Turnir
OP TRNJA
Kategorija
12
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
14.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
16.09.2017. ::
Trajanje turnira
16.09.2017. :: - 19.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:DŠR TRNJE
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 236 e
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 01/61 58 304
  • Fax: 01/61 58 304
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    IVAN DRČELIĆ
  • Tel: 01/61 58 304
  • Fax:01 /61 58 304
  • E-mail: [email protected]

1. Marić Hrvoje (Ponikve)
18
13.09.2017. 13:58:16
NE

2. Pižurica Beka (Terra)
25
13.09.2017. 21:29:42
NE

3. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
13.09.2017. 12:27:29
NE

4. Benčec Benjamin (Iteam)
29
12.09.2017. 16:38:07
NE

5. Markotić Lovro (Iteam)
46
12.09.2017. 16:39:12
NE

6. KREKOVIć FILIP (Movens)
69
13.09.2017. 22:29:26
NE

7. Grdinić Maks Zvonimir (Iteam)
70
14.09.2017. 08:41:31
NE

8. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
14.09.2017. 12:32:23
NE

9. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
13.09.2017. 22:18:31
NE

10. BOKUN MARKO (Iteam)
NEMA
12.09.2017. 20:09:10
NE

11. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
13.09.2017. 20:11:31
NE

12. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
13.09.2017. 15:28:02
NE

13. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
NEMA
13.09.2017. 09:29:30
NE


1. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
14.09.2017. 12:37:00
NE

2. Palikuća Petra (Iteam)
19
14.09.2017. 08:42:21
NE

3. Bjelovučić Kopilović Leona (Žar)
22
14.09.2017. 08:11:34
NE

4. Vukić Marta (Ponikve)
25
13.09.2017. 13:58:09
NE

5. PAVLOVIć ANA KARLA (Ponikve)
27
13.09.2017. 12:17:52
NE

6. Vićan Klara (Ragusa)
41
14.09.2017. 08:42:22
NE

7. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
08.09.2017. 18:16:38
NE

8. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
58
12.09.2017. 20:25:44
NE

9. Jurković Petra (HTK Zagreb)
72
11.09.2017. 10:02:10
NE

10. RATKUšIć FRANKA (Prečko)
105
13.09.2017. 11:40:04
NE

11. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
12.09.2017. 11:53:48
NE

12. HRASTINSKI LANA (Movens)
NEMA
12.09.2017. 15:05:56
NE

13. VUKOVIć LUCIJA (Špansko)
NEMA
13.09.2017. 16:34:08
NE

14. BILIć LEA (Zagi)
NEMA
12.09.2017. 21:36:29
NE

15. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
14.09.2017. 12:54:13
NE


Maričić Lovro (Top Spin)
13
15.09.2017. 13:32:40
NE

KLINGOR NOAH (VIŽI)
65
15.09.2017. 11:32:34
NE

KOVAčEVIć NIKO (Iteam)
94
15.09.2017. 10:23:56
NE

KLINGOR LEON (VIŽI)
96
15.09.2017. 11:29:23
NE

Kontrec Nikola (Špansko)

14.09.2017. 18:32:39
NE

Anđelković Tom (Iteam)

14.09.2017. 23:23:53
NE

Turčec Vito (Iteam)

14.09.2017. 23:23:44
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument