Turnir
HARTMANN KUP
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
07.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
09.09.2017. ::
Trajanje turnira
09.09.2017. :: - 12.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
KOPRIVNICA
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR48/24/8 (M)
RR32/16/8 (Ž)
  • Organizator:TK Koprivnica
  • Adresa: M. P. Miškine 12
  • Grad: KOPRIVNICA
  • Telefon: (048) 622 262
  • Fax: (048) 623 756
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Krešimir Šifkorn
  • Tel: (048) 622 262
  • Fax:(048) 623 756
  • E-mail: [email protected]

1. Vertuš Tomo (Varteks)
9
08.09.2017. 08:31:58
NE

2. Sabolić Dominik (Didon)
10
04.09.2017. 08:24:31
NE

3. Levak Noa (Franjo Punčec)
16
05.09.2017. 10:17:59
NE

4. Maričić Lovro (Top Spin)
18
05.09.2017. 06:19:24
NE

5. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
07.09.2017. 07:58:32
NE

6. Benčec Benjamin (Iteam)
38
06.09.2017. 14:47:02
NE

7. Skenderović Vid (Varteks)
46
05.09.2017. 05:58:27
NE

8. Kreković Filip (Movens)
48
06.09.2017. 22:05:07
NE

9. Markotić Lovro (Iteam)
50
06.09.2017. 14:47:42
NE

10. Šilipetar Lovro (Iteam)
53
06.09.2017. 19:04:46
NE

11. Posavec Paris (Franjo Punčec)
64
08.09.2017. 08:30:34
NE

12. Petrović Viktor (Koprivnica)
80
04.09.2017. 09:12:24
NE

13. Stunja Tin (Koprivnica)
88
04.09.2017. 09:11:36
NE

14. Horvat Juraj (Prelog)
89
05.09.2017. 21:30:03
NE

15. Janušić Mauro (Franjo Punčec)
141
08.09.2017. 12:14:24
NE

16. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
06.09.2017. 20:09:30
NE

17. Horvat Luka (Koprivnica)
NEMA
08.09.2017. 12:11:02
NE

18. Drvenkar Ivan (Koprivnica)
NEMA
04.09.2017. 09:10:43
NE

19. Severović Patrik (Samobor 1890)
NEMA
08.09.2017. 08:31:32
NE

20. Kurti Jan (Franjo Punčec)
NEMA
08.09.2017. 08:31:09
NE

21. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
06.09.2017. 12:16:32
NE

22. Brica Fabijan (Franjo Punčec)
NEMA
08.09.2017. 08:28:34
NE

23. Perošić Fabian (Koprivnica)
NEMA
04.09.2017. 09:11:19
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
05.09.2017. 07:33:37
NE

2. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
23
08.09.2017. 08:32:22
NE

3. Poljan Ena (Varteks)
39
03.09.2017. 18:43:15
NE

4. Balent Tamara (Prelog)
42
31.08.2017. 09:28:56
NE

5. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
51
05.09.2017. 11:03:40
NE

6. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
87
06.09.2017. 12:14:45
NE

7. Lacković Sarah (Varteks)
88
08.09.2017. 08:33:41
NE

8. Urem Nika (Franjo Punčec)
128
08.09.2017. 12:08:29
NE

9. Markov Miriam (Franjo Punčec)
133
08.09.2017. 08:33:03
NE

10. Djurdja Nataša (Koprivnica)
NEMA
04.09.2017. 09:12:11
NE

11. Fuček Korina (Koprivnica)
NEMA
05.09.2017. 16:17:29
NE

12. Rogina Mia (Varteks)
NEMA
08.09.2017. 08:33:22
NE

13. Šijak Rea (Koprivnica)
NEMA
04.09.2017. 09:11:56
NE

14. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
03.09.2017. 09:16:08
NE

15. Cetina Marija (Match)
NEMA
06.09.2017. 22:28:36
NE

16. Kreković Petra (Movens)
NEMA
06.09.2017. 22:08:51
NE


Palikuća Petra (Iteam)
19
06.09.2017. 16:21:05
NE

Radošević Lea (Dalmacijacement)
32
23.08.2017. 19:11:53
NE

Halambek Jakov (Rally)

07.09.2017. 16:17:37
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument