Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
14
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
20.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
22.09.2017. ::
Trajanje turnira
22.09.2017. :: - 25.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16
  • Organizator:Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Plosnić Luka (Pomak)
9
21.09.2017. 21:25:13
NE

2. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
10
19.09.2017. 18:38:40
NE

3. Markovina Duje (Split 1950)
12
19.09.2017. 11:31:09
NE

4. Ivanišević Vito (Zadar 08)
15
20.09.2017. 09:41:41
NE

5. Markovina Roko (Split 1950)
19
19.09.2017. 11:29:14
NE

6. Mišura Roko (Split 1950)
36
18.09.2017. 21:15:14
NE

7. Šarić Frane (Stobreč)
39
04.09.2017. 06:01:24
NE

8. Knezović Niko (Dalmacijacement)
42
18.09.2017. 20:03:33
NE

9. Mađor Roko (Stobreč)
44
18.09.2017. 20:55:18
NE

10. Allen August jack (Split 1950)
48
17.09.2017. 08:04:48
DA

11. Majić Ivan (Poen)
52
17.09.2017. 07:49:32
NE

12. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
68
18.09.2017. 11:25:19
NE

13. Makjanić Darko (Split 1950)
86
12.09.2017. 18:42:03
NE

14. Kardum Luka (Split 1950)
105
20.09.2017. 12:24:32
NE

15. Knezović Josip (Split 1950)
137
17.09.2017. 11:37:02
NE

16. Knezović Marin (Split 1950)
200
17.09.2017. 11:35:36
NE

17. Razmilić Roko (Split 1950)
232
20.09.2017. 13:32:43
NE

18. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
NEMA
20.09.2017. 09:26:14
NE

19. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
20.09.2017. 10:44:24
NE


1. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
5
17.09.2017. 18:53:52
NE

2. Pušić Antea (Stobreč)
19
17.09.2017. 16:06:24
NE

3. Kožul Karla (Zadar 08)
37
19.09.2017. 09:47:38
NE

4. Žuvela Nora (Split 1950)
46
20.09.2017. 20:43:14
NE

5. Projić Ivana marija (Split 1950)
51
10.09.2017. 16:32:37
NE

6. Gladan Dina (Dalmacijacement)
52
18.09.2017. 12:08:22
NE

7. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
55
20.09.2017. 11:54:52
NE

8. Mikulić Iva (Split 1950)
58
20.09.2017. 20:43:45
NE

9. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
82
19.09.2017. 09:47:14
NE

10. Vojnović Nera (Stobreč)
86
20.09.2017. 13:47:04
NE

11. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
91
18.09.2017. 18:22:17
NE

12. Šušnjar Tara (Split 1950)
131
20.09.2017. 21:33:35
NE

13. Vrankić Zara (Zadar 08)
132
20.09.2017. 17:25:10
NE

14. Ajduković Lana (Split 1950)
158
21.09.2017. 12:25:45
NE

15. Capan Laura (Split 1950)
195
19.09.2017. 22:44:19
NE

16. Komadina Morana (Dalmacija)
217
20.09.2017. 08:46:56
NE

17. Zeko Lara (Dalmacijacement)
242
19.09.2017. 21:31:41
NE

18. Jurić Julia (Split 1950)
NEMA
21.09.2017. 11:37:08
NE

19. Pavić Nika (Zadar 08)
NEMA
20.09.2017. 17:24:49
NE

20. Giergia Vita (Zadar 08)
NEMA
20.09.2017. 17:23:49
NE

21. Zeko Karla (Dalmacijacement)
NEMA
19.09.2017. 21:26:53
NE

22. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
NEMA
20.09.2017. 10:37:10
NE


Kuzmanić Lorena (Split 1950)
21
23.09.2017. 02:42:37
NE

Marinović Matija (Zadar 08)
57
21.09.2017. 20:58:27
NE

Radošević Lea (Dalmacijacement)
79
18.09.2017. 16:55:12
NE

Maroević Jakov (Split 1950)

23.09.2017. 02:41:59
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument