Turnir
MEMORIJAL KARLA PLAZANIĆA
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
29.08.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.09.2017. ::
Trajanje turnira
01.09.2017. :: - 03.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Slavonski Brod
Broj terena
0
Podloga
Tenisit
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:T.K. Brod
  • Adresa: Borovska 1
  • Grad: Slavonski Brod
  • Telefon: 035448048
  • Fax: 035448048
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Buljan Krunoslav
  • Tel: 0915360544 , 035
  • Fax:035448048
  • E-mail: [email protected]

1. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
MR3
29.08.2017. 09:44:06
NE

2. Babić Brajko Leon (Đakovo)
6
25.08.2017. 19:41:08
NE

3. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
13
27.08.2017. 09:43:33
NE

4. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
14
28.08.2017. 09:35:04
NE

5. Rihtar Filip (Vinkovci)
23
07.08.2017. 19:24:11
NE

6. Kuna Fran (Osijek)
25
31.08.2017. 10:14:49
NE

7. Petričević Tin (Vinkovci)
40
29.08.2017. 10:18:12
NE

8. Bobok Josip (Ivan Merz)
42
24.08.2017. 18:45:50
NE

9. Zrilić Roko (Vinkovci)
53
25.08.2017. 09:33:36
NE

10. Sabolić Dominik (Didon)
58
28.08.2017. 10:56:59
NE

11. Mićić Leon (Vinkovci)
79
28.08.2017. 20:33:42
NE

12. Bek Filip (Osijek)
93
29.08.2017. 12:33:16
NE

13. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
100
29.08.2017. 13:16:02
NE

14. Lukić Marko (Požega)
102
29.08.2017. 11:26:06
NE

15. Bek Matej (Osijek)
NEMA
29.08.2017. 12:36:29
NE

16. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
28.08.2017. 20:09:46
NE


1. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
8
31.08.2017. 10:15:23
NE

2. Midžić Ema (Osijek)
16
28.08.2017. 21:36:37
NE

3. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
21
29.08.2017. 07:27:39
NE

4. Roso Korina (Slavonija-Žito)
31
28.08.2017. 12:44:34
NE

5. Rimac Elena (Vinkovci)
58
27.08.2017. 18:42:01
NE

6. Brnić Maja (Iteam)
74
28.08.2017. 19:33:56
NE

7. TROšELJ ANDREA (Našice)
95
26.08.2017. 09:05:26
NE

8. Ostojić Lena (Brod)
120
29.08.2017. 12:53:48
NE

9. Lukačević Luna (Vinkovci)
162
24.08.2017. 14:21:09
NE

10. DREžNJAK NIKA (Požega)
164
27.08.2017. 15:31:25
NE

11. ŠUPUKOVIć LORA (Vinkovci)
182
31.08.2017. 10:58:24
NE

12. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
27.08.2017. 12:08:54
NE

13. Marić Ana (Brod)
NEMA
31.08.2017. 10:15:07
NE


Palikuća Petra (Iteam)
73
02.09.2017. 08:18:44
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument