Turnir
PURGER KUP
Kategorija
14
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
06.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
08.09.2017. ::
Trajanje turnira
08.09.2017. :: - 11.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Purger Zagreb
  • Adresa: Remetinečka cesta 64a
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 6528 847100
  • Fax: 000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mate Novak
  • Tel: (095) 8968 158
  • Fax:00000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Ivanišević Vito (Zadar 08)
15
05.09.2017. 22:42:43
NE

2. Kljaić Noa (Iteam)
31
06.09.2017. 13:13:21
NE

3. Nazarov Abbas (Iteam)
35
04.09.2017. 20:58:38
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
37
06.09.2017. 07:09:46
NE

5. Cindrić Karlo (Varteks)
40
06.09.2017. 07:18:52
NE

6. Michurin Egor (Rukavac)
50
04.09.2017. 13:47:48
DA

7. Bobok Josip (Ivan Merz)
55
05.09.2017. 22:33:27
NE

8. Šveljo Marcos (Futur)
57
06.09.2017. 21:44:41
NE

9. Popović Mario (Kvarner)
64
06.09.2017. 11:49:12
NE

10. Dubovečak Filip (Iteam)
67
06.09.2017. 10:03:32
NE

11. Marić Hrvoje (Ponikve)
73
05.09.2017. 10:05:44
NE

12. Pižurica Beka (Iteam)
90
06.09.2017. 00:03:55
NE

13. Šainović Luka (Top Spin)
111
06.09.2017. 19:02:27
NE

14. Glavaš Adi (Top Spin)
184
05.09.2017. 22:35:59
NE

15. Blažević Jurica (Purger)
NEMA
05.09.2017. 14:37:43
NE

16. Mišić Noa (Purger)
NEMA
05.09.2017. 14:37:59
NE

17. Glavaš Dino (Top Spin)
NEMA
29.08.2017. 22:20:10
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
13
06.09.2017. 07:15:15
NE

2. Držanić Doris (Iteam)
31
04.09.2017. 11:33:36
NE

3. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
40
06.09.2017. 07:30:41
NE

4. Stojanović Sara (Iteam)
44
06.09.2017. 14:10:23
NE

5. Mišković Iva (Iteam)
62
06.09.2017. 13:43:12
NE

6. Ivković Luna (Iteam)
73
06.09.2017. 13:12:12
NE

7. Palikuća Petra (Iteam)
78
06.09.2017. 16:20:11
NE

8. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
85
06.09.2017. 09:00:44
NE

9. Kastelan Tea (Iteam)
107
05.09.2017. 21:32:13
NE

10. Mišić Mia (Purger)
143
05.09.2017. 14:38:20
NE

11. Vukić Lana (Top Spin)
187
06.09.2017. 20:14:42
NE

12. Hmelaš Nina (Vulpes)
190
05.09.2017. 14:45:59
NE

13. Medić Kata (Terra)
NEMA
05.09.2017. 23:14:53
NE


Maričić Lovro (Top Spin)
45
07.09.2017. 08:45:48
NE

Šelendić Magdalena (Vulpes)
137
07.09.2017. 21:32:08
NE

Burec Oliver (Vrbovec)

04.09.2017. 21:21:42
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument