Turnir
OP RAPCA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
20.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
22.09.2017. ::
Trajanje turnira
22.09.2017. :: - 25.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
RABAC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR48/24/8
  • Organizator:TK Rabac
  • Adresa: Ulica slobode 89
  • Grad: RABAC
  • Telefon: (099) 4400 078
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Baznik
  • Tel: (099) 4400 078
  • Fax:00000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Salopek Dorian (Ogulin)
3
11.08.2017. 15:05:44
NE

2. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
14.09.2017. 16:20:06
NE

3. Kolić Kristijan (Ogulin)
14
18.09.2017. 12:58:14
NE

4. Geets Antony (Dalmacijacement)
31
19.09.2017. 19:15:27
NE

5. Natanelić Diego (Pećine)
55
16.09.2017. 12:41:45
NE

6. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
77
19.09.2017. 13:26:39
NE

7. Čalić Borna (Kastav)
NEMA
19.09.2017. 20:08:02
NE

8. Asanović Roko (Dalmacijacement)
NEMA
19.09.2017. 16:43:41
NE

9. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
19.09.2017. 19:30:03
NE

10. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
19.09.2017. 11:03:11
NE

11. Jelčić Adrian (Rabac)
NEMA
16.09.2017. 11:29:01
NE

12. Vozila Petar (Rabac)
NEMA
16.09.2017. 11:29:29
NE

13. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
19.09.2017. 10:44:27
NE

14. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
05.09.2017. 12:30:03
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
19.09.2017. 11:46:55
NE

2. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
19.09.2017. 20:51:30
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
4
13.09.2017. 11:58:24
NE

4. Mišković Dora (Vulpes)
8
19.09.2017. 15:22:33
NE

5. Rastočić Lucija (Zagi)
9
13.09.2017. 22:31:54
NE

6. Ivković Luna (Iteam)
15
19.09.2017. 14:26:34
NE

7. Palikuća Petra (Iteam)
19
19.09.2017. 14:28:38
NE

8. Žufić Mia (Bale)
21
19.09.2017. 11:03:43
NE

9. Bišćan Petra (Karlovac)
31
20.09.2017. 07:14:21
NE

10. Radošević Lea (Dalmacijacement)
32
18.09.2017. 16:55:39
NE

11. Zupičić Lucija (Rabac)
38
16.09.2017. 11:29:44
NE

12. Tomas Tia (Makarska rivijera)
56
17.09.2017. 20:34:49
NE

13. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
71
18.09.2017. 21:02:07
NE

14. Čarapović Viky (Pro 2000)
75
18.09.2017. 14:15:13
NE

15. Čupić Ani (Rabac)
83
16.09.2017. 11:28:36
NE

16. Babić Corina (Pećine)
85
16.09.2017. 12:38:57
NE

17. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
89
19.09.2017. 15:15:58
NE

18. SejdinoviĆ Tania (Bale)
107
19.09.2017. 11:02:57
NE

19. Cizel Laura (Top Spin)
NEMA
20.09.2017. 12:49:17
NE

20. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
19.09.2017. 13:40:15
NE

21. Katić Letizia beti (Šubićevac)
NEMA
20.09.2017. 09:47:52
NE

22. Žiganto Ema (Opatija)
NEMA
19.09.2017. 18:14:34
NE

23. Vratović Agata (Bale)
NEMA
19.09.2017. 11:03:25
NE

24. Japundža Jana (Smrikve)
NEMA
14.09.2017. 18:23:01
NE

25. Fable Marijana (Rabac)
NEMA
16.09.2017. 11:28:49
NE

26. Milevoj Nicoletta (Rabac)
NEMA
16.09.2017. 11:29:14
NE

27. Sladaković Tara (Smrikve)
NEMA
15.09.2017. 10:58:56
NE

28. Persson Manuella (Pećine)
NEMA
16.09.2017. 18:23:08
NE

29. Zuban Nicole (Bale)
NEMA
17.09.2017. 20:28:57
NE

30. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
18.09.2017. 09:22:23
NE

31. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
NEMA
19.09.2017. 09:34:54
NE

32. Piškulić Roza (Rukavac)
NEMA
19.09.2017. 09:55:50
NE

33. Piškulić Nina (Rukavac)
NEMA
19.09.2017. 09:59:21
NE

34. Drandić Nika (Bale)
NEMA
19.09.2017. 11:02:14
NE

35. Leko Maja eva (Bale)
NEMA
19.09.2017. 11:02:33
NE


Biondić Dora (Opatija)
11
20.09.2017. 13:24:36
NE

Maričić Lovro (Top Spin)
18
23.09.2017. 08:44:48
NE

Kraljević Anton (Kaštela)
113
22.09.2017. 08:42:21
NE

Kraljević Mariana (Kaštela)

22.09.2017. 08:42:13
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument