Turnir
OP POENA
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
30.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.09.2017. ::
Trajanje turnira
01.09.2017. :: - 04.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
MAKARSKA
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Poen Makarska
  • Adresa: Ivana Gorana Kovačića 35
  • Grad: MAKARSKA
  • Telefon: (091) 3341 410
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Goran Raffanelli
  • Tel: (091) 3341 410
  • Fax:00000000
  • E-mail: [email protected]

1. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
28
29.08.2017. 08:47:48
NE

2. Makjanić Darko (Split 1950)
29
23.08.2017. 14:22:55
NE

3. Geets Antony (Dalmacijacement)
31
29.08.2017. 16:11:55
NE

4. Sikirica Matej (Split 1950)
33
30.08.2017. 11:33:32
NE

5. Kardum Luka (Split 1950)
41
29.08.2017. 14:32:42
NE

6. Buvinić Vito (Makarska)
43
25.08.2017. 13:03:37
NE

7. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
59
01.09.2017. 10:07:05
NE

8. Mardešić Dario (Split 1950)
66
24.08.2017. 20:59:39
NE

9. Šuste Patrick (Stobreč)
98
01.09.2017. 15:19:44
NE

10. Knezović Marin (Split 1950)
106
22.08.2017. 09:30:01
NE

11. Šarić Ivano (Stobreč)
115
01.09.2017. 15:19:11
NE

12. MeĐureČan Fran (Donji Miholjac)
NEMA
28.08.2017. 09:52:47
NE

13. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
22.08.2017. 09:31:05
NE


1. Ivanković Petra (Ragusa)
22
29.08.2017. 08:16:07
NE

2. Dobrić Marta (Šubićevac)
25
30.08.2017. 06:35:36
NE

3. Tomeljak Niki (Top Spin)
26
27.08.2017. 14:01:22
NE

4. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
27
23.08.2017. 16:25:46
NE

5. Radošević Lea (Dalmacijacement)
32
20.08.2017. 08:30:00
NE

6. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
34
30.08.2017. 10:01:15
NE

7. Sivrić Iva (Ploče)
37
22.08.2017. 09:41:26
NE

8. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
49
30.08.2017. 13:13:10
DA

9. Tomas Tia (Makarska rivijera)
56
29.08.2017. 14:08:35
NE

10. Šušnjar Tara (Split 1950)
65
23.08.2017. 22:08:17
NE

11. Bilota Manuela (Resnik)
66
25.08.2017. 20:05:43
NE

12. Varga Timea (Dalmacijacement)
67
31.08.2017. 12:06:03
NE

13. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
71
20.08.2017. 12:58:14
NE

14. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
89
28.08.2017. 12:07:41
NE

15. Bilić Marija (Poen)
123
29.08.2017. 12:13:39
NE

16. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
01.09.2017. 15:19:30
NE

17. Katić Letizia beti (Šubićevac)
NEMA
25.08.2017. 11:11:31
NE

18. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
30.08.2017. 12:02:15
NE

19. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
30.08.2017. 12:00:34
NE

20. Projić Arijana slavica (Split 1950)
NEMA
29.08.2017. 18:37:00
NE

21. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
30.08.2017. 10:44:01
NE


Kraljević Anton (Kaštela)
113
30.08.2017. 19:10:13
NE

Kraljević Mariana (Kaštela)

30.08.2017. 19:07:46
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument