Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
14
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
20.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
22.09.2017. ::
Trajanje turnira
22.09.2017. :: - 25.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16
  • Organizator: Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi: DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com
 
REZULTATIDOWNLOAD
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.Preuzmite dokument
 

PRIJAVLJENI IGRAČI - MUŠKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1PlosnićLukaStobrečNE21.09.2017. 21:25:134
2MarkovinaDujeSplit 1950NE19.09.2017. 11:31:0910
3MarkovinaRokoSplit 1950NE19.09.2017. 11:29:1414
4HironsEthan Lovre GeorgeSplit 1950NE19.09.2017. 18:38:4016
5IvaniševićVitoZadar 08NE20.09.2017. 09:41:4118
6MajićIvanPoenNE17.09.2017. 07:49:3227
7ŠarićFraneStobrečNE04.09.2017. 06:01:2431
8MišuraRokoSplit 1950NE18.09.2017. 21:15:1438
9MađorRokoStobrečNE18.09.2017. 20:55:1845
10AnđelićMarinoDalmacijacementNE18.09.2017. 11:25:1950
11KnezovićNikoDalmacijacementNE18.09.2017. 20:03:3355
12AllenAugust JackSplit 1950DA17.09.2017. 08:04:4885
13KardumLukaSplit 1950NE20.09.2017. 12:24:32104
14MakjanićDarkoSplit 1950NE12.09.2017. 18:42:03112
15RazmilićRokoSplit 1950NE20.09.2017. 13:32:43136
16KnezovićJosipSplit 1950NE17.09.2017. 11:37:02154
17KnezovićMarinSplit 1950NE17.09.2017. 11:35:36194
18VladušićToniDalmacijacementNE20.09.2017. 09:26:14NEMA
19PerkovVitoZadar 08NE20.09.2017. 10:44:24NEMA

PRIJAVLJENI IGRAČI - ŽENSKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1MustapićMatea MirjamSplit 1950NE17.09.2017. 18:53:527
2PušićAnteaStobrečNE17.09.2017. 16:06:2421
3ProjićIvana MarijaSplit 1950NE10.09.2017. 16:32:3728
4KožulKarlaZadar 08NE19.09.2017. 09:47:3832
5GladanDinaDalmacijacementNE18.09.2017. 12:08:2246
6MihačićNeraDalmacijacementNE20.09.2017. 11:54:5248
7VojnovićNeraStobrečNE20.09.2017. 13:47:0451
8ŽuvelaNoraSplit 1950NE20.09.2017. 20:43:1455
9MikulićIvaSplit 1950NE20.09.2017. 20:43:4559
10ČirjakLeonardaZadar 08NE19.09.2017. 09:47:1473
11TokićLeonardaPomakNE18.09.2017. 18:22:1786
12KomadinaMoranaDalmacijaNE20.09.2017. 08:46:5688
13VrankićZaraZadar 08NE20.09.2017. 17:25:1091
14AjdukovićLanaSplit 1950NE21.09.2017. 12:25:45131
15ŠušnjarTaraSplit 1950NE20.09.2017. 21:33:35167
16CapanLauraSplit 1950NE19.09.2017. 22:44:19172
17ZekoLaraDalmacijacementNE19.09.2017. 21:31:41197
18JurićJuliaSplit 1950NE21.09.2017. 11:37:08NEMA
19PavićNikaZadar 08NE20.09.2017. 17:24:49NEMA
20ZekoKarlaDalmacijacementNE19.09.2017. 21:26:53NEMA
21GiergiaVitaZadar 08NE20.09.2017. 17:23:49NEMA
22VuletićIvana MagdalenaStobrečNE20.09.2017. 10:37:10NEMA

ODJAVLJENI IGRAČI

#PrezimeImeKlubStranacOdjavaRang
KuzmanićLorenaSplit 1950NE23.09.2017. 02:42:3717
MarinovićMatijaZadar 08NE21.09.2017. 20:58:2738
RadoševićLeaDalmacijacementNE18.09.2017. 16:55:1270
MaroevićJakovSplit 1950NE23.09.2017. 02:41:59