Turnir
ŠALATA OPEN
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
20.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
22.09.2017. ::
Trajanje turnira
22.09.2017. :: - 25.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK TOP SPIN
  • Adresa: ŠRC Šalata, Schlosserove stube 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (0)1 369 3690
  • Fax: (0)1 363 4733
  • WiFi:DA

1. Slivar Lukas (Medveščak)
8
20.09.2017. 10:53:24
NE

2. Viduka Noa (Hrvoje)
25
18.09.2017. 13:13:13
NE

3. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
20.09.2017. 09:19:27
NE

4. Benčec Benjamin (Iteam)
38
20.09.2017. 10:53:17
NE

5. Božičević Matej (HTK Zagreb)
45
20.09.2017. 12:50:05
NE

6. Kreković Filip (Movens)
48
19.09.2017. 12:28:09
NE

7. Markotić Lovro (Iteam)
50
20.09.2017. 10:54:19
NE

8. Šainović Luka (Top Spin)
51
18.09.2017. 22:14:11
NE

9. Šilipetar Lovro (Iteam)
53
19.09.2017. 17:06:14
NE

10. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
61
20.09.2017. 11:53:16
NE

11. Kovačević Niko (Iteam)
79
20.09.2017. 10:46:23
NE

12. Glavaš Adi (Top Spin)
102
20.09.2017. 13:10:37
NE

13. Dumanić Roko (Top Spin)
110
18.09.2017. 22:13:06
NE

14. Križanić Teo (HATK Mladost)
128
14.09.2017. 14:04:16
NE

15. Lasić Marko (Kid)
137
19.09.2017. 13:38:04
NE

16. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
21.09.2017. 12:34:46
NE

17. Kontrec Nikola (Špansko)
NEMA
12.09.2017. 16:12:58
NE

18. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
20.09.2017. 12:46:14
NE

19. Bašić Luka (Rally)
NEMA
19.09.2017. 13:43:07
NE

20. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
18.09.2017. 12:33:25
NE

21. Bokun Marko (Iteam)
NEMA
20.09.2017. 10:45:58
NE


1. Vukić Marta (Ponikve)
29
20.09.2017. 09:58:00
NE

2. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
33
20.09.2017. 09:09:39
NE

3. Sikirica Nika (Top Spin)
44
18.09.2017. 22:14:00
NE

4. Pavlović Ana karla (Ponikve)
48
20.09.2017. 11:41:09
NE

5. Plavljanić Lana (Vulpes)
54
19.09.2017. 15:27:49
NE

6. Maslać Dora (Medveščak)
57
20.09.2017. 12:13:41
NE

7. Ćorković Iva (Ponikve)
58
19.09.2017. 16:54:54
NE

8. Jurković Petra (HTK Zagreb)
68
19.09.2017. 10:18:13
NE

9. Jančiković Ika (Top Spin)
77
18.09.2017. 22:13:18
NE

10. Ratkušić Franka (Prečko)
125
20.09.2017. 15:08:44
NE

11. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
20.09.2017. 10:59:19
NE

12. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
18.09.2017. 14:47:07
NE

13. Jančiković Jana (Top Spin)
NEMA
18.09.2017. 22:13:28
NE

14. Matić Leonarda (Top Spin)
NEMA
18.09.2017. 22:15:12
NE

15. Cizel Laura (Top Spin)
NEMA
21.09.2017. 13:52:27
NE


Klaričić Niko (Top Spin)
62
21.09.2017. 16:00:19
NE

Klingor Noah (VIŽI)
93
15.09.2017. 11:32:48
NE

ŽerjaviĆ Dora (Top Spin)
116
09.10.2017. 17:05:07
NE

Klingor Leon (VIŽI)
139
15.09.2017. 11:29:45
NE

Vuković Lucija (Špansko)

20.09.2017. 06:51:44
NE

Božić Iva (Top Spin)

29.09.2017. 18:07:44
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument