Turnir
MEMORIJAL KARLA PLAZANIĆA
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
29.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.09.2017. ::
Trajanje turnira
01.09.2017. :: - 03.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Slavonski Brod
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:T.K. Brod
  • Adresa: Borovska 1
  • Grad: Slavonski Brod
  • Telefon: 035448048
  • Fax: 035448048
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Buljan Krunoslav
  • Tel: 0915360544 , 035
  • Fax:035448048
  • E-mail: [email protected]

1. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
2
29.08.2017. 09:44:06
NE

2. Babić brajko Leon (Đakovo)
3
25.08.2017. 19:41:08
NE

3. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
9
28.08.2017. 09:35:04
NE

4. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
11
27.08.2017. 09:43:33
NE

5. Kuna Fran (Osijek)
25
31.08.2017. 10:14:49
NE

6. Rihtar Filip (Vinkovci)
30
07.08.2017. 19:24:11
NE

7. Sabolić Dominik (Didon)
40
28.08.2017. 10:56:59
NE

8. Zrilić Roko (Vinkovci)
55
25.08.2017. 09:33:36
NE

9. Mićić Leon (Vinkovci)
60
28.08.2017. 20:33:42
NE

10. Bobok Josip (Ivan Merz)
67
24.08.2017. 18:45:50
NE

11. Petričević Tin (Vinkovci)
70
29.08.2017. 10:18:12
NE

12. Bek Filip (Osijek)
99
29.08.2017. 12:33:16
NE

13. Lukić Marko (Požega)
101
29.08.2017. 11:26:06
NE

14. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
182
29.08.2017. 13:16:02
NE

15. Bek Matej (Osijek)
NEMA
29.08.2017. 12:36:29
NE

16. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
28.08.2017. 20:09:46
NE


1. Midžić Ema (Osijek)
3
28.08.2017. 21:36:37
NE

2. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
8
31.08.2017. 10:15:23
NE

3. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
17
29.08.2017. 07:27:39
NE

4. Roso Korina (Slavonija-Žito)
24
28.08.2017. 12:44:34
NE

5. Rimac Elena (Vinkovci)
53
27.08.2017. 18:42:01
NE

6. Brnić Maja (Iteam)
62
28.08.2017. 19:33:56
NE

7. Ostojić Lena (Brod)
111
29.08.2017. 12:53:48
NE

8. Trošelj Andrea (Našice)
123
26.08.2017. 09:05:26
NE

9. Šupuković Lora (Vinkovci)
156
31.08.2017. 10:58:24
NE

10. Lukačević Luna (Vinkovci)
179
24.08.2017. 14:21:09
NE

11. Drežnjak Nika (Požega)
NEMA
27.08.2017. 15:31:25
NE

12. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
27.08.2017. 12:08:54
NE

13. Marić Ana (Brod)
NEMA
31.08.2017. 10:15:07
NE


Palikuća Petra (Iteam)
67
02.09.2017. 08:18:44
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument