Turnir
OP HRVOJA
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
07.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
09.09.2017. ::
Trajanje turnira
09.09.2017. :: - 12.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
SESVETE
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Hrvoje Sesvete
  • Adresa: Brestovečka 150
  • Grad: SESVETE
  • Telefon: (01) 2009 661
  • Fax: (01) 2009 661
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Hrvoje Kontent
  • Tel: (098) 232 239
  • Fax:(01) 2009 661
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
30.07.2017. 15:26:57
NE

2. Škreb Dorian (Vulpes)
3
05.09.2017. 14:46:19
NE

3. Jamnicki Marin (Zadar 08)
11
05.09.2017. 10:09:03
NE

4. Ivičić Đani (Ponikve)
18
07.09.2017. 11:17:36
NE

5. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
32
06.09.2017. 07:46:04
NE

6. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
63
06.09.2017. 14:53:18
NE

7. Blažić Filip (Iteam)
70
06.09.2017. 10:03:04
NE

8. Draušnik Eugen (Medveščak)
197
06.09.2017. 23:43:57
NE

9. Gadžić Davor (Osijek)
NEMA
09.08.2017. 13:28:19
NE

10. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
06.09.2017. 16:27:43
NE

11. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
06.09.2017. 13:13:55
NE

12. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
04.09.2017. 10:09:02
NE

13. Piper Nikola (Požega)
NEMA
29.08.2017. 08:41:01
NE

14. Vukadin Damjan (Medveščak)
NEMA
06.09.2017. 08:54:27
NE

15. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
NEMA
01.09.2017. 21:57:59
NE

16. Braun Tomislav (Karlovac)
NEMA
02.09.2017. 15:57:58
NE

17. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
05.09.2017. 11:08:04
NE

18. Žeželj Nikola (Vulpes)
NEMA
05.09.2017. 18:11:10
NE

19. Gušćić Sandro (Dalmacija)
NEMA
03.09.2017. 20:19:57
NE


1. Hraščanec Lara (Varteks)
3
06.09.2017. 09:51:23
NE

2. Mukić Ana (Varaždin 1181)
8
06.09.2017. 09:15:12
NE

3. Žužul Katarina (Top Spin)
11
07.09.2017. 07:05:28
NE

4. Marić Greta (Iteam)
17
03.09.2017. 11:06:16
NE

5. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
19
04.09.2017. 17:08:28
NE

6. Martinčić Korina (Zaprešić)
31
05.09.2017. 23:21:47
NE

7. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
38
04.09.2017. 11:53:41
NE

8. Derniković Ria (Iteam)
46
06.09.2017. 13:15:33
NE

9. Čačulović Lana (Victoria)
53
06.09.2017. 13:15:01
NE

10. Sindičić Dora (Ogulin)
73
06.09.2017. 17:30:25
NE

11. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
NEMA
06.09.2017. 10:33:55
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument