Turnir
OP PONIKVA
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
21.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
23.09.2017. ::
Trajanje turnira
23.09.2017. :: - 26.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/64/8
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: [email protected]

1. Vukadin Noa (Iteam)
14
19.09.2017. 14:27:46
NE

2. Šimunović Dominik (Zagi)
21
20.09.2017. 08:51:25
NE

3. Hržić Adrijan (Rukavac)
22
20.09.2017. 16:56:17
NE

4. Samac Tin (HTK Zagreb)
47
21.09.2017. 07:04:02
NE

5. Blažić Filip (Iteam)
66
20.09.2017. 18:35:02
NE

6. Nikolić Erik (Zagi)
69
21.09.2017. 13:45:11
NE

7. Tipura Dorian (Kvarner)
81
21.09.2017. 07:36:39
NE

8. Vidović Luka (Varteks)
100
16.09.2017. 17:27:48
NE

9. Antončić Fran (Futur)
131
19.09.2017. 00:16:47
NE

10. Draušnik Eugen (Medveščak)
136
20.09.2017. 10:54:21
NE

11. Došen Luka (Vulpes)
161
21.09.2017. 08:24:18
NE

12. Tančak Vedran (Samobor 1890)
181
20.09.2017. 15:22:05
NE

13. Košćec Juraj (Varteks)
NEMA
15.09.2017. 19:45:21
NE

14. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
21.09.2017. 11:26:42
NE

15. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
20.09.2017. 17:23:20
NE

16. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
20.09.2017. 07:19:59
NE

17. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
20.09.2017. 22:16:07
NE

18. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
20.09.2017. 22:25:56
NE

19. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
19.09.2017. 14:41:53
NE

20. Vukadin Damjan (Medveščak)
NEMA
19.09.2017. 10:45:54
NE


1. Mukić Ana (Varaždin 1181)
8
18.09.2017. 17:52:03
NE

2. Žužul Katarina (Top Spin)
9
20.09.2017. 12:07:36
NE

3. Matković Eva (Kvarner)
12
21.09.2017. 13:56:12
NE

4. Marić Greta (Iteam)
17
12.09.2017. 20:49:47
NE

5. Pintar Lorena (Ponikve)
63
20.09.2017. 08:48:37
NE

6. Perinović Klara (Ponikve)
108
22.09.2017. 11:11:42
NE

7. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
NEMA
17.09.2017. 17:49:18
NE


Šarunić Anton (Opatija)
18
22.09.2017. 13:10:52
NE

Mitrović Fran (Ponikve)
19
21.09.2017. 08:36:03
NE

Grulović Lara (Medveščak)
27
23.09.2017. 10:07:45
NE

Mišković Iva (Iteam)
80
22.09.2017. 13:04:55
NE

Gadžić Davor (Osijek)

12.09.2017. 20:22:07
NE

Braun Tomislav (Karlovac)

21.09.2017. 18:55:49
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument