Turnir
OP STOBREČA
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
13.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
15.09.2017. ::
Trajanje turnira
15.09.2017. :: - 19.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: [email protected]

1. Makjanić Darko (Split 1950)
29
06.09.2017. 09:35:25
NE

2. Geets Antony (Dalmacijacement)
31
11.09.2017. 07:24:13
NE

3. Sikirica Matej (Split 1950)
33
04.09.2017. 18:37:20
NE

4. Kardum Luka (Split 1950)
41
07.09.2017. 15:27:17
NE

5. Buvinić Vito (Makarska)
43
13.09.2017. 08:12:49
NE

6. Stiblik Dorian (Šubićevac)
49
04.09.2017. 14:35:23
NE

7. Angelini Marco (Split 1950)
52
10.09.2017. 14:47:01
NE

8. Mardešić Dario (Split 1950)
66
09.09.2017. 20:33:20
NE

9. Mrduljaš Toni (Split 1950)
75
13.09.2017. 07:32:42
NE

10. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
77
13.09.2017. 10:43:44
NE

11. Šuste Patrick (Stobreč)
98
13.09.2017. 09:13:18
NE

12. Knezović Marin (Split 1950)
106
22.08.2017. 09:28:56
NE

13. Kraljević Anton (Kaštela)
113
13.09.2017. 11:33:57
NE

14. Šarić Ivano (Stobreč)
115
30.08.2017. 15:32:00
NE

15. Rosenzweig Borna filip (Top Spin)
127
09.09.2017. 11:17:49
NE

16. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
13.09.2017. 11:36:14
NE

17. Kačer Roko (Stobreč)
NEMA
10.09.2017. 10:46:11
NE

18. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
22.08.2017. 09:31:28
NE

19. Leskur Robert (Stobreč)
NEMA
12.09.2017. 08:03:09
NE

20. MeĐureČan Fran (Donji Miholjac)
NEMA
11.09.2017. 12:51:13
NE


1. Ivanković Petra (Ragusa)
22
12.09.2017. 16:58:14
NE

2. Radošević Lea (Dalmacijacement)
32
28.08.2017. 10:47:35
NE

3. Sivrić Iva (Ploče)
37
13.09.2017. 08:57:47
NE

4. Bumbak Nika (Dalmacija)
40
13.09.2017. 12:24:12
NE

5. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
49
11.09.2017. 17:39:46
DA

6. Lončar Antonija (Stobreč)
55
10.09.2017. 21:12:25
NE

7. Šušnjar Tara (Split 1950)
65
12.09.2017. 21:43:12
NE

8. Bilota Manuela (Resnik)
66
31.08.2017. 09:02:09
NE

9. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
71
20.08.2017. 12:56:19
NE

10. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
89
11.09.2017. 16:00:23
NE

11. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
91
02.09.2017. 17:23:42
NE

12. Bilić Marija (Poen)
123
12.09.2017. 09:24:38
NE

13. Mazzucchelli Yulia (Dalmacijacement)
NEMA
13.09.2017. 10:46:24
DA

14. Kraljević Mariana (Kaštela)
NEMA
13.09.2017. 12:01:30
NE

15. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
13.09.2017. 07:22:12
NE

16. Projić Arijana slavica (Split 1950)
NEMA
02.09.2017. 20:46:08
NE

17. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
11.09.2017. 11:10:11
NE

18. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
11.09.2017. 11:11:32
NE


Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
13.09.2017. 12:31:35
NE

Šprung Juraj (Dalmacijacement)
28
12.09.2017. 21:19:38
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument