Turnir
OP STOBREČA
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
13.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
15.09.2017. ::
Trajanje turnira
15.09.2017. :: - 19.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: [email protected]

1. Stiblik Dorian (Šubićevac)
31
04.09.2017. 14:35:23
NE

2. BUVINIć VITO (Makarska)
32
13.09.2017. 08:12:49
NE

3. Geets Antony (Dalmacijacement)
34
11.09.2017. 07:24:13
NE

4. Kardum Luka (Split 1950)
38
07.09.2017. 15:27:17
NE

5. Angelini Marco (Split 1950)
39
10.09.2017. 14:47:01
NE

6. Makjanić Darko (Split 1950)
42
06.09.2017. 09:35:25
NE

7. SIKIRICA MATEJ (Split 1950)
44
04.09.2017. 18:37:20
NE

8. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
55
13.09.2017. 10:43:44
NE

9. Šuste Patrick (Stobreč)
59
13.09.2017. 09:13:18
NE

10. Mrduljaš Toni (Split 1950)
67
13.09.2017. 07:32:42
NE

11. Kraljević Anton (Kaštela)
83
13.09.2017. 11:33:57
NE

12. MARDEšIć DARIO (Split 1950)
87
09.09.2017. 20:33:20
NE

13. Knezović Marin (Split 1950)
89
22.08.2017. 09:28:56
NE

14. Rosenzweig Borna Filip (Split 1950)
99
09.09.2017. 11:17:49
NE

15. MEĐUREČAN MARIN (Makarska)
NEMA
11.09.2017. 12:51:13
NE

16. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
13.09.2017. 11:36:14
NE

17. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
22.08.2017. 09:31:28
NE

18. ŠARIć IVANO (Stobreč)
NEMA
30.08.2017. 15:32:00
NE

19. Kačer Roko (Stobreč)
NEMA
10.09.2017. 10:46:11
NE

20. Leskur Robert (Stobreč)
NEMA
12.09.2017. 08:03:09
NE


1. Radošević Lea (Dalmacijacement)
18
28.08.2017. 10:47:35
NE

2. BUMBAK NIKA (Šubićevac)
26
13.09.2017. 12:24:12
NE

3. Ivanković Petra (Ragusa)
36
12.09.2017. 16:58:14
NE

4. SIVRIć IVA (Ploče)
38
13.09.2017. 08:57:47
NE

5. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
60
11.09.2017. 17:39:46
DA

6. Lončar Antonija (Stobreč)
64
10.09.2017. 21:12:25
NE

7. Podrug Ana Maria (Dalmacijacement)
65
11.09.2017. 16:00:23
NE

8. Šušnjar Tara (Split 1950)
80
12.09.2017. 21:43:12
NE

9. Bilota Manuela (Resnik)
92
31.08.2017. 09:02:09
NE

10. ĆUKUšIć ANNA (Dalmacijacement)
98
20.08.2017. 12:56:19
NE

11. BILIć MARIJA (Poen)
107
12.09.2017. 09:24:38
NE

12. Kraljević Mariana (Kaštela)
NEMA
13.09.2017. 12:01:30
NE

13. MAZZUCCHELLI YULIA (Dalmacijacement)
NEMA
13.09.2017. 10:46:24
DA

14. MUNIVRANA MIA (Dalmacijacement)
NEMA
02.09.2017. 17:23:42
NE

15. Projić Arijana Slavica (Split 1950)
NEMA
02.09.2017. 20:46:08
NE

16. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
13.09.2017. 07:22:12
NE

17. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
11.09.2017. 11:10:11
NE

18. CAPAN IRIS (Split 1950)
NEMA
11.09.2017. 11:11:32
NE


Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
13.09.2017. 12:31:35
NE

ŠPRUNG JURAJ (Dalmacijacement)
36
12.09.2017. 21:19:38
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument