Turnir
OP HRVOJA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
24.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
26.08.2017. ::
Trajanje turnira
26.08.2017. :: - 29.08.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
SESVETE
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Hrvoje Sesvete
  • Adresa: Brestovečka 150
  • Grad: SESVETE
  • Telefon: (01) 2009 661
  • Fax: (01) 2009 661
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Hrvoje Kontent
  • Tel: (098) 232 239
  • Fax:(01) 2009 661
  • E-mail: [email protected]

1. Vasung Dorian (HATK Mladost)
2
23.08.2017. 08:15:40
NE

2. Ferega Filip (Iteam)
8
23.08.2017. 13:59:09
NE

3. Majcan Lovro (Samobor 1890)
10
23.08.2017. 22:49:38
NE

4. Boban Viktor (Medveščak)
12
23.08.2017. 12:35:46
NE

5. Jančić Daniel (San Spin)
18
21.08.2017. 22:08:46
NE

6. Nikolić Erik (Zagi)
21
23.08.2017. 21:34:48
NE

7. Kuna Fran (Osijek)
25
22.08.2017. 13:11:54
NE

8. Kljaić Noa (Iteam)
26
23.08.2017. 10:33:58
NE

9. Babić Roko (Franjo Punčec)
34
21.08.2017. 21:32:31
NE

10. Bobok Josip (Ivan Merz)
42
21.08.2017. 12:34:08
NE

11. Dubovečak Filip (Iteam)
43
23.08.2017. 15:45:33
NE

12. Šveljo Marcos (Futur)
59
23.08.2017. 11:04:35
NE

13. Bulović Matija (Vulpes)
72
23.08.2017. 11:16:17
NE

14. Viduka Noa (Hrvoje)
73
23.08.2017. 19:44:58
NE

15. Marić Hrvoje (Ponikve)
75
23.08.2017. 20:45:18
NE

16. Kržić Tin (Purger)
85
24.08.2017. 10:42:47
NE

17. Halambek Jakov (Rally)
119
23.08.2017. 18:12:18
NE

18. Beko Noel (Medveščak)
152
25.08.2017. 15:38:31
NE

19. Martinović Fran (Hrvoje)
229
23.08.2017. 14:46:00
NE

20. Obućina Maks (Hrvoje)
NEMA
23.08.2017. 16:15:43
NE

21. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
19.08.2017. 23:34:04
NE

22. Vulama Dominik (Medveščak)
NEMA
24.08.2017. 15:23:42
NE

23. Burec Oliver (Vrbovec)
NEMA
22.08.2017. 09:14:56
NE

24. Bill Alen (Pro 2000)
NEMA
24.08.2017. 11:14:37
NE

25. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
24.08.2017. 09:18:33
NE


1. Rajki Tena (HTK Zagreb)
4
21.08.2017. 16:39:26
NE

2. Vranić Nina (HTK Zagreb)
15
22.08.2017. 11:17:42
NE

3. Midžić Ema (Osijek)
16
23.08.2017. 07:38:58
NE

4. Derniković Ria (Iteam)
20
23.08.2017. 10:33:20
NE

5. Škegro Marina (Zagi)
22
17.08.2017. 11:24:27
NE

6. Miljanić Lucija (Ponikve)
33
24.08.2017. 11:57:44
NE

7. STOJANOVIć SARA (Iteam)
48
24.08.2017. 21:01:18
NE

8. Bjelovučić Kopilović Leona (Žar)
76
24.08.2017. 07:50:29
NE

9. Kontent Chiara (Hrvoje)
86
23.08.2017. 14:45:47
NE

10. Koščević Ella (Hrvoje)
121
23.08.2017. 14:45:27
NE

11. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
138
23.08.2017. 14:45:15
NE

12. Hmelaš Nina (Vulpes)
173
22.08.2017. 20:29:29
NE

13. Hraščanec Lara (Varteks)
NEMA
25.08.2017. 11:59:32
NE

14. Grulović Lara (Medveščak)
NEMA
24.08.2017. 07:17:26
NE

15. Medić Kata (Terra)
NEMA
22.08.2017. 22:43:26
NE

16. Čačulović Lana (Victoria)
NEMA
24.08.2017. 11:40:57
NE


Vlainić Tani (Iteam)
23
28.08.2017. 13:20:20
NE

Živković Laura (Iteam)
28
28.08.2017. 13:20:21
NE

Knežević Nora (Medveščak)
38
25.08.2017. 14:52:28
NE

Maričić Lovro (Top Spin)
62
25.08.2017. 11:16:21
NE

Majcan Stjepan (Samobor 1890)

24.08.2017. 14:49:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument