

11. Glavaš Adi (Top Spin)
202
22.08.2017. 16:01:50
NE

12. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
245
03.07.2017. 14:11:55
NE

13. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
NEMA
21.08.2017. 22:08:14
NE

14. Glavaš Dino (Top Spin)
NEMA
22.08.2017. 16:00:20
NE

15. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
17.07.2017. 10:28:25
NE

16. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
23.08.2017. 12:49:02
NE


1. Pušić Antea (Stobreč)
21
16.08.2017. 13:02:06
NE

2. Granić Nika (Makarska rivijera)
32
22.08.2017. 21:51:15
NE

3. Žuvela Nora (Split 1950)
48
23.08.2017. 18:19:35
NE

4. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
49
23.08.2017. 12:43:08
NE

5. Projić Ivana marija (Split 1950)
50
04.08.2017. 20:54:23
NE

6. Gladan Dina (Dalmacijacement)
52
23.08.2017. 08:34:32
NE

7. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
54
24.08.2017. 13:20:41
NE

8. Mišković Iva (Iteam)
57
22.08.2017. 09:51:41
NE

9. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
73
20.08.2017. 19:11:56
NE

10. Radošević Lea (Dalmacijacement)
85
08.08.2017. 08:49:01
NE

11. Bokšić Laura (Makarska)
102
23.08.2017. 12:42:13
NE

12. Katić Letizia beti (Šubićevac)
133
17.08.2017. 11:26:49
NE

13. Varga Timea (Dalmacijacement)
138
20.07.2017. 21:58:37
NE

14. Komadina Morana (Dalmacija)
215
23.08.2017. 09:50:27
NE

15. Jurić Andrijana (Kaštela)
NEMA
24.08.2017. 08:58:13
NE

16. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
NEMA
22.08.2017. 14:15:50
NE

17. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
17.08.2017. 12:14:22
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument