Turnir
OP SPLITA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
06.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
08.09.2017. ::
Trajanje turnira
08.09.2017. :: - 11.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
3
04.09.2017. 08:18:21
NE

2. Allen August jack (Split 1950)
11
30.08.2017. 06:12:07
DA

3. Smolčić Nikola (Split 1950)
12
04.09.2017. 13:54:33
NE

4. Bogdan Stjepan (Ragusa)
22
05.09.2017. 12:03:38
NE

5. Jurišić Kuzma (Ragusa)
25
06.09.2017. 12:17:46
NE

6. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
26
04.09.2017. 13:09:20
NE

7. Makjanić Darko (Split 1950)
27
01.09.2017. 13:17:48
NE

8. Geets Antony (Dalmacijacement)
29
05.09.2017. 07:20:18
NE

9. Sikirica Matej (Split 1950)
32
04.09.2017. 18:33:15
NE

10. Buvinić Vito (Makarska)
37
06.09.2017. 07:18:52
NE

11. Kardum Luka (Split 1950)
38
02.09.2017. 16:34:50
NE

12. Stiblik Dorian (Šubićevac)
43
04.09.2017. 14:34:32
NE

13. Angelini Marco (Split 1950)
53
02.09.2017. 20:53:47
NE

14. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
55
04.09.2017. 21:31:49
NE

15. Mardešić Dario (Split 1950)
58
02.09.2017. 19:40:57
NE

16. Mrduljaš Toni (Split 1950)
67
05.09.2017. 14:46:28
NE

17. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
70
05.09.2017. 21:12:05
NE

18. Knezović Marin (Split 1950)
100
22.08.2017. 09:28:32
NE

19. Kraljević Anton (Kaštela)
103
06.09.2017. 12:23:01
NE

20. Šarić Ivano (Stobreč)
105
30.08.2017. 15:31:44
NE

21. Rosenzweig Borna filip (Split 1950)
116
04.09.2017. 20:50:05
NE

22. Bekić Antun (Ragusa)
NEMA
06.09.2017. 12:17:16
NE

23. Plosnić Luka (Pomak)
NEMA
06.09.2017. 21:42:15
NE

24. Asanović Roko (Dalmacijacement)
NEMA
06.09.2017. 12:31:52
NE

25. MeĐureČan Fran (Donji Miholjac)
NEMA
06.09.2017. 12:34:29
NE

26. Allen A. walker (Split 1950)
NEMA
30.08.2017. 06:08:38
DA

27. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
31.08.2017. 07:43:16
NE

28. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
NEMA
03.09.2017. 18:46:27
NE

29. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
22.08.2017. 09:31:16
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
06.09.2017. 12:40:53
NE

2. Granić Nika (Makarska rivijera)
4
22.08.2017. 21:55:43
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
7
06.09.2017. 13:55:33
NE

4. Rastočić Lucija (Zagi)
10
01.09.2017. 22:20:18
NE

5. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
13
05.09.2017. 17:16:47
NE

6. Ivanković Maria (Ploče)
18
05.09.2017. 10:18:39
NE

7. Dobrić Marta (Šubićevac)
21
01.09.2017. 17:38:08
NE

8. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
22
31.08.2017. 20:48:00
NE

9. Radošević Lea (Dalmacijacement)
26
20.08.2017. 08:33:04
NE

10. Sivrić Iva (Ploče)
34
04.09.2017. 09:26:52
NE

11. Bumbak Nika (Dalmacija)
36
05.09.2017. 15:32:54
NE

12. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
44
30.08.2017. 13:14:22
DA

13. Lončar Antonija (Stobreč)
48
05.09.2017. 21:13:50
NE

14. Tomas Tia (Makarska rivijera)
54
06.09.2017. 10:40:51
NE

15. Šušnjar Tara (Split 1950)
60
30.08.2017. 21:48:00
NE

16. Bilota Manuela (Resnik)
61
31.08.2017. 09:01:53
NE

17. Varga Timea (Dalmacijacement)
62
06.09.2017. 13:31:22
NE

18. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
66
20.08.2017. 12:51:22
NE

19. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
85
04.09.2017. 10:20:37
NE

20. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
86
02.09.2017. 17:22:51
NE

21. Kedžo Marita (Split 1950)
114
08.09.2017. 08:41:54
NE

22. Bilić Marija (Poen)
119
06.09.2017. 10:15:09
NE

23. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
06.09.2017. 08:58:35
NE

24. Vojnović Nera (Stobreč)
NEMA
06.09.2017. 10:39:53
NE

25. Kožul Karla (Zadar 08)
NEMA
06.09.2017. 12:41:37
NE

26. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
06.09.2017. 08:57:11
NE

27. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
24.08.2017. 13:17:20
NE

28. Katić Letizia beti (Šubićevac)
NEMA
25.08.2017. 11:15:04
NE

29. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
27.08.2017. 10:27:18
NE

30. Projić Arijana slavica (Split 1950)
NEMA
02.09.2017. 20:44:03
NE

31. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
NEMA
04.09.2017. 18:16:59
NE

32. Pušić Antea (Stobreč)
NEMA
05.09.2017. 09:50:56
NE

33. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
05.09.2017. 21:09:39
NE

34. Mazzucchelli Yulia (Dalmacijacement)
NEMA
05.09.2017. 22:13:13
DA


Ivanković Petra (Ragusa)
32
08.09.2017. 12:02:27
NE

Grilec Sven (Ragusa)
40
06.09.2017. 16:06:56
NE

Šuste Patrick (Stobreč)
93
08.09.2017. 21:39:22
NE

Leskur Robert (Stobreč)

08.09.2017. 08:53:20
NE

Markovina Roko (Split 1950)

06.09.2017. 09:10:35
NE

Novaković Neo (Ragusa)

08.09.2017. 11:47:43
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument